اکسید هد

تقدیر باشگاه از میزبانی شاهین بندر عامری

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 688 ] - چهارشنبه, 29 اردیبهشت 1400

تقدیر باشگاه از میزبانی شاهین بندر عامری

باشگاه پرسپولیس با انتشار پیامی از میزبانی استان بوشهر، باشگاه و هواداران شاهین بندرعامری تشکر کرد. این باشگاه در پیامی از میزبانی استان بوشهر، باشگاه و هوادا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
تقدیر باشگاه از میزبانی شاهین بندر عامری

باشگاه پرسپولیس با انتشار پیامی از میزبانی استان بوشهر، باشگاه و هواداران شاهین بندرعامری تشکر کرد. این باشگاه در پیامی از میزبانی استان بوشهر، باشگاه و هوادا...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس با انتشار پیامی از میزبانی استان بوشهر، باشگاه و هواداران شاهین بندرعامری تشکر کرد.

این باشگاه در پیامی از میزبانی استان بوشهر، باشگاه و هواداران شاهین شهید عامری و هواداران پرسپولیس به جهت استقبال و میزبانی شایسته ای که داشتند، تقدیر و تشکر کرد.

در این پیام آمده است: باشگاه و تیم فوتبال پرسپولیس همواره از سفر به استان بوشهر به جهت استقبال، میزبانی و احترامی که صورت گرفته است، خاطرات خوشی دارند. مردم خونگرم بوشهر همواره فرهنگ غنی و جوانمردی خود را به رخ کشیده اند. ایشان همان طور که در طول تاریخ پاسدار شرافت و مرز و بوم ایران بودند، در این عرصه نیز پاسدار آداب و فرهنگ غنی ایران عزیز هستند.

بوشهر نه فقط به این جهت که هواداران پرشمار پرسپولیس در آن حضور دارند که به جهت مرام و معرفت هواداران تیم های بومی و ریشه دار خود از جمله شاهین بوشهر و شاهین بندر عامری برای پرسپولیس خاص بوده است. اگر نام شاهین به میان می آید باید به یاد داشت که درباره یک مکتب و مرام صحبت می شود که آن را در سفر اخیر خود نیز تجربه کردیم و قطعا پایبندی به آن آسان نخواهد بود.

شاهین بندر عامری نیز یک تیم و حریف قابل احترام بود که جسارتی ستودنی را از خود نشان داد. آرزو می کنیم با حمایت هایی که از این تیم و شاهین بوشهر خواهد شد، در آینده نه چندان دور، یکدیگر را در لیگ برتر ملاقات کنیم و از رقابت و معاشرت فوتبالی با یکدیگر لذت ببریم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

تیم ملی موفق به صعود از گروه خود می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن