اکسید هد

رأفت: حواشی پرسپولیس باید مدیریت شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 269 ] - یکشنبه, 26 اردیبهشت 1400

رأفت: حواشی پرسپولیس باید مدیریت شود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص دربی 95 گفت: نیمه اول خیلی خوب نبودیم، اما در نیمه دوم با تعویض های خوب گل محمدی، فاصله و شکاف بین خطوط تیم پر شدند و درصد... 5 out of 5 based on 2 ratings.
رأفت: حواشی پرسپولیس باید مدیریت شود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص دربی 95 گفت: نیمه اول خیلی خوب نبودیم، اما در نیمه دوم با تعویض های خوب گل محمدی، فاصله و شکاف بین خطوط تیم پر شدند و درصد...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص دربی 95 گفت: نیمه اول خیلی خوب نبودیم، اما در نیمه دوم با تعویض های خوب گل محمدی، فاصله و شکاف بین خطوط تیم پر شدند و درصد مالکیت و سرعت انتقال توپ سرخ ها افزایش یافت.

پایان رأفت مهاجم اسبق پرسپولیس در گفت وگوییدر خصوص دربی 95 پایتخت اظهار داشت: ابتدا به هواداران، بازیکنان و کادر فنی تبریک می گویم. نیمه اول خیلی خوب نبودیم، اما در نیمه دوم با تعویض های خوب گل محمدی، فاصله و شکاف بین خطوط تیم پر شدند و درصد مالکیت و سرعت انتقال توپ سرخ ها افزایش یافت. این بازی کلا دو سه موقعیت داشت که پرسپولیسی ها بهتر استفاده کردند.

وی در خصوص زوج مغانلو و آل کثیر گفت: آنها تلاش زیادی کردند و بازی حساب شده ای ارائه دادند و ان شاءالله با همین روند ادامه دهند. در این مدت از نظر روحی و فنی به خوبی با آل کثیر کار شده است.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص بازیکنان استقلال عنوان کرد: انتظارم از وریا غفوری به عنوان یک ستاره ی باتجربه خیلی بیشتر بود. در استقلال مسعود ریگی بازی خیلی خوبی داشت. تعویض های خوب یحیی باعث شد کنترل بازی در دست ما باشد و پرسپولیسی ها با دوندگی بالا بازیکنان استقلال را از جریان بازی خارج کردند.

مهاجم اسبق سرخ ها در خصوص حواشی آخر بازی خاطرنشان کرد: داور 5 دقیقه وقت اضافه گرفته بود و از زمان قانونی مسابقه چندثانیه گذشته بود و بازی باید زودتر از این ها تمام میشد. باید بزرگ تر های تیم با بازیکنان صحبت کنند تا شاهد چنین صحنه هایی نباشیم. 8 بازی سخت پیش رو داریم و امیدوارم این مسائل مدیریت شوند تا پرسپولیس با این حواشی از هدف خود که پنجمین قهرمانی پیاپی است دور نشود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان سوپرجام می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن