اکسید هد

حیدری: هر چه پرسپولیس را بزنند باز قهرمان می شویم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 577 ] - جمعه, 31 اردیبهشت 1400

حیدری: هر چه پرسپولیس را بزنند باز قهرمان می شویم

کاپیتان سابق پرسپولیس معتقد است در حق پرسپولیس ظلم می شود اما این تیم به راحتی در این فصل هم قهرمان خواهد شد. حکم کمیته انظباطی فدراسیون فوتبال و محروم شدن دو... 4 out of 5 based on 4 ratings.
حیدری: هر چه پرسپولیس را بزنند باز قهرمان می شویم

کاپیتان سابق پرسپولیس معتقد است در حق پرسپولیس ظلم می شود اما این تیم به راحتی در این فصل هم قهرمان خواهد شد. حکم کمیته انظباطی فدراسیون فوتبال و محروم شدن دو...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان سابق پرسپولیس معتقد است در حق پرسپولیس ظلم می شود اما این تیم به راحتی در این فصل هم قهرمان خواهد شد.
حکم کمیته انظباطی فدراسیون فوتبال و محروم شدن دو مدافع پرسپولیس حواشی زیادی را به دنبال داشت و پرسپولیسی ها به شدت علیه این حکم موضع گرفتند. سپهر حیدری کاپیتان سابق پرسپولیس در گفتگویی در خصوص این محرومیت ها و اتفاقات چند وقت اخیر حول باشگاه پرسپولیس صحبت هایی کرده است که در ادامه می خوانید:

*می خواهم از حکم کمیته انظباطی شروع کنم. نظرت در خصوص محرومیت سید جلال حسینی و فرشاد فرجی چیست؟
هر طور به این حکم نگاه کنید متوجه ظلم علیه پرسپولیس می شوید. نمی دانم بر چه اساسی این حکم صادر شده است. جدیدا مد شده تیم ها چون در زمین زورشان به پرسپولیس نمی رسد و توانایی بردن ندارند آخر بازی به سمت بازیکنان پرسپولیس حمله می کنند و دعوا راه می اندازند تا بلکه بازیکنان پرسپولیس محروم شوند. کمیته انظباطی هم کاملا آنها را به هدفشان رساند و در آستانه بازی با ذوب آهن دو مدافع پرسپولیس محروم شدند. مربی استقلال با مشت به صورت بازیکن ما می زند ٢ جلسه و فرجی هم که ضربه خورده ٢ جلسه محروم می شود. نمی دانم واقعا این عدالت است؟ یعنی هر کاری می کنند که پرسپولیس امسال قهرمان نشود البته چند سال است که آن ها همین روش را پیش گرفتند ولی می خواهم بگویم هر چقدر پرسپولیس را بزنند باز هم ما قهرمان می شویم.

*یعنی می خواهی بگویی این حکم برنامه ریزی شده بود؟
من نمی دانم برنامه ریزی شده بود یا نه ولی عدالت اصلا رعایت نشد. می خواهم بگویم کارهایی که علیه پرسپولیس انجام می دهند جوانمردانه نیست. در فیلم هایی که از درگیری های بازی با سپاهان و استقلال دیدیم چند نفر دیگر هم بودند که باید محروم می شدند ولی هیچ اتفاقی نیفتاد. در همه این سال هایی که پرسپولیس قهرمان شده از هر راهی استفاده کردند تا پرسپولیس را زمین بزنند ولی این تیم دوباره بلند شد و به راهش ادامه داد. این کارها انگیزه بازیکنان و کادر فنی را بیشتر می کند تا امسال باز هم قهرمان شوند.

*با توجه به شرایط جدول و بازی های باقی مانده پرسپولیس قهرمان می شود؟
قبلا هم گفتم پرسپولیس زودتر از پایان فصل قهرمان می شود. الان هم سر حرفم هستم و به نظرم پرسپولیس زودتر از پایان فصل قهرمان لیگ خواهد شد. من واقعا هیچ تیمی را در لیگ رقیب جدی برای قهرمانی نمی بینم و پرسپولیس با اختلاف با کیفیت ترین تیم لیگ است. البته این به معنای دست کم گرفتن یا ضعیف بودن تیم های دیگر نیست ولی بعید می دانم تیمی در این فصل حریف پرسپولیس شود.

*خیلی از هواداران امیدوارند امسال پرسپولیس بتواند قهرمان آسیا شود به نظرت با توجه تیم های باقی مانده و البته قرعه پرسپولیس این اتفاق رخ می دهد؟
با قاطعیت می گویم پرسپولیس در همه جام ها مدعی اصلی قهرمانی است. در آسیا رقبا قدرتمندتر هستند و تیم باید برای آن بازی ها تقویت شود. ضمن اینکه با نفرات فعلی هم طبق نظر کادر فنی باید تمدید شود که خدا را شکر مدیران باشگاه در این زمینه در حال پیگیری کارها هستند. انصافا سمیعی و شکوری در این مدت خوب کار کردند و باید این موضوع را بیان کرد.

*حتما شنیدی به خاطر شادی بعد از گل استقلال از آل کثیر شکایت کرد به نظرت خوشحالی عیسی مورد خاصی داشت؟
احتمالا انتظار داشتند عیسی بعد از گلزنی در دربی راه برود یا ناراحت شود. خوشحالی عیسی هیچ مشکلی نداشت ولی مشکل از جای دیگری است.

*از کجا؟

رقبا حتی از سایه پرسپولیس و بازیکنانش هم می ترسند و هرکاری می کنند تا ما قهرمان نشویم ولی مطمئن باشید جام در پایان فصل در دستان سید جلال خواهد بود.

*بعد از حواشی دربی دوباره بحث اینکه پرسپولیس تیم خاص است و یا وزیر پرسپولیسی است مطرح شد چه صحبتی در این مورد داری؟
خب این بحث ها تکراری است این دوستان اول فصل به دنبال قهرمانی هستند ولی هر سال در این مقطع که دستشان از جام کوتاه می ماند  وزیر پرسپولیسی می شود. در مورد خاص بودن پرسپولیس که کاملا واضح است تیم ما خاص است. تیمی که آبروی ایران در آسیا به حساب می آید در سه فصل اخیر دو بار به فینال رفته و همه جام های داخلی را درو کرده معلوم است تیمی معمولی نیست و خاص به حساب می آید. دوستان فکر می کنند با مصاحبه به آن ها جام می دهند ولی واقعیت در زمین رقم می خورد و آنجا پرسپولیس جام را بالای سر می برد. هرچقدر علیه پرسپولیس مصاحبه کنند و بیانیه بدهند اتفاقی رخ نمی دهد و فقط انگیزه پرسپولیس بیشتر می شود.

*بازی با ذوب آهن را چطور می بینی؟
ذوب آهن تیم خوبی است و جایگاهش اصلا نباید اینجای جدول باشد. پرسپولیس نباید این تیم را دست کم بگیرد چون ذوب آهن تیم با کیفیتی است. خب من کاپیتان هر دو تیم بودم ولی امیدوارم پرسپولیس ٣ امتیاز را بگیرد چون خیلی به آن نیاز دارد. برای ذوب آهن هم در ادامه فصل آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم شرایط این تیم در جدول بهتر شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

تیم ملی موفق به صعود از گروه خود می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن