اکسید هد

گزارش حقوقی سمیعی به هیات مدیره

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 835 ] - شنبه, 1 خرداد 1400

گزارش حقوقی سمیعی به هیات مدیره

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در جریان اقدامات حقوقی مدیران این باشگاه قرار گرفت. بعد از رای صادره از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال علیه این باشگاه حالا خبر ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
گزارش حقوقی سمیعی به هیات مدیره

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در جریان اقدامات حقوقی مدیران این باشگاه قرار گرفت. بعد از رای صادره از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال علیه این باشگاه حالا خبر ...

ارتش سرخ دات كام :

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در جریان اقدامات حقوقی مدیران این باشگاه قرار گرفت.

بعد از رای صادره از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال علیه این باشگاه حالا خبر می رسد که هیات مدیره قرمزها به محرومیت های انضباطی این تیم از سوی فدراسیون فوتبال ورود کرده است. جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گزارشی از لایحه دفاعی باشگاه را در اختیار اعضا قرار داد تا آنها نیز در جریان جزئیات قرار بگیرند.

گزارش باشگاه در خصوص این موضوع با بررسی تمام جوانب به کمیته انضباطی و استیناف فدراسیون فوتبال ارسال شده و تأیید تمام اعضای هیأت مدیره را نیز به همراه داشته است. معاونت حقوقی این باشگاه با ارسال نامه به کمیته استیناف نسبت به آرای صادر شده در خصوص اتفاقات دیدار با سپاهان و استقلال، مراتب اعتراض خود را اعلام کرده است.  این باشگاه در نامه 9 بندی خود، به تمام موارد مورد اعتراضش اشاره کرده تا آرای صادره در رکن عالی قضایی فدراسیون مورد بررسی دوباره قرار بگیرد. البته باشگاهها و افراد در مورد احکام قطعی و تعلیقی نمی توانند اعتراض کنند اما درباره دیگر تصمیمات که شامل جریمه های مالی می شود، می توانند به کمیته استیناف اعتراض کنند. 

آنطور که از داخل باشگاه خبر می رسد، طبق خواسته اعضای تیم و با دستور صریح مدیریت باشگاه، رسیدگی به این پرونده، توسط تیم حقوقی پرسپولیس ادامه خواهد داشت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان سوپرجام می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن