اکسید هد

آل کثیر گل زد، نه جهرمی!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1081 ] - یکشنبه, 26 اردیبهشت 1400

آل کثیر گل زد، نه جهرمی!

ظاهرا این فقط فوتبال سیاست زده ایران است که حتی بعد از بزرگترین بازی باشگاهی فصلش می تواند نقش اول را به یک کت وشلوارپوش هدیه کند! جالب است که پرسپولیس برده، ... 5 out of 5 based on 7 ratings.
آل کثیر گل زد، نه جهرمی!

ظاهرا این فقط فوتبال سیاست زده ایران است که حتی بعد از بزرگترین بازی باشگاهی فصلش می تواند نقش اول را به یک کت وشلوارپوش هدیه کند! جالب است که پرسپولیس برده، ...

ارتش سرخ دات كام :

ظاهرا این فقط فوتبال سیاست زده ایران است که حتی بعد از بزرگترین بازی باشگاهی فصلش می تواند نقش اول را به یک کت وشلوارپوش هدیه کند! جالب است که پرسپولیس برده، استقلال باخته، وریا غفوری اشتباه کرده، عیسی آل کثیر گل زده، رشید مظاهری ناامیدکننده ظاهر شده، شهریار مغانلو درخشیده، اما جای تمام اینها همه جا بحث در مورد محمد جواد آذری جهرمی است!

دلیلش چیست؟ اینکه آقای وزیر بعد از پایان بازی به سود تیمش کری خوانده است. او از عبارتی استفاده کرده که نه توهین آمیز است و نه حتی با نمک. یک جمله خیلی خیلی ساده تبدیل شده به عامل بحران در فوتبال ایران. این چه کاری است که ما با خود می کنیم؟

تقدم حاشیه بر متن، مشکل همیشگی فوتبال ایران بوده، هست و خواهد بود. این یکی اما واقعا نوبر است. همه جای دنیا سیاسیون از تیم های محبوب خود هواداری می کنند و این هیچ چیز عجیبی نیست. برای ما اما در ایران همه چیز غیرعادی به نظر می رسد. اصلا شما فرض کنید کری وزیر ارتباطات زشت و بی ربط بوده؛ یعنی دربی تهران اینقدر خالی از سوژه است که 48 ساعت همه در مورد آذری جهرمی حرف می زنند؟

کسی یادش هست وریا و شیخ دیاباته چرا اینقدر ضعیف شده اند؟ کسی می داند رشید مظاهری چرا هر توپی به سمتش می آید را نه نمی گوید؟ اینها مسایل مهم تری برای تیم دوم پایتخت نیست که راجبش صحبت نمی کنند؟ شما را به خدا تمامش کنید. حال مان بد شد از این صحبت های بیزارکننده.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

تیم ملی موفق به صعود از گروه خود می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن