اکسید هد

وضعیت نقل و انتقالات: فعلا فقط تمدید

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 829 ] - دوشنبه, 3 خرداد 1400

وضعیت نقل و انتقالات: فعلا فقط تمدید

درحالی که هنوز فصل جاری به پایان نرسیده صحبت از توافق باشگاه پرسپولیس با برخی بازیکنان جدید است. لیگ جاری با توجه به تعطیلی های زیاد و وقفه در آن تا مردادماه ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
وضعیت نقل و انتقالات: فعلا فقط تمدید

درحالی که هنوز فصل جاری به پایان نرسیده صحبت از توافق باشگاه پرسپولیس با برخی بازیکنان جدید است. لیگ جاری با توجه به تعطیلی های زیاد و وقفه در آن تا مردادماه ...

ارتش سرخ دات كام :

 درحالی که هنوز فصل جاری به پایان نرسیده صحبت از توافق باشگاه پرسپولیس با برخی بازیکنان جدید است.

 لیگ جاری با توجه به تعطیلی های زیاد و وقفه در آن تا مردادماه سال جاری ادامه دارد و مشخص است در چنین شرایطی مذاکره با بازیکنان برای فصل آینده دور از شرایط حرفه ای و قانونی است با این حال گاهی اخباری شنیده می شود مبنی براینکه باشگاه ها در حال مذاکره با بازیکنان مورد نظر فصل آینده هستند.

در تازه ترین شایعه مذاکره باشگاه پرسپولیس با فرشاد محمدی مهر بازیکن فعلی ذوب آهن مطرح شده که پیگیری ها حکایت از نادرست بودن این موضوع دارد.

اولویت باشگاه پرسپولیس برای فصل آینده تمدید با بازیکنان فعلی اش است. بازیکنانی که این روزها در موردشان اخبار متناقضی وجود دارد و از سویی یحیی گل محمدی سرمربی این تیم به باشگاه تاکید کرده اول باید تکلیف تمدیدی ها روشن شود. بازیکنانی نظیر نوراللهی و کنعانی زادگان از جمله نفراتی هستند که این روزها بحث جدایی شان برای فصل آینده سرزبانهاست.

یحیی گل محمدی به باشگاه اعلام کرده با توجه به باقی ماندن فصل جاری و برای اینکه تمرکز هیچ بازیکنی بهم نریزید از ارائه لیست برای فصل آینده خودداری کرده و تا پایان فصل لیستی به باشگاه نخواهد داد. در واقع تا زمانی که لیگ امسال تمام نشود و تکلیف تمدیدی های سرخپوشان مشخص نشود از مذاکره با بازیکنان جدید خبری نیست.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • morteza morteza
    morteza morteza :
    اول باید هر چه سریع تر آقای گل محمدی با بازیکنان فعلی تمدید کند و بعدش هر چه سریع تر تا تیم ها و حریفان پرسپولیس با بازیکنان خوب قرارداد نبستند باید قبل از حریفان پیش قدم بشه باشگاه

نظرسنجی

تیم ملی موفق به صعود از گروه خود می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن