پنجعلی: فدراسیون می خواهد پرسپولیس را نابود کند

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 687 ] - شنبه, 1 خرداد 1400

پنجعلی: فدراسیون می خواهد پرسپولیس را نابود کند

محمد پنجعلی کاپیتان اسبق تیم ملی و پرسپولیس به حمایت از سید جلال حسینی و تیم محبوبش پرداخت. تعدادی از هواداران پرسپولیس امروز اول خرداد ماه با تجمع جلوی در فد... 5 out of 5 based on 6 ratings.
پنجعلی: فدراسیون می خواهد پرسپولیس را نابود کند

محمد پنجعلی کاپیتان اسبق تیم ملی و پرسپولیس به حمایت از سید جلال حسینی و تیم محبوبش پرداخت. تعدادی از هواداران پرسپولیس امروز اول خرداد ماه با تجمع جلوی در فد...

ارتش سرخ دات كام :

محمد پنجعلی کاپیتان اسبق تیم ملی و پرسپولیس به حمایت از سید جلال حسینی و تیم محبوبش پرداخت.
تعدادی از هواداران پرسپولیس امروز اول خرداد ماه با تجمع جلوی در فدراسیون فوتبال شعارهایی علیه عزیزی خادم و احکام صادر شده از سوی کمیته انضباطی سر دادند. در همین ارتباط با محمد پنجعلی صحبت کردیم که به شدت ناراحت بود.

*آقای پنجعلی شنیدید هواداران پرسپولیس جلوی در فدراسیون تجمع کرده اند؟
بله، از بس که ناراحت هستند. ما پیشکسوتان هم این احکام فدراسیون را قبول نداریم و به نظر می رسد می خواهند پرسپولیس را نابود کنند.

*چرا؟
کاملا مشخص است این احکام هدفمند بوده است. مگر فیلم و اسناد موجود نیست؟ چرا سید جلال حسینی باید محروم شود؟ چرا فرشاد فرجی همزمان 2 جلسه محروم می شود تا پرسپولیس 2 مدافع وسط خود را در اصفهان نداشته باشد؟ این کارها قشنگ نیست.

*چه دلیلی دارد که فدراسیون بخواهد پرسپولیس را نابود کند؟
من نمی دانم از خودشان بپرسید! پرسپولیس 4 سال گذشته با قدرت قهرمان شده و 2 بار به فینال آسیا رسیده است. این اتفاقات بی دلیل نیفتاده و نشان از تلاش و قدرت یک تیم دارد. در زمین که زورشان نمی رسد ولی بیرون زمین می خواهند به پرسپولیس ضربه بزنند.

*حرف های سید جلال حسینی را می زنید؟
مگر حرف بدی زده است. شما ببینید درگیری دربی از کجا شروع شد؟ چه کسی روی پای میلاد سرلک بازیکن ما تکل خشن زد؟ یا اینکه اول چه کسانی از کدام نیمکت داخل زمین ریختند؟

*ولی ظاهرا سید جلال به خاطر درگیری های ورزشگاه نقش جهان محروم شده است؟
مگر پرسپولیس میزبان بوده است؟ درگیری های نقش جهان و اصفهان هم کاملا مشخص است از کجا شروع شده است. عکاس باشگاه سپاهان بعد از آن بازی سنگین با دوربین سمت بازیکنان پرسپولیس می رود و آنها را تحریک می کند. آیا کسی به این مسائل اشاره می کند. سید جلال حسینی را هم همه می شناسند. سال هاست بدون حاشیه فوتبال بازی می کند و هرگز اهل جنجال نبوده است.

*سید جلال در گفت و گویی گلایه کرد که چرا او را به کمیته انضباطی فرا نخوانده و رأی صادر کرده اند؟
حق با اوست. چرا حرف سید جلال را نشنیدند؟ او فوتبالیست خامی نیست. ابتدا باید صحبت هایش را می شنیدند و بعد حکم می دادند. متأسفانه به نظر می رسد همان بلایی که سال 73 سرپرسپولیس آوردند در حال تکرار باشد!

*منظورتان همان دربی است که مجتبی محرمی و قلعه نویی درگیر شدند؟
بله، من سرپرست آن تیم بودم. فصل را مقتدرانه شروع کرده بودیم با دو گل هم از استقلال جلو افتادیم که ...

*در نهایت بازی 3 برصفر به سود استقلال اعلام شد؟
بله، همین طور است. مجتبی محرمی، رضا شاهرودی، احمدرضا عابدزاده، بهزاد داداش زاده و فرشاد پیوس و حتی من و مهندس عابدینی از پرسپولیس محروم شدیم. چرا پرسپولیس 3 بر صفر بازنده اعلام شد؟

*چرا؟
مجتبی محرمی با 3 سال محرومیت به یکی از سنگین ترین احکام انضباطی تاریخ فوتبال ایران محکوم شد. احکامی یک طرفه صادر کردند تا ترمز پرسپولیس را بکشند. مدیران استقلالی وقت فدراسیون پرسپولیس را قلع و قمع کردند در حالی که حق تیم ما نبود. این زورگویی به پرسپولیس مربوط به امروز نیست و از قدیم الایام بوده است چون پرسپولیس تیمی مردمی است.

*صحبتی با مدیران کنونی فدراسیون ندارید؟
فقط همین را بگویم که با نابود کردن پرسپولیس، فوتبال ایران می میرد. این را دوستان بدانند که فوتبال ایران با پرسپولیس نفس نمی کشد. تیمی که بیشترین طرفدار را در ایران داشته و در این چند سال در آسیا پرچم فوتبال کشورمان را بالا برده است. الان نباید این برخوردها با این تیم صورت پذیرد. بهتر است همه به جای ضربه زدن به پرسپولیس از این تیم موفق الگو بگیرند. واقعا متأسف می شویم وقتی این رفتارها را درمورد پرسپولیس می بینیم و بعد هم یکسری می گویند از پرسپولیس حمایت می شود؟ کدام حمایت؟ از همان قدیم هم ما را می زدند و به پرسپولیس زور می گفتند. امیدوارم روزی در این فوتبال عدالت حاکم شود.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • علی پیروندی
    علی پیروندی :
    از اینکه فدراسبون و تمام ارکانش از قهرمانیهای چهار ساله پرسپولیس دارن میترکن شکی نیست و از بابب اینکه یجورای ترمز پرسپولیس را بکشن بازم شکی نیست . خود بازیکناو کادر فنی باید حواسشون جمع کنن به این قوم نا کس بهانه ندن. در بازی با سپاهان خیلی معلوم نبود چه اتفاقی افتاد. اما در دربی وقتی ثانیه های آخر بازی است یه احمق از سوزش باخت تکل خشنی روی پای باریکن ما رفت و این نشون میداد اونا دنبال جنجالند داور هم خطا گرفت داشت وقت به نفع ما تلف میشد چه لزومی داشت ما که تیم برنده ایم ترابی بره تو صورت اون احمق بعضی از کادر اونا به امید به جنجال کشیدن بازی پریدن تو زمین هجوم بعضی از بازیکنان ما بطرف اونا نهایت سادگی و بی سیاستی بود چه لزوم داشت فرجی آن چیزی که اونا میخواستن مرتکب بشه خودشه به درو دیوار بزند تا خویشتن را به اونا برساند!!!؟ وقتی اونا ریختن زمین تصور بنده این بود بازیکنان ما عاقلتر از آنند که به دام اونا بیفتن و بیا برای درگیری اما در کمال تعجب چند نفر ازیاران ما اومدن قاطی اون ارزال و اوباش شدند اگر کریم باقری و بقیه نبودند نقشه تیم بازنده عملی میشد و بازی به جنجال کشیده میشد و معلوم نبود با این فدراسیون وکمیته بی انضباطیش سرنوشت بازی برده ما به کجا کشیده میشد در چنین شرایطی است کاپیتان تیم با درک شرایط باید جلو بازیکنانش را بگیرد و به آنها تفهیم کند ما کشنده ترین ضربه را به اونا زدیم (گل آلکثیر) اونا دارن میسوزن دنبال جنجال و درگیرین ما چرا به دام اونا بیفتیم امید بچه درس گرفته باشند برای از این به بعد الکی به ظالمین نا عادل گرک ندهند

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن