اکسید هد

مهدی: فصل جدید لیگ را باید قبل از مهر شروع کنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 615 ] - یکشنبه, 2 خرداد 1400
مهدی: فصل جدید لیگ را باید قبل از مهر شروع کنیم

 مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: بعد از انجام بازی های معوقه قرعه کشی جام حذفی انجام می َود و برنامه را اعلام می کنیم. سهیل مهدی در خصوص اینکه با تعط...

ارتش سرخ دات كام :

 مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: بعد از انجام بازی های معوقه قرعه کشی جام حذفی انجام می َود و برنامه را اعلام می کنیم.

سهیل مهدی در خصوص اینکه با تعطیلی مسابقات لیگ برتر به نظر می تواند یک ماه استراحت کند و سرش خلوت تر شده اظهار داشت: بحث مسابقات استراحت ندارد، از الان مقداری هم دیر کرده ایم، باید برنامه تخمینی و حدودی فصل آینده را استخراج کنیم، چون باید هر چه سریع تر پنجره نقل و انتقالاتی را به فیفا اعلام کنیم.

وی افزود: لازمه اش این است که برآوردهای لازم از زمانبندی روزهای فیفا و مرحله یک شانزدهم به بعد لیگ قهرمانان آسیا را داشته باشیم. فکر می کنم فرصت خوبی است که چارچوب زمانی لیگ آینده را استخراج کنیم و از فیفا بخواهیم متناسب با آن پنجره نقل و انتقالات را برایمان باز کند که باشگاه ها بتوانند نهایت بهره را ببرند.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد زمان احتمالی لیگ فصل آینده گفت: فکر می کنم اوایل مهر دیرترین موعدی است که باید لیگ را شروع کنیم چون تقریبا با بیستم مهر تراکم بالایی از روزهای فیفا و لیگ قهرمانان آسیا داریم. تقریبا از اول تا 20 مهر یک هفته در میان اشغال است. اگر قبل از مهر لیگ را شروع کنیم، می توانیم چند هفته ای به تیم ها بدهیم که وارد مسابقات شوند. در غیر این صورت به سمت اواخر مهر می رود.

مهدی در مورد اینکه اگر لیگ فعلی در میانه مرداد به پایان برسد تا ماه مهر فاصله خیلی کمی وجود دارد، عنوان کرد: باید 8 هفته فرجه قانونی داشته باشیم که همان اوایل مهر می شود. اینها با هم همپوشانی دارند و سعی می کنیم زمان مناسب را پیدا کنیم. حداقل 7 تا 8 هفته باید بین دو لیگ فاصله زمانی رعایت شود. اگر لیگ فعلی 15 مرداد تمام شود، 7 هفته پس از آن تقریبا اوایل مهر می شود و مقداری کارمان را سخت می کند.

وی در گفت وگو با تهران ورزشی در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به بیشتر شدن استفاده از واکسن فصل آینده این اوضاع و فشردگی ها کمتر می شود، گفت: به این اتفاق امیدواریم، و هر چیزی امکان پذیر است. امیدواریم این مسئله محقق شود تا خطرات ابتلا به کرونا کمتر شود ضمن اینکه بحث حضور تماشاگران روی سکوها را هم داریم. برای ما برگزاری بازی با تماشاگر خیلی راحت تر است که هم اتمسفر خوبشان را در کنار تیمشان داشته باشیم و هم اینکه جداسازی به این صورت نباشد.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد اینکه آیا امکان داشت بازی های معوقه به خاطر حساسیت بازی های تیم ملی برگزار نشوند، گفت: بازی های معوقه تداخلی با برنامه تیم ملی ندارند، اگر ذره ای تداخل داشت این کار را انجام نمی دادیم. خط قرمز ما رقابت های بین المللی ما است. هر چقدر این بازی ها را برگزار نکنیم، باید متناسب با آن در هفته های دیرتری لیگ را تمام کنیم و این مسئله خود به خود باعث تاخیر در اتمام لیگ و فرسایشی شدن آن می شود.

وی در مورد اینکه ممکن است بازیکنی پیش از رسیدن به اردوی تیم ملی مصدوم شود، گفت: امیدواریم مصدومیت برای هیچ فوتبالیستی نباشد. ممکن است شب اردو یک بازیکن مصدوم شود و یا اینکه در تورنمنت قبراق و سرحال باشد. ما با هماهنگی تیم ملی این برنامه و زمانبندی را اعلام کردیم.

مهدی در مورد برنامه جام حذفی اظهار داشت: به محض اینکه بازی های معوقه به اتمام برسد، طی هفته آینده قرعه کشی صورت می گیرد و برنامه جام حذفی را اعلام می کنیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان سوپرجام می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن