اکسید هد

آرای انضباطی دیدار با سپاهان؛ سیدجلال و آقایی محروم شدند!

- نظرات : 8 اظهار نظر - بازدید [ 1871 ] - پنجشنبه, 30 اردیبهشت 1400
آرای انضباطی دیدار با سپاهان؛ سیدجلال و آقایی محروم شدند!

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس و مدافع سپاهان یک جلسه از همراهی تیم خود در بازی های آتی محروم شدند. کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، ارای دیدار پرسپولیس و سپاهان ک...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس و مدافع سپاهان یک جلسه از همراهی تیم خود در بازی های آتی محروم شدند.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، ارای دیدار پرسپولیس و سپاهان که در ورزشگاه نقش جهان با جنجال به پایان رسید را اعلام کرد.

رای صادره به شرح زیر است:

در خصوص تخلفات انتسابی به باشگاه های سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران و عزت اله پور قاز، محمد رضا حسینی، یاسر جمال بافقی، سید جلال حسینی، حسین کنعانی زادگان، سعید آقایی و احسان کوراهیه مبنی بر تعرض بازیکنان و عوامل منتسب به هر دو تیم مذکور به یکدیگر، بدرفتاری عزت اله پور قاز ، محمد رضا حسینی و حسین کنعانی زادگان و سید جلال حسینی در قبال یکدیگر، رفتار غیرورزشی از سوی سعید آقایی و همچنین سید جلال حسینی در زمان اخذ تست دوپینگ از ایشان، انجام رفتار تحریک آمیز به خشونت از سوی یاسر جمال بافقی ( عکاس باشگاه سپاهان) و احسان کوراهیه ( از عوامل منتسب به باشگاه پرسپولیس) با توجه به مجموع اوراق و محتویات پرونده از جمله گزارش مقامات رسمی مسابقه، تصاویر و فیلمهای منتشره مربوط به صحنه خروج بازیکنان دو تیم از زمین مسابقه و ورود به رختکن ورزشگاه، دفاعیات ارسالی از سوی دو باشگاه موصوف و سایر قرائن و امارات موجود در پرونده تخلفات انتسابی را محرز و مسلم تشخیص و مستند به مواد 54 ، 58 ، 64 و 117 از مقررات انضباطی مصوب 1397 بالحاظ مفاد ماده 94 مقررات موصوف هر یک از سید جلال حسینی و عزت اله پورقاز به یک جلسه محرومیت قطعی از همراهی تیمهای خود در مسابقات رسمی و سعید آقایی و محمد رضا حسینی به یک جلسه محرومیت تعلیقی که مدت تعلیق تا پایان فصل جاری ادامه خواهد داشت و تمام این افراد و همچنین محمد حسین کنعانی زادگان نیز هر یک به پرداخت مبلغ 750 میلیون ریال جریمه نقدی و باشگاههای سپاهان و پرسپولیس نیز هر کدام به پرداخت مبلغ یک میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم می  شوند. همچین احسان کوراهیه و یاسر جمال بافقی نیز هر یک به ترتیب به شش ماه و سه ماه محرومیت از ورود به ورزشگاههای فوتبال کشور و نیز پرداخت مبلغ 200 میلیون ریال و یکصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می شوند.

ضمناً با توجه به وقوع حوادث تلخ در چند بازی متعدد در مسابقات گذشته دو تیم پرسپولیس و سپاهان در مقابل یکدیگر و از باب تکمیل مجازات حکم بر برگزاری مسابقات دو تیم یاد شده در فصل آتی لیگ برتر اعم از رفت و برگشت در خارج از ورزشگاههای خانگی این دو تیم و در شهر و استان بی طرف به تشخیص سازمان لیگ مستند به ماده 118 از مقررات انضباطی موصوف صادر می گردد.

رأی صادره قابل اجرا بوده و نسبت به موضوع یک جلسه محرومیت ( اعم از قطعی و یا تعلیقی) قطعی و نسبت به سایر موارد ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ قابل تجدیدنظرخواهی نزد کمیته استیناف می باشد و باشگاهها نیز در خصوص پرداخت محکومیت نقدی عوامل خود دارای مسئولیت تضامنی می باشند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • عباسي بنارويه
  عباسي بنارويه :
  آقایی چرا؟

  خدا لعنتشان کند با صدور رأی کثیفشان...

  همه وهمه زیر سر ساکت پست فطرت هست
  اما بداند
  بالابی گری قهرمان نخواهد شد
  این بار سکته کند و شرش برای همیشه کوتاه شود
 • morteza morteza
  morteza morteza :
  یه سوال داشتم؟
  آیا ترابی و آقایی که حکم به یک جلسه محرومیت تعلیقی قرار گرفتند آیا میتونند در بازی با ذوب آهن بازی کنند یا خیر؟
 • امیرحسین قربانی
  امیرحسین قربانی :
  سلام
  ترابی و آقایی مقابل ذوب آهن میتونن بازی کنند ولی اکر تا پایان فصل مشکل انضباطی داشته باشند این محرومیت یک جلسه تعلیقی فعال میشه.
 • Hamid Pakii
  Hamid Pakii :
  وقتی زورشون توی زمین نمیرسه ازبیرون فشارمیارن.تبانی سپاهان صعود دیروز الاستقلال همه چیز مشخصه.برای اروم کردن این دو تیم حکومتی همیشه هرکاری کردن.
  اما امسالم ما قهرمانیم.رییس استقلالی فدراسیونو برای جشن قهرمانی دعوت میکنیم.
  پرسپولیس عشق ابدی♥️♥️♥️♥️♥️♥️
 • عباس چنانی
  عباس چنانی :
  هواداران به پا خیزید میخوان قهرمانی پنجم از ما بگیرن
 • عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی
  عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی :
  جک سال.....فقط تو ایران اتفاق میوافتد...... عجب کمیته انضباطی غیر قانونی و خنده داری داریم... واقعا اینا متخصص این کار هستند ؟؟؟؟
  کجای دنیا فقط یه نمونه بیارید تیم مهمان را از بازی خانگی محروم کنند.... جک سال 1400 ....باید بر این فوتبال ما گریه کرد نه خنده.... سیرک راه انداخته اند...بازی تو اصفهان بوده یکی,دیگه میزبان بوده یکی دیگه را محروم کردند بازم جای شکر داره بایرن مونیخ را محروم نکردند.... جمع کنید این فدارسیون را
 • عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی
  عبدالرحیم جعفرزاده قهدریجانی :
  فدارسیون استقلالی مبارک باشه.....اصلا درباره توهین از,بلندگو ورزشگاه نقش جهان حرفی نزدند...
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  به قول برانکو دارند دارند همه کار می کنند تا مبادا ما قهرمان بشیم امـــــا ما قــهــرمــان خواهیم شد امـــــا ما قــهــرمــان خواهیم شد امـــــا ما قــهــرمــان خواهیم شد امـــــا ما قــهــرمــان خواهیم شد امـــــا ما قــهــرمــان خواهیم شد امـــــا ما قــهــرمــان خواهیم شد امـــــا ما قــهــرمــان خواهیم شد

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان سوپرجام می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن