اکسید هد

اشتیاق کور

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1598 ] - یکشنبه, 2 خرداد 1400

اشتیاق کور

نمی دانیم درآمد علیرضا بیرانوند در آنتورپ بلژیک چقدر بوده و آیا این رقم فاصله چشمگیری با دریافتی او در ایران داشته است یا نه. امیدواریم بیرو پول خوبی گرفته با... 5 out of 5 based on 11 ratings.
اشتیاق کور

نمی دانیم درآمد علیرضا بیرانوند در آنتورپ بلژیک چقدر بوده و آیا این رقم فاصله چشمگیری با دریافتی او در ایران داشته است یا نه. امیدواریم بیرو پول خوبی گرفته با...

ارتش سرخ دات كام :

نمی دانیم درآمد علیرضا بیرانوند در آنتورپ بلژیک چقدر بوده و آیا این رقم فاصله چشمگیری با دریافتی او در ایران داشته است یا نه. امیدواریم بیرو پول خوبی گرفته باشد، چون اینطوری حضور او در لیگ بلژیک دست کم یک حسن داشته است!

حقیقت آن است که امسال شرایط برای بیرانوند اصلا خوب پیش نرفت و او از تمام جنبه ها متضرر شد. دروازه بان ایرانی آنتورپ کم بازی کرد، بد بازی کرد و از همه مهم تر این که مدام هدف انتقاد و نامهربانی ها بود. او پرسپولیس را رها کرد و سودای لژیونر شدن را در سر خود پروراند. اوایل فصل سرمربی پیشین آنتورپ یک مصاحبه عجیب علیه بیرانوند انجام داد و به نوعی مدعی شد این دروازه بان از سوی مدیران باشگاه به او تحمیل شده است. با این همه تغییر کادرفنی هم چندان مثمرثمر نبود و سرمربی جدید نیز به بیرانوند اعتماد نکرد.

او تا پایان فصل به نیمکت دوخته شده و به تازگی هم یکی از پیشکسوتان آنتورپ در موردش گفته: «بهتر است جدا شود. علیرضا حتی نمی تواند انگلیسی حرف بزند.»

به هر حال این هم برای خودش تجربه ای بود. امیدواریم بیرو در فوتبال اروپا شرایط خوبی پیدا کند، اما وقتی حال این روزهای گلر ملی پوش کشورمان را می بینیم، یاد آن همه اشتیاق بیرانوند برای ترانسفر به اروپا می افتیم. علیرضا قشنگ همه را کلافه کرده بود آنقدر که بحث رفتن را مطرح کرد. حالا ای کاش او که این همه سودای لژیونر شدن در سر داشت، لااقل زمانی را برای یادگیری زبان انگلیسی اختصاص می داد.

در همین فصل مهدی طارمی در نشست های خبری اش در لیگ قهرمانان اروپا به زبان انگلیسی با خبرنگاران حرف زد. مهدی از جایش کنده شد و رفت که بهترین باشد، در نهایت هم به هدفش رسید. بیرانوند اما فقط گفت بگذارید بروم، بی آنکه خودش را مجهز کرده باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • مهدی شعبانی
    مهدی شعبانی :
    رفت ، همه رو متهم کرد و رفت ، گفت همه حق با منه و رفت ، رفت ، پول میلیاری سالهای قبل رو هم به روز کرد و گرفت و رفت ، گفت من از همه بهترم و رفت ، رفت تا به سرنوشت رضا حقیقی دچار بشه که رفت تو تایلند و فوتبالش نابود شد . الان بهتر از بیرانوند رو داریم تو تیم ، بی هاشیه و بی ادعا مثل حامد لک .
    بازم برای این کوچولوها درس عبرت نمیشه که این پرسپولیسه که بهتون شخصیت میده نه برعکسش .

نظرسنجی

تیم ملی موفق به صعود از گروه خود می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن