اکسید هد

خلیلی: نبرد قهرمانی امسال دارد شبیه به لیگ هفتم می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 379 ] - پنجشنبه, 30 اردیبهشت 1400

خلیلی: نبرد قهرمانی امسال دارد شبیه به لیگ هفتم می شود

پیشکسوت پرسپولیس ضمن یادآوری خاطرات شیرین لیگ هفتم در مورد پرسپولیس این روزها هم صحبت کرد. 13 سال از قهرمانی دراماتیک پرسپولیس در لیگ هفتم گذشت. دیروز سالروز ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
خلیلی: نبرد قهرمانی امسال دارد شبیه به لیگ هفتم می شود

پیشکسوت پرسپولیس ضمن یادآوری خاطرات شیرین لیگ هفتم در مورد پرسپولیس این روزها هم صحبت کرد. 13 سال از قهرمانی دراماتیک پرسپولیس در لیگ هفتم گذشت. دیروز سالروز ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس ضمن یادآوری خاطرات شیرین لیگ هفتم در مورد پرسپولیس این روزها هم صحبت کرد.

13 سال از قهرمانی دراماتیک پرسپولیس در لیگ هفتم گذشت. دیروز سالروز قهرمانی تاریخی سرخ ها در ورزشگاه آزادی بود که در آخرین روز و آخرین دقیقه بازی های آن فصل مقابل سپاهان رقم خورد. پرسپولیسی ها هر روز با مرور ویدئوهای مربوط به آن قهرمانی که مقابل سپاهان و در یک بازی عجیب و به شدت پرهیجان رقم خورد از آن قهرمانی و خاطراتش یاد می کنند اما امسال حبیب کاشانی مدیرعامل وقت باشگاه دست به ابتکار جالبی زد و با جمع کردن تعدادی از اعضای تیم آن فصل، یاد و خاطره آن قهرمانی را برای بازیکنان، مربیان و عوامل تیم که در رقم خوردن آن افتخار دخیل بودند زنده کرد.

محسن خلیلی یکی از افراد حاضر در این جشن خودمانی بود. مهاجمی که با آقای گلی در آن فصل نقش پررنگی در قهرمانی پرسپولیس بعد از شش سال در لیگ برتر داشت. مصاحبه با خلیلی را بخوانید:

*ماجرای جمع شدن تان و یادآوری قهرمانی لیگ هفتم از کجا کلید خورد؟
 یک حرکت قشنگ بود که با مدیریت حبیب کاشانی انجام شد و بعد از 13 سال نفراتی که در آن فصل با هم بودیم و قهرمان شدیم را دور هم جمع کرد. البته برخی از دوستان به خاطر مشاغل و گرفتاری هایی که داشتند نیامدند اما اتفاق خیلی خوبی بود و باعث شد همه برگردیم به 13 سال قبل و اتفاقات آن روزها را یادآوری و با آنها خاطره بازی کنیم. خب ما دوست داریم این اتفاقات در آینده هم بیفتد و مثلاً بازیکنانی که در این نسل فعلی هستند و قهرمان می شوند دوست دارند ده یا بیست سال دیگر خاطرات این قهرمانی های شان در چنین مراسمی زنده شود. من هم خیلی خوشحالم که عضوی از آن تیم پرسپولیس بودم و در شادی هواداران نقش ایفا کردم.

*ایده برای آقای کاشانی بود؟
 بله ایده و فکر ایشان بود و کارهایش هم از طریق ایشان انجام شد. برای من یک مسیج آمد اما خودم فکر نمی کردم که جشنی برنامه ریزی شده باشد و نفرات زیادی بیایند. فکر می کردم یک جمع کوچک در محل حضور داشته باشند اما وقتی به محل رسیدم دیدم نفرات زیادی آمده اند.

*کدام یک از اعضای تیم آن سال را مدت ها ندیده بودی؟
 خب من در کلاس های مربیگری یا بعضاً برنامه های تلویزیونی برخی از بچه ها را دیده بودم و شاید چهره هایی مثل مهدی واعظی را بعد از سال ها دیدم. یا فرهاد خیرخواه هم همین طور.

*چقدر چهره شان تغییر کرده بود؟
 خب اکثراً آن فیزیک بدنی 13 سال قبل را نداشتند و تغییرات زیادی در چهره شان ایجاد شده بود همانطور که در چهره من هم ایجاد شده.

*در آن مراسم خاطراتی از آن فصل یا آن روز خاص قهرمانی برای تو زنده شد؟
 لحظه لحظه از روزی که قرارداد بستم و رفتم به اردوی کیش تا به تیم اضافه بشوم تا روزی که قهرمان شدیم مثل یک فیلم از جلوی چشمم رد شد، همینطور اتفاقات آن فصل. ده بیست نفری هم که آنجا بودند خاطراتی از آن فصل را تعریف می کردند و من هم به آن لحظه و دقایق فکر می کردم اما برای من آن فصل از روز عقد قراردادم یعنی وقتی خواستم بروم برای امضای قرارداد و آن 18 گلی که توانستیم بزنم همه دقایق خاطره انگیزی بود. شاید باورتان نشود اما عین آن 18 گل به ذهنم آمد و تمام خاطرات خوشم با سرعت بالا برایم مرور شد. خوشحالم که من هم عضوی از آن تیم بودم و باعث خوشحالی هواداران شدم.

*فکر می کنی امسال هم شرایط مشابه فصل هفتم بین پرسپولیس و سپاهان رقم بخورد؟ البته آن فصل شش امتیاز از تیم شما کم کرده بودند.
 حقیقتش نمی دانم. سپاهان هم تیم خوبی دارد. بعد از 13 سال دارد اتفاقاتی می افتد که شبیه آن فصل است. این دو تیم پیش افتاده اند و رقابت تنگاتنگی با هم دارند و از بقیه تیم ها فاصله گرفته اند. این رقابت جذابیت لیگ را بالا برده اما امیدوارم کار به روزهای آخر کشیده نشود و پرسپولیس امتیازهای لازم را زودتر از هفته های پایانی جمع کند و مثل سال گذشته زودتر قهرمان شوند.

*دربی پرحاشیه اخیر را چطور دیدی؟
 دربی همیشه حساس است و همیشه حاشیه دارد. ما همواره دیده بودیم و فکر می کردیم با وجود هواداران آبی و قرمز حساسیت و حاشیه به وجود می آید اما الان داریم می بینیم حتی وقتی تماشاگران نیستند این بازی باز هم حواشی خاص خودش را دارد. به نظرم تمام افرادی که داخل استادیوم هستند و هر سمتی که در هر تیمی دارند چه بیرون از زمین چه داخل میدان باید خودشان را کنترل کنند چون بیننده های تلویزیونی انتظار تماشای یک فوتبال جذاب، بدون درگیری و حاشیه را دارند. باید در نظر بگیریم تعداد زیادی از این بیننده ها زیر 15 سال سن دارند. در همه جای دنیا بازی های حساس تر از دربی ما هم برگزار می شود اما هیچ کدام از این حاشیه ها بیرون و درون زمین اتفاق نمی افتد. به نظرم باید فرهنگسازی و برنامه ریزی کنیم تا دیگر شاهد چنین صحنه هایی نباشیم.

* درباره عملکرد خوب خط حمله پرسپولیس در بازی های اخیر چه نظری داری؟
خط حمله پرسپولیس در این چند بازی اخیر خیلی خوب گل زده و زوجی که با حضور مغانلو و آل کثیر درست شده به نوعی دارند مکمل هم می شوند که با این روند نوید روزهای بهتری را در بازی های آینده می دهند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

تیم ملی موفق به صعود از گروه خود می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن