نوراللهی و تاثیرگذاری در کامبک‎ های پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 534 ] - سه شنبه, 28 اردیبهشت 1400

نوراللهی و تاثیرگذاری در کامبک‎ های پرسپولیس

پرسپولیس در شرایطی که در نیمه اول نتوانست از تک گل خودش محافظت کند، با چهار گل پیروز میدان شد. پرسپولیس در شبی که با چهره ای جدید در ترکیب و بدون چندین ستاره ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
نوراللهی و تاثیرگذاری در کامبک‎ های پرسپولیس

پرسپولیس در شرایطی که در نیمه اول نتوانست از تک گل خودش محافظت کند، با چهار گل پیروز میدان شد. پرسپولیس در شبی که با چهره ای جدید در ترکیب و بدون چندین ستاره ...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس در شرایطی که در نیمه اول نتوانست از تک گل خودش محافظت کند، با چهار گل پیروز میدان شد.

پرسپولیس در شبی که با چهره ای جدید در ترکیب و بدون چندین ستاره اصلی خود میهمان بوشهری ها بود توانست با چهار گل به مرحله بعدی صعود کند. سرخ ها در این دیدار ابتدا با گل عبدی پیش افتادند اما غفلت مدافعان و با فرصت طلبی عالی شاهینی ها  دروازه خود را باز شده دیدند تا کار برای قرمز ها دشوار شود.

شاید یکی از نقاط ضعف تیم پرسپولیس، ناکامی در حفظ نتیجه در چند بازی باشد. سرخپوشان این فصل تنها باخت خود را هم در حالی متحمل شدند که با تک گل کمال کامیابی نیا از آلومینیوم اراک پیش افتاده بودند؛ درست مثل همین بازی که عبدی خیلی زود گلزنی کرد.

شاگردان گل محمدی پیش از این هم تجربه به تساوی کشیده شدن بازی بعد از تک گل خود را داشتند؛ اما در دو بازی مهم در لیگ نیز توانستند گل دوم را وارد دروازه حریف کنند و برنده بیرون بیایند. نکته قابل توجه در برگشتن های پرسپولیس و پیروزی در بازی های به تساوی کشیده شده، گلزنی احمد نور است. نوراللهی در نیم فصل نخست و در هفته های یازده و سیزدهم به ترتیب مقابل فولاد و ماشین سازی، پس از یک یک شدن مسابقه، گل هایی حیاتی به ثمر رساند تا امروز پرسپولیس با گل های پیروزی بخش او در کورس قهرمانی لیگ باشد.

نوراللهی همچنین در شرایطی که تیم با انگیزه شاهین در نیمه دوم شانزده دقیقه از گل تساوی خود محافظت کرده بود با ضربه ی سر تمام کننده اش دروازه این تیم بوشهری را باز کرد تا بار دیگر بازکننده گره بازی پرسپولیسی ها باشد و پایه گذار پیروزی این تیم در نیمه دوم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن