اکسید هد

صادقیان: جرم همه ما پرسپولیسی بودن است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1299 ] - شنبه, 1 خرداد 1400

صادقیان: جرم همه ما پرسپولیسی بودن است

پیام صادقیان ستاره سابق پرسپولیس به مصاحبه سید جلال حسینی با خبرورزشی واکنش نشان داد. پرسپولیس در ابتدای لیگ سیزدهم ستاره ای خرید که همه نگاه ها را به خود خیر... 5 out of 5 based on 5 ratings.
صادقیان: جرم همه ما پرسپولیسی بودن است

پیام صادقیان ستاره سابق پرسپولیس به مصاحبه سید جلال حسینی با خبرورزشی واکنش نشان داد. پرسپولیس در ابتدای لیگ سیزدهم ستاره ای خرید که همه نگاه ها را به خود خیر...

ارتش سرخ دات كام :

پیام صادقیان ستاره سابق پرسپولیس به مصاحبه سید جلال حسینی با خبرورزشی واکنش نشان داد.

پرسپولیس در ابتدای لیگ سیزدهم ستاره ای خرید که همه نگاه ها را به خود خیره کرد. پیام صادقیان هافبک تکنیکی سرخ پوشان درخششی فوق العاده در ترکیب پرسپولیس داشت و ستاره تیم علی دایی شد.

پیام که همواره روحیه ای پرخاشگر داشت در همان فصل به دلیل هل دادن محمدرضا اکبریان داور دیدار پرسپولیس و فولاد با محرومیتی 6 ماهه مواجه شد. محرومیتی که به عقیده خیلی ها زیاد بود و می شد این موضوع را مدیریت کرد. حالا دیگر پیام در فوتبال حضور ندارد و آن استعداد بی نظیر به راحتی سوخت. البته که مقصر اصلی نابودی فوتبال صادقیان خودش بود و نمی شود این موضوع را کتمان کرد.

بعد از محرومیت یک جلسه ای سیدجلال حسینی کاپیتان سرخ ها به شدت علیه کمیته انضباطی موضع گرفت و در مصاحبه با خبرورزشی اعلام کرد به دلیل پرسپولیسی بودن، کمیته انضباطی او را محروم کرده است. سیدجلال همچنین با یادآوری محرومیت پیام صادقیان اعلام کرد جرم او هم پرسپولیسی بودنش بود و اگر او در تیم دیگری بازی می کرد 6 ماه محروم نمی شد.

این صحبت های کاپیتان پرسپولیس واکنش های زیادی را بین پرسپولیسی ها به همراه داشت و حتی حود صادقیان هم به این مصاحبه واکنش نشان داد. صادقیان در تایید حرف های سید جلال گفت: «کاملا حق با سید است و من حرف های او را تایید می کنم. جرم همه ما پرسپولیسی بودن است و من چون پرسپولیسی بودم محروم شدم. با این حال مطمئنم با غیرت بچه ها و کادر فنی و همچنین حضور کاپیتانی مثل سیدجلال تیم محبوبم بار دیگر قهرمان خواهد شد و همه ما در پایان فصل قهرمانی را جشن خواهیم گرفت.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن