اکسید هد

مطهری: اتوبوس در حال واژگون شدن بود

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 848 ] - دوشنبه, 3 خرداد 1400

مطهری: اتوبوس در حال واژگون شدن بود

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: راننده اتوبوس پرسپولیس در مسیر منتهی به ورزشگاه فولادشهر هنرمند بود وگرنه با آن نارنجکها اتوبوس واژگون می شد. حمله به اتوبوس کار... 4 out of 5 based on 8 ratings.
مطهری: اتوبوس در حال واژگون شدن بود

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: راننده اتوبوس پرسپولیس در مسیر منتهی به ورزشگاه فولادشهر هنرمند بود وگرنه با آن نارنجکها اتوبوس واژگون می شد. حمله به اتوبوس کار...

ارتش سرخ دات كام :

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: راننده اتوبوس پرسپولیس در مسیر منتهی به ورزشگاه فولادشهر هنرمند بود وگرنه با آن نارنجکها اتوبوس واژگون می شد.

حمله به اتوبوس کاروان تیم فوتبال پرسپولیس هنگام عزیمت به ورزشگاه فولاد شهر برای برگزاری بازی با ذوب آهن اصفهان با واکنش اعضای این تیم همراه شد.

حمید مطهری مربی تیم فوتبال پرسپولیس در این رابطه گفت: افرادی معلوم الحال بالای یک پل هوایی ایستاده بودند که با نارنجک های وحشتناک به اتوبوس آسیب بزنند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: خدا را شکر راننده ها هنرمند بودند. واقعا کار سختی بود اتوبوس را کنترل کنند و اتوبوس در حال چپ کردن بود و اگر راننده ها خوب نبودند قطعا اتوبوس واژگون شده بود.

وی ادامه داد: بازیکنان ترسیدند و واقعا روحیه خوبی ندارند و حالشان خوب نیست. ما فوتبال بازی می کنیم تا همه لذت ببرند. مگر جنگ است این اتفاق می افتد؟


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • morteza morteza
  morteza morteza :
  این هوادارای آشغال شله زرد سپاهان اصفهانی به خیال خودشون میتونند با این کارا کاری کنند که پرسپولیس مقابل ذوب آهن بازنده بشه ولی کور خوندند ولی باید کادر فنی به بازیکنان روحیه و تمرکز بدند در مقابل این حرکت زشت اصفهانیا.
  به یاری خدا کادر فنی و بچه های زحمت کش پرسپولیس به کوری چشم دشمناشون با یک پیروزی شیرین و با تفاضل گل زیاد با کسب 3 امتاز بازی راهی تهران شوند خدا پشت و پناهشون آمییییییییییییییییین...
 • احمدرضا آریا
  احمدرضا آریا :
  لعنت و نفرین به وحشی های سپاهانی ????

نظرسنجی

تیم ملی موفق به صعود از گروه خود می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن