اکسید هد

آقایی: بازی ذوب آهن نقش مهمی در قهرمانی پرسپولیس دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 458 ] - شنبه, 1 خرداد 1400

آقایی: بازی ذوب آهن نقش مهمی در قهرمانی پرسپولیس دارد

هافبک پیشین تیم های پرسپولیس و سپاهان معتقد است که بازی سرخپوشان تهرانی برابر ذوب آهن نقش مهمی در قهرمانی این تیم خواهد داشت. عباس آقایی در گفت وگویی ، درباره... 5 out of 5 based on 2 ratings.
آقایی: بازی ذوب آهن نقش مهمی در قهرمانی پرسپولیس دارد

هافبک پیشین تیم های پرسپولیس و سپاهان معتقد است که بازی سرخپوشان تهرانی برابر ذوب آهن نقش مهمی در قهرمانی این تیم خواهد داشت. عباس آقایی در گفت وگویی ، درباره...

ارتش سرخ دات كام :

هافبک پیشین تیم های پرسپولیس و سپاهان معتقد است که بازی سرخپوشان تهرانی برابر ذوب آهن نقش مهمی در قهرمانی این تیم خواهد داشت.

عباس آقایی در گفت وگویی ، درباره وضعیت این روزهای پرسپولیس گفت: خوشبختانه پرسپولیس شرایط خوبی دارد، این تیم با انجام بازی های فشرده در لیگ قهرمانان آسیا و با وجود خستگی، نتایج خوبی در بازگشت به ایران گرفت. کسب چهار امتیاز از دو بازی سخت برابر سپاهان و استقلال عملکرد موفقیت آمیزی بود و شاگردان گل محمدی در جام حذفی هم به مرحله بعدی راه پیدا کردند. شما دیدید که دیگر نماینده های ایران در آسیا بعد از بازگشت به کشورمان نتایج چندان خوبی نگرفتند، ولی پرسپولیس تیمی بود که روند خوبش را ادامه و نشان داد که از لحاظ بدنی هم دچار اُفت نشده است.

وی در ادامه با بیان اینکه بازی با ذوب آهن اهمیت زیادی برای سرخپوشان دارد، تصریح کرد: در هفته های گذشته جای پرسپولیس و سپاهان در جدول چند بار عوض شده است و حالا پرسپولیس با یک بازی کمتر در رده دوم قرار دارد. بدون شک بازی با ذوب آهن اهمیت زیادی برای پرسپولیس خواهد داشت و اعتقاد من این است که این مسابقه نقش مهمی در قهرمانی پرسپولیس خواهد داشت. پرسپولیس برای به دست آوردن قهرمانی قطعاً باید ذوب آهن را در اصفهان شکست بدهد. اگر سرخپوشان در این بازی امتیاز از دست بدهند، قطعاً کارشان برای قهرمانی سخت خواهد شد.

آقایی در پاسخ به این پرسش که «شانس کدامیک از دو تیم پرسپولیس و سپاهان برای قهرمانی بیشتر است؟»، خاطر نشان کرد: نمی توان گفت شانس کدام تیم بیشتر است. خیلی ها این موضوع را عنوان می کنند که با توجه به قهرمانی پرسپولیس در چهار دوره اخیر و همچنین پتانسیل فنی این تیم، شانس قهرمانی پرسپولیس بیشتر است. من هم قبول دارم که پرسپولیس از لحاظ تنوع و نوع تاکتیکی که دارد و همچنین در اختیار داشتن بازیکنان توانمند و تأثیرگذار، تیم قوی تری نسبت به سپاهان است، ولی نباید فراموش کنید که سپاهان هم پنج بار قهرمان لیگ شده است و از هر لحاظ که حساب کنید، شخصیت قهرمانی دارد. مدیران، بازیکنان و کادر فنی سپاهان هم بارها در چنین شرایطی قرار گرفته اند. سپاهان منتظر کوچکترین غفلت شاگردان گل محمدی است و اعتقاد من این است که تیمِ نویدکیا یک تهدید برگ برای قهرمانی پرسپولیس محسوب می شود.

هافبک پیشین پرسپولیس و سپاهان در واکنش به اینکه برخی معتقدند بازی های سپاهان تا پایان لیگ آسان تر از بازی های پرسپولیس است، گفت: نمی توان این موضوع را دلیل قطعی برای قهرمانی یک تیم دانست، چون فاصله فنی تیم ها در لیگ چندان زیاد نیست. قطعاً هر تیمی کمتر اشتباه کند و تمرکز بیشتری داشته باشد در نهایت قهرمان خواهد شد.

وی درباره برخی هجمه از سوی رقیبان پرسپولیس که این تیم را در فوتبال ایران تیمی خاص می دانند، تأکید کرد: این اظهارنظرها بیشتر احساسی است و برخی هم از مطرح کردن این مسائل اهداف خاص خودشان را دارند. شما باید با دید فوتبالی به این قضیه نگاه کنید. پرسپولیس قبل از آمدن برانکو روزهای خوبی را در فوتبال ایران تجربه نمی کرد، ولی بعد از آمدن این مربی سیر صعودی تیم شروع شد. تمام این قهرمانی ها با شایستگی و براساس توانایی های فنی این تیم به دست آمد. در فوتبال هیچ وقت نمی توان روی اتفاق چهار سال قهرمان شد و دو بار هم به فینال لیگ قهرمانان آسیا رفت. قطعاً پرسپولیس خاص ترین تیم ایران است و از لحاظ فنی سطح بالاتری نسبت به تیم های دیگر دارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان سوپرجام می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن