اکسید هد

شافعی: یحیی سبک جدیدی در پرسپولیس ایجاد کرده

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 574 ] - پنجشنبه, 30 اردیبهشت 1400

شافعی: یحیی سبک جدیدی در پرسپولیس ایجاد کرده

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس در این بازی خیلی خوب و با کیفیت کار کرد. تیم حریف نیز همه تلاش خود را به کار گرفت تا بازی آبرومندانه به نمایش بگذارد. محمود شاف... 5 out of 5 based on 1 ratings.
شافعی: یحیی سبک جدیدی در پرسپولیس ایجاد کرده

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس در این بازی خیلی خوب و با کیفیت کار کرد. تیم حریف نیز همه تلاش خود را به کار گرفت تا بازی آبرومندانه به نمایش بگذارد. محمود شاف...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس در این بازی خیلی خوب و با کیفیت کار کرد. تیم حریف نیز همه تلاش خود را به کار گرفت تا بازی آبرومندانه به نمایش بگذارد.

محمود شافعی در گفت وگویی در رابطه با عملکرد پرسپولیس در دیدار با شاهین بندر عامری اظهار داشت: پرسپولیس در این بازی خیلی خوب و باکیفیت کار کرد. تیم حریف نیز همه تلاش خود را به کار گرفت تا بازی آبرومندانه ای به نمایش بگذارد و حتی توانست یک گل هم به ثمر برساند.

وی ادامه داد: اما پرسپولیس تیم بزرگی است و عنوان قهرمانی آسیا و 4 دوره قهرمانی را دارد. همانطور که دیدید دروازه شاهین بندر عامری 4 بار باز شد؛ چون بازی کردن مقابل چنین تیمی سخت است.

وی در رابطه با شانس قهرمانی پرسپولیس در رقابت های لیگ برتر عنوان کرد: همه تیم ها برای بالا بردن سطح خود انگیزه دارند، اما مهم این است که پرسپولیس این روند رو به رشدی که بعد از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا پیش گرفته را ادامه دهد. میان دو تیم سپاهان و پرسپولیس رقابت زیادی است؛ اما با توجه به موفقیت هی خوب و اخیر سرخ پوشان به نظر می رسد این تیم با اختلاف قهرمان شود.

وی در رابطه با عملکرد یحیی گل محمدی گفت: یحیی سبک جدید در تیم خود ایجاد کرده است. او در این مدت از باثبات ترین تیم های 2، 3 سال اخیر لیگ را داشته و این را از نتایج که گرفته می توان دریافت. یحیی می تواند الگوی خوبی برای مربیان جوان باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان سوپرجام می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن