بازیکنان پرسپولیس موفق تر نبردهای هوایی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 458 ] - شنبه, 25 اردیبهشت 1400

بازیکنان پرسپولیس موفق تر نبردهای هوایی

در نبردهای هوایی و در شرایطی که میانگینی قدی بازیکنان استقلال بالاتر از پرسپولیس بود، اما شاگردان گل محمدی آمار موفق تری از خود به جای گذاشتند. یکی از اتفاقات... 5 out of 5 based on 3 ratings.
بازیکنان پرسپولیس موفق تر نبردهای هوایی

در نبردهای هوایی و در شرایطی که میانگینی قدی بازیکنان استقلال بالاتر از پرسپولیس بود، اما شاگردان گل محمدی آمار موفق تری از خود به جای گذاشتند. یکی از اتفاقات...

ارتش سرخ دات كام :

در نبردهای هوایی و در شرایطی که میانگینی قدی بازیکنان استقلال بالاتر از پرسپولیس بود، اما شاگردان گل محمدی آمار موفق تری از خود به جای گذاشتند.

یکی از اتفاقات که در بازی دیروز بیشتر در چشم هواداران فوتبال جلوه کرد، تقابل های پرشمار هوایی دو تیم بود؛ اتفاقی که البته پس از عقب افتادن استقلال و تلاش شاگردان مجیدی برای جبران نتیجه بیشتر هم شد و دلیل آن حضور بازیکنان بلندقامت پرشمار در اردوی آبی پوشان بود که مجیدی را به سیستم بازی مستقیم وادار کرده بود.

بازیکنانی چون شیخ دیاباته، ارسلان مطهری، آرمان رمضانی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی و ... که همگی آن ها به خوبی توسط خط دفاعی پرسپولیس مهار شدند؛ براساس آمار سایت یازده، یک اتفاق عجیب و جالب توجه در دربی 95 رخ داده است. چرا که در 44 نبرد هوایی موفق در مجموع از سوی بازیکنان دو تیم انجام داده که بخش مهمی از این آمار متعلق به تیم پرسپولیس است.

سرخ پوشان در دربی 95، 31 موفقیت در نبردهای هوایی را به ثبت رساندند؛ آماری که بیشترین آن در خط حمله انجام شد و شهریار مغانلو در جدال با یزدانی، مرادمند و غلامی توانست 7 بار در نبردهای هوایی به پیروزی برسد. از سوی دیگر در خط دفاع هم محمدحسین کنعانی زادگان 6 نبرد هوایی موفق داشت و به خوبی نگذاشت مهاجمان بلندقامت استقلال تهدیدی دروازه پرسپولیس را از این راه داشته باشند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن