اکسید هد

توضیحات شکوری درباره تجمع هواداران در کمیته اخلاق!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1182 ] - یکشنبه, 2 خرداد 1400

توضیحات شکوری درباره تجمع هواداران در کمیته اخلاق!

 معاون باشگاه پرسپولیس با حضور در جلسه کمیته اخلاق توضیحاتی درباره تجمع هواداران این تیم مقابل ساختمان فدراسیون فوتبال ارائه کرد. باشگاه پرسپولیس در هفته... 5 out of 5 based on 2 ratings.
توضیحات شکوری درباره تجمع هواداران در کمیته اخلاق!

 معاون باشگاه پرسپولیس با حضور در جلسه کمیته اخلاق توضیحاتی درباره تجمع هواداران این تیم مقابل ساختمان فدراسیون فوتبال ارائه کرد. باشگاه پرسپولیس در هفته...

ارتش سرخ دات كام :

 معاون باشگاه پرسپولیس با حضور در جلسه کمیته اخلاق توضیحاتی درباره تجمع هواداران این تیم مقابل ساختمان فدراسیون فوتبال ارائه کرد.

باشگاه پرسپولیس در هفته های اخیر دیدارهای جنجالی را مقابل سپاهان و استقلال برگزار کرد که در نهایت کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احکام سنگینی را علیه این باشگاه و بازیکنانش صادر کرد.

پس از صدور حکم کمیته انضباطی روز گذشته تعدادی از هواداران پرسپولیس مقابل ساختمان فدراسیون فوتبال تجمع کرده و در حمایت از این تیم علیه شهاب الدین عزیزی خادم و فدراسیون شعار دادند.

بلافاصله پس از این اتفاقات کمیته اخلاق ابراهیم شکوری، معاون باشگاه پرسپولیس را احضار کرده و در جلسه ای که امروز برگزار شد، درباره تجمع روز گذشته و برخی مطالبی که به تازگی در صفحات مجازی منتشر شده توضیح خواست.

این در شرایطی است که پرسپولیسی ها در روزهای اخیر به احکامی که علیه این تیم صادر شده اعتراض شدیدی داشته اند و احضار شکوری درست یک روز پس از تجمع هواداران مقابل ساختمان فدراسیون و پیش از بازی حساس با ذوب آهن سبب تعجب این باشگاه شده است.

شکوری که قصد داشت برای پیگیری امور تیم پرسپولیس در اصفهان با کاروان این تیم راهی سفر شود به دلیل برگزاری جلسه عصرگاهی در کمیته اخلاق نتوانست با تیمش به اصفهان برود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن