اکسید هد

جباری: مظلوم تر از سید پیدا نکردند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 901 ] - شنبه, 1 خرداد 1400

جباری: مظلوم تر از سید پیدا نکردند

 رضا جباری پیشکسوت پرسپولیس از حکم محرومیت چند تن از بازیکنان پرسپولیس و در رأس انها سید جلال حسینی و فرجی و محرومیت از انجام بازی در ورزشگاه آزادی برای ... 5 out of 5 based on 7 ratings.
جباری: مظلوم تر از سید پیدا نکردند

 رضا جباری پیشکسوت پرسپولیس از حکم محرومیت چند تن از بازیکنان پرسپولیس و در رأس انها سید جلال حسینی و فرجی و محرومیت از انجام بازی در ورزشگاه آزادی برای ...

ارتش سرخ دات كام :

 رضا جباری پیشکسوت پرسپولیس از حکم محرومیت چند تن از بازیکنان پرسپولیس و در رأس انها سید جلال حسینی و فرجی و محرومیت از انجام بازی در ورزشگاه آزادی برای دیدار با سپاهان بسیارناراحت است و معتقد است حکم کمیته انضباطی بسیار یکطرفه و ناعادلانه است. رضا جباری در گفت و گویی تمام حرف هایش را به زبان آورد و با ما گفت و گویی کامل را انجام داد.
 
*آیا نتایج بیرون زمین رقم می خورد
 در ابتدای صحبتم باید به این نکته اشاره کنم که به هیچ وجه به این مسأله اعتقاد ندارم که بازی ها از بیرون رقم می خورد البته خودم هم به هیچ وجه اجازه ندادم که مسائل بیرونی در تیمم رسوخ پیدا کند و سرسختانه مقابل آن ایستاده ام. در تیم های پایه کار می کنم و از تمام موارد خبر دارم. برای تیم من هم پیش آمده که از بیرون خواسته اند تیمم را تحت فشار بگذارند یا به گونه دیگری دخل و تصرف کنند اما من قاطعانه در جواب این قبیل افراد گفته ام که اگر مجانی هم بخواهند برایم کارهای غیر فوتبالی و بر اساس عرف فوتبال انجام دهند من آن قبیل کارها را انجام نخواهم داد به همین دلیل گفتم که با فلسفه در آوردن نتایج و مسائلی از این قبیل مخالفم.

*چرا شما که میزبان بودید مانع دوست افشین خان نشدید
 تیمی که میزبان یک دیدار است باید تمام موارد میزبانی را تقبل کند و مسولیت پذیر باشد. در بازی پرسپولیس مقابل سپاهان در اصفهان هم افشین خان به دلیل منافع پرسپولیس به این موضوع پرداخت که گفت آن شخص که در اردوی پرسپولیس بوده را نمی شناسد اما سؤال من از مسئولان سپاهان این است شما که مسئول برگزاری بازی بودید چرا افراد دیگر را به رختکن و ورزشگاه راه دادید! الان من پیشکسوت پرسپولیس اگر بخواهم به ورزشگاه بروم اصلاً مرا به ورزشگاه راه نمی دهند و به من می گویند برو بلیت بخر و... حالا هم خود سپاهانی ها مقصر بودند که افردی که متعلق به تیم بودند را راه داده اند و اصلاً در این زمینه نمی توانند ایرادی به پرسپولیس بگیرند و میزبان بوده که مقصر بوده و باید نسبت به هر گونه کوتاهی اش جوابگو باشد و تبعاتش را هم بپذیرد نه اینکه همه چیز را گردن تیم میهمان بیندازد و به دنبال محکومیت غیرعادلانه باشد. واقعاً عوامل اجرایی مسابقه کجا بودند که همه چیز را از چشم افشین پیروانی می بینند. با این همه ظلم انسان دردش می گیرد و تن صدایش بالا می رود.اول گفتند ما جلوی هتل پرسپولیس نرفتیم بعد گفتند نه تعداد خیلی کمی جلوی هتل رفتند.
مسئول اجرایی باشگاه سپاهان در گفت و گویش با برنامه تلویزیونی گفت که به هیچ وجه هواداران سپاهان مقابل هتل پرسپولیس نرفتند و خودشان را مبرا از هرگونه موضوعی دانستند اما بعد از آنکه فیلم پخش شد اعتراف کردند که تعداد کمی از هواداران سپاهان جلوی هتل رفتند و تعدادشان اندک بوده است. این قبیل اتفاقات چند سال است که مقابل هتل پرسپولیس در اصفهان رخ می دهد اما هیچ اتفاقی نمی افتد و هیچ مقام و اقدام بازدارنده ای مانع نمی شود. جدا از این مسأله همه اتفاق تلخ در مورد نابینا شدن سرباز احمدی را دیدند و سایر اتفاقات را هم سال هاست نظاره گر هستند و این را هم یادشان نرفته که در ورزشگاه آزادی و در روی سکوها چه کارهایی را با هواداران پرسپولیس انجام دادند اما هیچ اتفاقی نیفتاد.

*چرا سید باید محروم شود
 سید جلال یکی از با اخلاق ترین فوتبالیست های چند سال اخیر ایران بوده و در عرصه فنی و اخلاقی واقعاً بی نطیر بوده است و این موضوع را هم در میدان ورزشی و زندگی شخصی اش ثابت کرده اما حالا می آیند و می گویند که او در اتاق دوپینگ پرخاش کرده و با این بهانه او را قطعی محروم می کنند. این در حالی است که همه می دانند یکی از اسطوره های استقلال مرتب آرمایش دوپینگ می داد و بارها و بارها شدیداً به گرفتن دوپینگ اعتراض کرد و به شدیدترین شکل ممکن مسئولان و افسران دوپینگ را زیر سؤال برد و به قولی آنها را شست و کنار گذاشت اما چرا یک بار هم این اسطوره شاغل استقلال محروم نشد اما سید جلال محروم می شود.

*مربی استقلال روی گردن فرجی افتاد و خودش شروع کننده جنجال ها بود
فرجی را محروم می کنند در حالی که شخص بهزاد غلامپور شروع کننده جنجال ها بود و دستش روی گردن فرجی بود اما می بینیم که دیواری کوتاهتر از مدافع جوان پرسپولیس پیدا نمی کنند و او را هم محروم می کنند.
قصد دارند پرسپولیس را هر طور شده متوقف سازند
پرسپولیس و سپاهان رقابت سختی را برای عنوان قهرمانی لیگ با هم دارند و در این بین با شرایطی که برای پرسپولیس درست کرده اند و این همه محرومیت برای پرسپولیس در نظر گرفته اند در راه سخت و حساسی که پرسپولیس برای قهرمانی دارد قصد دارند تا تیم پرسپولیس را متوقف سازند.

*فدراسیون نشان داده که به تیم رقیب پرسپولیس تمایل دارد
فدراسیون نشان داده که به تیم رقیب پرسپولیس تمایل زیادی دارد و از بسیاری از موارد و حقایق می گذرد و با این اقدامات نشان داده که به تیم رقیب پرسپولیس علاقه مند است. من پیشکسوت پرسپولیس هم هیچ ترسی از کسی ندارم و به خاطر تیم محبوبم همه حقایق را می گویم و از محرومیت و هرگونه تهدیدی نمی ترسم. در این بین من نمی دانم تمایل رئیس فدراسیون به کدام تیم است اما حکم ها و اقداماتی که صادر می شود مشخص است که فدراسیون و رئیس آن به تیم رقیب علاقه مند است.

*اگر اتفاقی جلوی نیمکت پرسپولیس رخ می داد شک نکنید که خیلی زود همه چیز جمع می شد
مسئولان تصمیم گیرنده نشسته اند و فکر کرده اند که پرسپولیس در کدام نقطه آسیب پذیر است و می توان از این راه به آن تیم ضربه زد و در آخر هم به مدافع میانی پرسپولیس رسیدند و به آن شکل سید را محروم کردند و متعاقب آن فرجی را هم محروم کردند و برای کنعانی هم جریمه مالی در نظر گرفتند تا سرمربی تیم مجبور شود از پست دیگری برای پست دفاع میانی بازیکن در نظر بگیرد و به نظر می رسد مربی پرسپولیس راه دیگری جز استفاده از کنعانی و کمال در پست دفاع میانی نداشته باشد. شک نداشته باشید که اگر جنجال راه افتاده مقابل نیمکت پرسپولیس بود خیلی زود جمع شده و بزرگانی مانند کریم باقری و افشین پیروانی و بقیه کادر اجازه بیشتر شدن جنجال را نمی دادند اما چه کنیم که همه اتفاقات مقابل نیمکت تیم رقیب رخ داد و آنها شروع کننده همه جنجال ها بودند.

*مدافع میانی استقلال چرا محروم و اخراج نشد؟
همه دیدند سیاوش یزدانی مدافع میانی استقلال چند بار بازیکنان پرسپولیس را زد و بر روی آنها خطا مرتکب شد و حتی چند بار هم علیه بازیکنان پرسپولیس لفظ به کار برد اما او فقط یک کارت زرد گرفته در حالی که حتماً به دلیل به کار بردن لفظ و خطاهای شدید باید اخراج و محروم می شد اما هیچ اتفاقی نیفتاد.

*عیسی با هم تیمی هایش شادی کرد
هر کاری که از دستشان بر می آید انجام می دهند و حالا درصددند عیسی آل کثیری که گل زیبایی به تیمشان زد را با ادعاهای واهی محروم کنند. عیسی آل کثیری که فقط شادی اش را با دوستانش تقسیم کرد.

*آه هوادار پشت شان است
دوستان فکر می کردند وقتی برانکو از پرسپولیس برود نوار پیروزی های پرسپولیس قطع شده و دیگر این تیم قهرمان نمی شود اما دیدید که پرسپولیس با گل محمدی هم به قهرمانی هایش ادامه داد و قطار موفقیت پرسپولیس متوقف شدنی نیست. 30 سال است که در فوتبال هستم اما رفتارها و حکم های شان کاملاً علیه پرسپولیس است و رفتارها کاملاً ناعادلانه است.

*رئیس فدراسیون باید ورود کند
رئیس فدراسیون باید عادل باشد و به مسائل اخیر و حکم های یکطرفه ای که علیه پرسپولیس صادر شده ورود کند. من از تمایلات رئیس خبر دقیقی ندارم اما با احکامی که صادر شده فکر می کنم ایشان هم به تیم رقیب تمایل دارد. سپاهان و استقلال تیم های خوبی هستند اما باید بدانند که پرسپولیس تیم بهتری است و با این قبیل حرکاتی که انجام داده و می دهند نمی توانند جلوی باشگاه و تیم پرعظمت پرسپولیس را بگیرند.

*باشگاه نباید به هیچ وجه مقابل ظلم اخیر کوتاه بیاید
باور کنید در چند روز اخیر خیلی از هواداران از من خواسته اند که حرف آنها را به گوش مسئولان برسانم و هر طور شده مقابل ظلم اخیر ایستادگی داشته باشم اما به هر حال من هم به اندازه خودم سهم دارم. باشگاه باید خیلی سرسختانه با مستنداتی که در اختیار دارد حق خودش را بگیرد و اجازه ندهد که بیشتر از آن حق ما را بخورند. برای یک بار هم که شده به هیچ وجه ممکن نباید حکم محرومیت سید جلال و بقیه احکام را بپذیرند و باور کنید اگر امروز سرمان را زمین بندازیم فردا روز باز هم ما را طور دیگری محروم می کنند. اگر حرفشان در داخل ایران هم شنیده نمی شود از طریق دادگاه عالی ورزش و مراجع عالی دیگر مطرح کنند تا دیگر نتوانند هر بار که اراده کردند علیه پرسپولیس حکم ناعادلانه بدهند. حق سید و بقیه بازیکنان ما این محرومیت ها نیست و نباید به این تصمیمات نادرست گردن نهاد.
 

مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان سوپرجام می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن