اکسید هد

حسینی: شرمنده هواداران شدم؛ دم همگی گرم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 955 ] - شنبه, 1 خرداد 1400

حسینی: شرمنده هواداران شدم؛ دم همگی گرم

کاپیتان پرسپولیس با اشاره به پیام هایی که طی ساعات اخیر داشته، از لطف و همراهی آنها تشکر و ابراز امیدواری کرد بتوانند در زمین به بهترین شکل پاسخ این محبت را ب... 5 out of 5 based on 4 ratings.
حسینی: شرمنده هواداران شدم؛ دم همگی گرم

کاپیتان پرسپولیس با اشاره به پیام هایی که طی ساعات اخیر داشته، از لطف و همراهی آنها تشکر و ابراز امیدواری کرد بتوانند در زمین به بهترین شکل پاسخ این محبت را ب...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان پرسپولیس با اشاره به پیام هایی که طی ساعات اخیر داشته، از لطف و همراهی آنها تشکر و ابراز امیدواری کرد بتوانند در زمین به بهترین شکل پاسخ این محبت را بدهند.

بعد از اعلام رای عجیب کمیته انضباطی و محرومیت هایی که نصیب ارکان باشگاه پرسپولیس شد، برخی هواداران این تیم با حضور در محل فدراسیون اعتراض خود را به این موضوع اعلام کردند. این مساله البته در نهایت با حواشی زیادی هم همراه شده است تا واکنش سیدجلال حسینی را در پی داشته باشد.

کاپیتان پرسپولیس که با محرومیت یک جلسه ای از همراهی تیمش مواجه شده در این خصوص می گوید: من شرمنده هواداران هستم. هم من و کل اعضای تیم قدردان محبت و لطف آنها هستیم و این وظیفه ما را سنگین ‎تر کرده تا بتوانیم در ادامه فصل با انگیزه و تلاش بیشتر آنها را شاد کنیم.

وی ادامه داد: باید تلاش کنیم و با تمرین و تلاش و موفقیت بیشتر بتوانیم قطره ای از محبت آنها را جبران کنیم. طی ساعات اخیر پیام های دلگرم کننده زیادی دریافت کردم و واقعا به این هواداران افتخار می کنم. به شخصه این قول را می دهم که در کنار دیگر بازیکنان و اعضای فنی و مدیریتی تیم با بالاترین حد توان در زمین برای موفقیت بجنگیم. هواداران مطمئن باشند که هیچ اتفاقی نمی تواند ما را از هدفی که دنبال می کنیم دور کند. ما جنگیدن برای گرفتن حق را در زمین دنبال خواهیم کرد. واقعا نمی دانم باید چه کنیم تا ذره ای از این لطف را جبران کنیم. دم همگی آنها گرم.

سیدجلال درباره غیبت در دیدار مقابل ذوب آهن گفت: بازی سختی مقابل ذوب آهن پیش رو داریم. تمام تمرکز ما اکنون روی موفقیت و دستیابی به سه امتیاز از این جدال خواهد بود. هر بازی برای ما حکم یک فینال را دارد و مطمئن باشید بازیکنان و کادرفنی تمام تلاش خود را خواهند داشت تا با موفقیت و سه امتیاز از اصفهان برگردند.

کاپیتان پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت هایش درباره جرایم در نظر گرفته شده برای این تیم گفت: ما فقط می خواهیم که در بحث انضباطی در خصوص تمام تیم ها یکسان رفتار شود و به این شکل نباشد که تبعیض شکل گیرد و این حس را هواداران داشته باشند. بیشترین فشار روی ماست اما مطمئن باشید که این اتفاقات باعث می شود تا ما بیشتر کنار هم باشیم و هواداران را هم کنار خودمان بیشتر از گذشته احساس کنیم.

وی در پایان گفت: باشگاه با مدیریت آقایان سمیعی و صدری در تلاش هستند تا مشکلات را برطرف کنند اما برخی مسائل در دست ما نیست. بعضی اوقات چیزی نمی شود و باید فقط سکوت کنیم. ما اما کنار هم هستیم و به بهترین شکل ممکن کارمان را انجام خواهیم داد و امیدوارم دو روز دیگر برابر ذوب آهن به بهترین نتیجه برای خوشحالی هواداران و موفقیت تیم دست پیدا کنیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان سوپرجام می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن