طاهرزاده: پرسپولیس باید در زمین حرفش را بزند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 367 ] - یکشنبه, 2 خرداد 1400

طاهرزاده: پرسپولیس باید در زمین حرفش را بزند

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد سرخپوشان نباید وارد حاشیه هایی که برای این تیم به وجود می آورند، شوند و بهتر است حرف شان را در زمین بزنند. بهنام ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
طاهرزاده: پرسپولیس باید در زمین حرفش را بزند

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد سرخپوشان نباید وارد حاشیه هایی که برای این تیم به وجود می آورند، شوند و بهتر است حرف شان را در زمین بزنند. بهنام ...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد سرخپوشان نباید وارد حاشیه هایی که برای این تیم به وجود می آورند، شوند و بهتر است حرف شان را در زمین بزنند.

بهنام طاهرزاده در گفت وگویی درباره شرایط پرسپولیس پیش از بازی مقابل ذوب آهن اظهار داشت: پرسپولیس بعد از بازگشت از مسابقات آسیایی، بازی های سنگین و فشرده ای را انجام داد و خستگی در ساق بازیکنان دیده می شود. شاگردان گل محمدی مقابل سپاهان فرصت خوبی داشتند تا سه امتیاز کامل را کسب کنند، ولی متأسفانه در دقایق آخر روی یک اشتباه فرصت پیروزی در اصفهان از بین رفت. در بازی بعدی هم مقابل استقلال، سرخپوشان سه امتیاز درخشانی را به دست آوردند که قطعاً می تواند در پایان فصل کمک ویژه ای برای قهرمانی کند.

وی با اشاره به حاشیه ها و اتفاقات دو بازی سپاهان و استقلال تصریح کرد: متأسفانه در اصفهان اتفاقاتی افتاد که زیبا نبود، اما سؤالی که پیش آمده این است که کمیته انضباطی بر اساس کدام تصویر، فیلم و یا گزارشی سیدجلال حسینی را محروم کرده است؟ حسینی کاپیتان پرسپولیس است و باید به عنوان بزرگتر و سرگروه تیم وقتی اتفاقی پیش می آید و حاشیه ای به وجود می آید با داور صحبت کند. در پایان بازی با سپاهان هم هیچ صحنه ای وجود نداشت که نشان دهنده درگیری سیدجلال با بازیکن حریف و یا شخص دیگری باشد، اما می بینیم محرومیتی که برای مدافع سپاهان در نظر گرفتند، کاپیتان پرسپولیس را هم به همان میزان جریمه کردند.

«دوستان در فدراسیون و کمیته انضباطی مشاوران خوبی دارند و می دانند که از کجا به پرسپولیس ضربه بزنند.»، بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با بیان این جمله عنوان کرد: سرخپوشان چهار سال است که پی در پی قهرمان ایران می شوند و طبیعی است که هیچکس دوست ندارد دوباره قهرمانی این تیم را ببیند، به خاطر همین به هر روشی دست می زنند تا سد راه موفقیت پرسپولیس شوند. از همین رو، نگاه می کنند که تیم گل محمدی در کدام قسمت دچار ضعف است و از آن ناحیه به تیم ضربه می زنند. وقتی می بینند کنعانی زادگان و سیامک نعمتی مصدوم هستند، می آیند سیدجلال حسینی را هم محروم می کنند تا پرسپولیس در خط دفاعی با کمبود بازیکن مواجه شود.

طاهرزاده افزود: گل محمدی می داند که در سخت ترین شرایط هم چگونه از نفراتش استفاده کند. بازیکنان هم می دانند که پرسپولیس در شرایط حساسی قرار دارد و باید با حفظ آرامش و تمرکزشان فقط به بازی های پیش رو فکر کنند و به مسائل حاشیه ای توجهی نداشته باشند. در بازی های گذشته شاهد بودیم که برخی از بازیکنان در حین بازی عصبانی بودند که این عصبانیت آنها باعث می شد تا کیفیت فنی شان پایین بیاید. من خواهشی هم که از مدیران و مسئولان تیم به ویژه افشین پیروانی دارم این است که به هیچ عنوان وارد حاشیه ای که حریفان ایجاد می کنند نشوند و تمرکزشان را از دست ندهند، چون هر چقدر که بیشتر جواب حاشیه سازها را بدهند، پرسپولیس بیشتر وارد حاشیه می شود. پرسپولیس باید حرفش را در زمین بزند نه مثل حریفانش بیرون از زمین.

وی درباره بازی با ذوب آهن در اصفهان خاطرنشان کرد: سرخپوشان بازی سختی در اصفهان دارند، ذوب آهن هم شرایط خوبی در جدول ندارد و با انگیزه مقابل پرسپولیس بازی خواهد کرد. از طرف دیگر این تیم همشهری سپاهان است و شاید مقابل پرسپولیس برای سپاهان بازی کند تا کمکی برای قهرمان شدن شاگردان نویدکیا باشد. شرایط در بالای جدول به گونه ای است که رقابت اصلی بین پرسپولیس و سپاهان است. شاگردان گل محمدی نگاه شان فقط باید به بازی های آینده خود باشد و به نتایج سایر بازی ها کاری نداشته باشند. پرسپولیس برای قهرمانی باید در تمام بازی هایش پیروز شود، چون با توجه به شرایط ممکن است هم ذوب آهن و هم استقلال در بازی های رو در رو برای سپاهان بازی کنند تا سد راهی برای پنجمین قهرمانی پرسپولیس باشند. 


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن