اکسید هد

حلالی: ذوب آهن در زمین های کوچک خطرناک تر است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 705 ] - دوشنبه, 3 خرداد 1400

حلالی: ذوب آهن در زمین های کوچک خطرناک تر است

 اسماعیل حلالی بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی در آستانه بازی ذوب آهن ضمن اشاره به شرایط خوب کیفی حریف می گوید این تیم اصفهانی ضعف هایی دارد که می توان از... 5 out of 5 based on 2 ratings.
حلالی: ذوب آهن در زمین های کوچک خطرناک تر است

 اسماعیل حلالی بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی در آستانه بازی ذوب آهن ضمن اشاره به شرایط خوب کیفی حریف می گوید این تیم اصفهانی ضعف هایی دارد که می توان از...

ارتش سرخ دات كام :

 اسماعیل حلالی بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی در آستانه بازی ذوب آهن ضمن اشاره به شرایط خوب کیفی حریف می گوید این تیم اصفهانی ضعف هایی دارد که می توان از آنها استفاده کرد و برنده شد.
 
*هفته قبل بعد از برنامه فوتبال برتر استوری منتشر کردید و علیه فرزاد و فرهاد مجیدی مطلبی نوشتید.
 بله، اتفاقاً دوستان استقلالی در صفحه شخصی ام صحبت های نامناسبی مطرح کردند. من در آن استوری بی احترامی نکردم. شب قبلش این افراد درباره پرسپولیس و افشین پیروانی بد صحبت کردند من هم با احترام درباره جایگاه افراد نوشتم و اینکه چه کارهایی قبلاً انجام داده بودند. گفتند یک جام برای اینها بگذارید و من هم به اتفاقات آن فصلی که استقلال 9 امتیاز جلو بود و در نهایت چهارم شد اشاره کردم.

*به نظر می رسدعصبانی بودید؟
 نه، به نظر من پرسپولیسی ها نباید وقت شان را برای این کارها تلف کنند. بعضی ها وقتی می بینند دست شان به جایی بند نیست شلوغ کاری می کنند.

*آرای کمیته انضباطی هم که با اعتراض پرسپولیسی ها مواجه شد. نظر شما چیست؟
 سیدجلال تا الان اصلاً یک کار غیراخلاقی نداشته. در ضمن ما در اصفهان میهمان آنها بودیم و باید برای تیم ما ارج و قرب قائل می شدند اما آن اتفاقات را به وجود آوردند. سید هم کاری نکرد که محروم شود.

*ظاهراً به خاطر مشاجره قبل از تست دوپینگ بوده.
 نمی دانم، کلاً اعتقاد دارم کمیته انضباطی باید خیلی فعال باشد و با عدالت کار کند. من اولین نفری بودم که گفتم پرسپولیس استحقاق این جرایم سنگین را نداشته. جالب است که جریمه مالی تیم ما بیشتر هم هست.

*با مشکلاتی که در مورد خط دفاع پرسپولیس ایجاد شده، بازی ذوب آهن را چطور می بینید؟
 طبیعتاً یک مقدار سخت شده. فکر کنم کمال و کنعانی در دفاع بازی کنند اما در هر صورت نباید امتیاز از دست بدهیم. اگر این بازی را رد کنیم مشکلات حل می شود. به نظرم بازی های بعدی سپاهان سخت تر است. ما با استقلال بازی کردیم و با تراکتور در تهران بازی داریم.

*بعد از بازی ذوب آهن که بازی های ملی شروع می شود.
 اگر بازیکنان پرسپولیس به تیم ملی بروند و در بازی های ملی نتایج خوبی بگیرند با روحیه خوبی برمی گردند اما اگر برعکس اتفاق بیفتد ما شرایط خیلی سختی خواهیم داشت.

*ذوب آهن را در دو بازی اخیر مقابل استقلال چطور دیدید؟
 شرایط خیالی خوبی داشت. من شرایطش را متفاوت دیدم هرچند یکسری ضعف ها دارند که می شود از آنها استفاده کرد. مدافعان این تیم کند هستند و غیر از یک مهاجم بقیه مهاجمان شان هم کند هستند، با این حال در باکس خوب ضربه می زنند. در بازی با استقلال هم دیدید وقتی این تیم جلو آمد ذوب آهن موقعیت هایی داشت چون سریع به باکس حریف می رسند. این تیم در زمین های کوچک مثل فولادشهر می تواند خطرناک تر هم باشد. مدافعان شان هم به خاطر اینکه کند هستند اکثراً بالا نمی آیند چون می ترسند پشت بخورند. مدافعان آنها اکثراً بلندقد هستند و در کورس ها جا می مانند همانطور که در یک صحنه بازی با استقلال مهدی قایدی 5 متر از بازیکن ذوب جلو افتاد.

*شناخت مجتبی حسینی از تفکرات یحیی که یک بار در بازی رفت با مسجدسلیمان به کارش آمد چقدر می تواند شرایط پرسپولیس را سخت کند؟
 طبیعتاً شناخت از تفکرات یحیی می تواند تأثیر داشته باشد. به نظرم در این زمینه حمید مطهری می تواند کمک کند و با افکار و کار جدیدتری که انجام می دهد به کمک یحیی بیاید.

*درباره ترکیب چه نظری دارید؟ مثلاً اینکه وحید امیری مدافع چپ بماند یا آقایی به ترکیب اصلی برگردد؟
 به نظر من وحید امیری مدافع چپ نیست و من به بازی او در آن پست اعتقاد ندارم. سعید آقایی آنجا شرایط خوبی پیدا کرده بود اما مشکلات کرونایی شدنش او را عقب انداخت. با این وجود الان می تواند به ترکیب برگردد. در ضمن کادر فنی وقتی دید در خط حمله از ترکیب مغانلو و آل کثیر نتیجه گرفته و پهلوان را هم نمی تواند بیرون بگذارد امیری را به دفاع چپ آورد.

*هرچند با حضور احتمالی کمال در دفاع میانی معادله خط میانی حل می شود اما از بین کمال، سرلک و نوراللهی کدام شان باید در ترکیب باشند؟
 به نظرم کمال در نیمه اول بازی با استقلال کند بود. شاید مصدوم بود، شاید هم روزش نبود. سرلک هم در بدو ورود به پرسپولیس در مسابقات آسیایی خیلی خوب بود اما شاید به خاطر اینکه اخیراً کمتر بازی می کند 10، 15درصد افت داشته است. مثلاً در بازی با سپاهان دیدیم وقتی آمد شرایط خوبی نداشت.

*شما اعتقاد داشتید عیسی و مغانلو با توجه به شباهتی که به هم دارند زوج مناسبی برای هم نیستند اما به نظر می رسد هماهنگ تر شده اند.
 نه، این به خاطر انگیزه شان است که خودشان را نشان بدهند اما همچنان معتقدم یک مهاجم سرعتی و چابک کنار یکی از اینها بهتر جواب می دهد. البته نظرات متفاوت است و نظر من این است که یک فوروارد سرعتی کنار آنها بهتر است. آنها تقریباً بازیکنان تکنیکی و قدرتی هستند اما مثلاً وقتی امید عالیشاه بازی می کند شرایط بهتر می شود. یک بار هم سیامک را در خط حمله گذاشتند که فکر کنم بازی گل گهر بود و او هم خوب کار کرد چون تند و تیزتر است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

تیم ملی موفق به صعود از گروه خود می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن