اکسید هد

حسینی: فقط می خواهیم هواداران احساس تبعیض نکنند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 762 ] - یکشنبه, 2 خرداد 1400

حسینی: فقط می خواهیم هواداران احساس تبعیض نکنند

 درست بعد از احکام صادره توسط کمیته انضباطی و محرومیت کاپیتان پرسپولیس از بازی با ذوب آهن هم خود سیدجلال حسینی هم مربیان و همبازیانش از او حمالیت کردند و... 4 out of 5 based on 4 ratings.
حسینی: فقط می خواهیم هواداران احساس تبعیض نکنند

 درست بعد از احکام صادره توسط کمیته انضباطی و محرومیت کاپیتان پرسپولیس از بازی با ذوب آهن هم خود سیدجلال حسینی هم مربیان و همبازیانش از او حمالیت کردند و...

ارتش سرخ دات كام :

 درست بعد از احکام صادره توسط کمیته انضباطی و محرومیت کاپیتان پرسپولیس از بازی با ذوب آهن هم خود سیدجلال حسینی هم مربیان و همبازیانش از او حمالیت کردند و این رأی را زیر سؤال بردند. این مسأله از سوی هواداران هم در شبکه های اجتماعی به شکلی جدی دنبال شد و حسینی که پیش از این یک بار هم به خاطر اتفاقات دربی چهار فصل قبل محروم شده بود مورد لطف هواداران پرسپولیس قرار گرفت تا در قالب مصاحبه ای کوتاه از این همه حمایت و پشتیبانی تشکر کند. به نظر می رسد سیدجلال با محرومیت یک جلسه ای و قطعی خود کنار آمده و دیگر آن آتش تند پنجشنبه و جمعه را ندارد. از این جهت او هواداران تیمش را به آرامش دعوت کرده و به آنها امیدواری داده تیم پرسپولیس مثل همیشه می جنگد و به سوی قهرمانی پیش خواهد رفت.

کاپیتان پرسپولیس که با محرومیت یک جلسه ای از همراهی تیمش مواجه شده در این خصوص می گوید: «من شرمنده هواداران هستم. هم من و هم کل اعضای تیم قدردان محبت و لطف آنها هستیم و این وظیفه ما را سنگین ‎تر کرده تا بتوانیم در ادامه فصل باانگیزه و تلاش بیشتر آنها را شاد کنیم.»

وی ادامه داد: «باید تلاش کنیم و با تمرین و تلاش و موفقیت بیشتر بتوانیم قطره ای از محبت آنها را جبران کنیم. طی ساعات اخیر پیام های دلگرم کننده زیادی دریافت کرده ام و واقعاً به این هواداران افتخار می کنم. به شخصه این قول را می دهم که در کنار دیگر بازیکنان و اعضای فنی و مدیریتی تیم با بالاترین حد توان در زمین برای موفقیت بجنگیم. هواداران مطمئن باشند هیچ اتفاقی نمی تواند ما را از هدفی که دنبال می کنیم دور کند. ما جنگیدن برای گرفتن حق را در زمین دنبال خواهیم کرد. واقعاً نمی دانم باید چه کنیم تا ذره ای از این لطف را جبران کنیم.»

سیدجلال درباره غیبت در دیدار مقابل ذوب آهن گفت: «بازی سختی مقابل ذوب آهن پیش رو داریم. تمام تمرکز ما اکنون روی موفقیت و دستیابی به سه امتیاز از این جدال خواهد بود. هر بازی برای ما حکم یک فینال را دارد و مطمئن باشید بازیکنان و کادر فنی تمام تلاش خود را خواهند داشت تا با موفقیت و سه امتیاز از اصفهان برگردند.»

کاپیتان پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت هایش درباره جرایم در نظر گرفته شده برای این تیم گفت: «ما فقط می خواهیم در بحث انضباطی در خصوص تمام تیم ها یکسان رفتار شود و به این شکل نباشد که تبعیض شکل گیرد و این حس را هواداران داشته باشند. بیشترین فشار روی ماست اما مطمئن باشید این اتفاقات باعث می شود ما بیشتر کنار هم باشیم و هواداران را هم کنار خودمان بیشتر از گذشته احساس کنیم.»

وی در پایان گفت: «باشگاه با مدیریت آقایان سمیعی و صدری در تلاش هستند مشکلات را برطرف کنند اما برخی مسائل در دست ما نیست. بعضی اوقات چیزی نمی شود و باید فقط سکوت کنیم. ما اما کنار هم هستیم و به بهترین شکل ممکن کارمان را انجام خواهیم داد و امیدوارم مقابل ذوب آهن به بهترین نتیجه برای خوشحالی هواداران و موفقیت تیم دست پیدا کنیم.»

البته این محرومیت هرچقدر برای پرسپولیس نگران کننده و خطرناک است برای سیدجلال شاید فرصتی برای استراحت و تجدید قوا باشد چراکه این بازیکن مسن در پنج بازی فشرده لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفت و بعد از آن هم در دو دیدار فشرده مقابل سپاهان و استقلال و هم در بوشهر مقابل شاهین بندرعامری بازی کرد در حالی که او هم نیاز به استراحت دارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

تیم ملی موفق به صعود از گروه خود می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن