اکسید هد

قرارداد کارگزار به اتمام رسید؛ ادامه یا قطع همکاری؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 883 ] - جمعه, 31 اردیبهشت 1400

قرارداد کارگزار به اتمام رسید؛ ادامه یا قطع همکاری؟

امروز زمان قرارداد پرسپولیس با شرکت کارگزار خود به پایان می رسد و باید دید این قرارداد در ادامه تمدید می شود یا خیر. خبرگزاری میزان - امروز جمعه (31 اردیبهشت ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
قرارداد کارگزار به اتمام رسید؛ ادامه یا قطع همکاری؟

امروز زمان قرارداد پرسپولیس با شرکت کارگزار خود به پایان می رسد و باید دید این قرارداد در ادامه تمدید می شود یا خیر. خبرگزاری میزان - امروز جمعه (31 اردیبهشت ...

ارتش سرخ دات كام :

امروز زمان قرارداد پرسپولیس با شرکت کارگزار خود به پایان می رسد و باید دید این قرارداد در ادامه تمدید می شود یا خیر.

خبرگزاری میزان - امروز جمعه (31 اردیبهشت 1400) موعد قرارداد پرسپولیس با شرکت کارگزار خود به پایان خواهد رسید. این کارگزار در فصل جاری فوتبال ایران مبلغ 110 میلیارد تومان به باشگاه پرسپولیس پرداخت کرده است. آنها در ازای قراردادی که با سرخ پوشان پایتخت دارند حق بهره برداری از تمام فضا های تبلیغاتی باشگاه پرسپولیس (از جمله تبلیغات اطراف زمین، محل تمرین، ساختمان باشگاه و فضای مجازی) را در اختیار گرفته است.

باشگاه پرسپولیس و شرکت مذکور برای ادامه راه نیاز دارند تا با هم به توافق برسند و قرارداد را یک سال دیگر تمدید کنند. در غیر این صورت با توافق دوطرفه قادر به فسخ قرارداد خواهند بود.

ظاهرا شرکت های دیگری هم متقاضی ورود به این کار و همکاری با باشگاه پرسپولیس هستند و اکنون پیشنهاد 250 میلیارد تومانی روی میز سران پرسپولیس قرار دارد.

به نظر نمی رسد شرکت نامبرده تمایلی به پایان این همکاری داشته باشد چرا که باشگاه پرهوادار و مردمی پرسپولیس جایگاه بسیار خوبی جهت مطرح شدن این کارگزار خواهد بود، اما با توجه به اینکه این شرکت به سوددهی و درآمدزایی مطلوب خود نرسیده ممکن است اقدام به این کار نماید.

گفتنی است در مدتی که این شرکت مسئولیت فضای مجازی پرسپولیس را در اختیار داشته، دنبال کنندگان صفحه رسمی پرسپولیس در اینستاگرام به عدد 6.2 میلیون نفر رسیده است. رقمی که از باشگاه های مطرحی چون رم، ناپولی، سویا، موناکو و... بیشتر است و تقریباً در حد باشگاه بزرگی چون اینتر (با 6.7 میلیون نفر) است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن