اکسید هد

صحبت جادویی گل محمدی بین دو نیمه دربی با پهلوان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1217 ] - یکشنبه, 26 اردیبهشت 1400

صحبت جادویی گل محمدی بین دو نیمه دربی با پهلوان

یحیی گل محمدی در بین دو نیمه و در رختکن تصمیم هوشمندانه ای گرفت تا مهدی قایدی در نیمه دوم دربی کاملا کنترل شود. در فوتبال نیمه دوم به نیمه مربیان معروف است. م... 5 out of 5 based on 7 ratings.
صحبت جادویی گل محمدی بین دو نیمه دربی با پهلوان

یحیی گل محمدی در بین دو نیمه و در رختکن تصمیم هوشمندانه ای گرفت تا مهدی قایدی در نیمه دوم دربی کاملا کنترل شود. در فوتبال نیمه دوم به نیمه مربیان معروف است. م...

ارتش سرخ دات كام :

یحیی گل محمدی در بین دو نیمه و در رختکن تصمیم هوشمندانه ای گرفت تا مهدی قایدی در نیمه دوم دربی کاملا کنترل شود.

در فوتبال نیمه دوم به نیمه مربیان معروف است. مربیان با برسی عملکرد تیم خود در نیمه اول، تغییرات لازم را برای کسب نتیجه در نیمه دوم اعمال می کنند. مربیان حرفه ای با تغییر در سیستم بازی تیم خود یا تعویض بازیکن نتیجه بازی را به سود خود رقم می زنند.

در این میان برخی مربیان تصمیمات هوشمندانه ای می گیرند و خلاقیت به خرج می دهند. به طور نمونه می توان به یحیی گل محمدی و رختکن پرسپولیس در روز دربی و تصمیمی اشاره کرد که این مربی باهوش گرفت.

جدای از تعویض کمال کامیابی نیا و سیامک نعمتی و به میدان فرستادن میلاد سرلک و فرشاد فرجی که هر دو عملکرد خوبی داشتند، یحیی گل محمدی یک مأموریت جدید و جالب هم به احسان پهلوان داد. شماره 14 پرسپولیس یک هافبک تکنیکی و تهاجمی است که قدرت حمل توپ بالایی دارد. احسان پهلوان در کنار خصوصیات تهاجمی و توانایی در دریبل مدافعان حریف، دوندگی زیادی دارد. او خیلی در زمین می دود و به مدافع کناری خود هم کمک می کند اما این بار یحیی گل محمدی از شماره 14 خودش خواست بیشتر بدود و در فاز تدافعی مشارکت داشته باشد.

بین دو نیمه یحیی گل محمدی از احسان پهلوان خواسته است هر جا مهدی قایدی بود برود و اجازه ندهد صاحب توپ شود. همچنین اگر شماره 10 استقلال صاحب توپ شد روبه رویش ایستاده و بدون خطا اجازه ندهد این بازیکن پا به توپ حرکت کرده و راحت دریبل بزند. از قضا همین جملات جادویی و کلیدی کمک کرد پرسپولیس در نیمه دوم ستاره استقلال را مهار کند تا مهدی قایدی خطرناک نتواند وارد محوطه هجده قدم این تیم شود.

الحق و الانصاف هم احسان پهلوان در نیمه دوم به جای دریبل زدن و جا گذاشتن مدافعان حریف در کنار فرشاد فرجی دنبال مهار مهدی قایدی رفت و از پس این مأموریت یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس نیز به خوبی برآمد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن