اکسید هد

اعلام رای کالدرون به تعویق افتاد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1106 ] - پنجشنبه, 30 اردیبهشت 1400

اعلام رای کالدرون به تعویق افتاد

دادگاه عالی ورزش که قرار بود تا امروز (پنج شنبه) رای پرونده سرمربی آرژانتینی پیشین پرسپولیس را صادر کند، این زمان را به عقب انداخت. باشگاه پرسپولیس پس از صدور... 5 out of 5 based on 4 ratings.
اعلام رای کالدرون به تعویق افتاد

دادگاه عالی ورزش که قرار بود تا امروز (پنج شنبه) رای پرونده سرمربی آرژانتینی پیشین پرسپولیس را صادر کند، این زمان را به عقب انداخت. باشگاه پرسپولیس پس از صدور...

ارتش سرخ دات كام :

دادگاه عالی ورزش که قرار بود تا امروز (پنج شنبه) رای پرونده سرمربی آرژانتینی پیشین پرسپولیس را صادر کند، این زمان را به عقب انداخت.

باشگاه پرسپولیس پس از صدور رای کمیته وضعیت فیفا درباره شکایت گابریل کالدرون و خواکین دستیار کالدرون، پرسپولیس پرونده را به CAS برد و نسبت به رای صادره اعتراض کرد.

در همین حال دادگاه CAS، ١٨ آذر 1399 آخرین دفاعیات دو طرف را دریافت کرد و اعلام کرده بود که تا ٢٠ می (٣٠ اردیبهشت ١4٠٠) رای پرونده را صادر خواهد کرد.

با این وجود یک منبع مطلع نزدیک به پرونده کالدرون به ایسنا اطلاع داد که CAS امروز (پنج شنبه) به دو طرف پروژه اعلام کرد که زمان صدور رای را تا ١5 ژوئن (٢5 خرداد ١4٠٠) تمدید کرده است. 

بر اساس رای کمیته وضعیت فیفا باشگاه پرسپولیس در پروژه گابریل کالدرون محکوم به پرداخت 5٧٩ هزار و 5٠٠ دلار و در پرونده خواکین محکوم به پرداخت ٩5 هزار و ٣٨٠ دلار شده است.

در دوره مدیریت جعفر سمیعی پرسپولیسی ها ٧٠ هزار و 4٠٠ دلار از مطالبات والنسیا دیگر دستیار کالدرون را پرداخت کردند تا پرونده این مربی به CAS نرود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان سوپرجام می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن