اکسید هد

ماموریت ویژه برای پهلوان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1053 ] - یکشنبه, 2 خرداد 1400

ماموریت ویژه برای پهلوان

سرمربی پرسپولیس برنامه ویژه ای برای مهار بازیکن کلیدی ذوب آهن یعنی میلاد جهانی دارد. میلاد جهانی در بازی رفت دو تیم و در شرایطی که پرسپولیس تا دقیقه 90 برنده ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
ماموریت ویژه برای پهلوان

سرمربی پرسپولیس برنامه ویژه ای برای مهار بازیکن کلیدی ذوب آهن یعنی میلاد جهانی دارد. میلاد جهانی در بازی رفت دو تیم و در شرایطی که پرسپولیس تا دقیقه 90 برنده ...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی پرسپولیس برنامه ویژه ای برای مهار بازیکن کلیدی ذوب آهن یعنی میلاد جهانی دارد.

میلاد جهانی در بازی رفت دو تیم و در شرایطی که پرسپولیس تا دقیقه 90 برنده میدان بود، توانست بازی را به تساوی بکشاند و مانع شکست شاگردان رحمان رضایی در ورزشگاه آزادی شود.

یحیی که بهتر از هر کسی با خصوصیات هافبک ذوب آهن آشناست، برای این بازی قصد دارد از استراتژی اش در دربی استفاده کند و به احسان پهلوان نقش ویژه ای دهد.

پهلوان که در بازی مقابل استقلال مامور مهار مهدی قایدی بود و ماموریت خود را به خوبی انجام داد، در بازی با ذوب آهن احتمالا مامور مهار جهانی خواهد بود تا بازیکن طراح و کلیدی حریف را از کار بیندازد.

یحیی قصد دارد با تعریف وظایف دفاعی برای احسان پهلوان از او بخواهد به مدافع راست پرسپولیس(هنوز معلوم نیست سیامک نعمتی مدافع راست پرسپولیس در بازی فردا خواهد بود یا مهدی شیری) نزدیکتر از گذشته شود و به میلاد جهانی اجازه ندهد که برای خودش یا همبازیانش موقعیت ایجاد کند.

باید منتظر ماند و دید که پهلوان در صورت داشتن چنین ماموریتی، می تواند به مانند دربی بازیکن کلیدی حریف تیمش را مهار کند یا اینکه شرایط بازی فردا شب به شکلی متفاوت پیش خواهد رفت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

تیم ملی موفق به صعود از گروه خود می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن