توضیحاتی باشگاه درباره حمله با نارنجک به اتوبوس تیم

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 880 ] - دوشنبه, 3 خرداد 1400

توضیحاتی باشگاه درباره حمله با نارنجک به اتوبوس تیم

باشگاه پرسپولیس درباره حمله با نارنجک به اتوبوس این تیم توضیحاتی ارائه کرد. با وجود تلاش های صورت گرفته برای تامین امنیت کاروان پرسپولیس از سوی مسوولان شهری و... 3 out of 5 based on 2 ratings.
توضیحاتی باشگاه درباره حمله با نارنجک به اتوبوس تیم

باشگاه پرسپولیس درباره حمله با نارنجک به اتوبوس این تیم توضیحاتی ارائه کرد. با وجود تلاش های صورت گرفته برای تامین امنیت کاروان پرسپولیس از سوی مسوولان شهری و...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس درباره حمله با نارنجک به اتوبوس این تیم توضیحاتی ارائه کرد.

با وجود تلاش های صورت گرفته برای تامین امنیت کاروان پرسپولیس از سوی مسوولان شهری و استانی اصفهان، هر دو اتوبوس حامل اعضای تیم فوتبال پرسپولیس در مسیر هتل به ورزشگاه فولادشهر با نارنجک های دست ساز مورد حمله قرار گرفتند.

در جریان این حمله دو نارنجک دستی به شیشه جلو و شیشه کنار انوبوس برخورد کرد و چند نارنجک دیگر هم به اطراف اتوبوس های در حال حرکت پرتاب شد که خوشبختانه به اتوبوس ها برخوردی نداشت. این اتفاق وحشتناک، باعث شد برای چند ثانیه کنترل هر دو اتوبوس حامل بازیکنان و اعضای تیم از دست برود و حتی برای دیگر خودروهای عبوری خطر آفرین شد اما با شجاعت راننده های اتوبوس، اتفاق بدتری رخ نداد.

این حمله، وضعیت به شدت بد و پر استرسی بین اعضای تیم ایجاد کرد چون هر لحظه بیم آن می رفت که با چند مرحله بودن این حمله، تهدیدهای دیگری برای اعضای تیم فوتبال پرسپولیس ایجاد شود. این در حالی بود که بازیکنان و دیگر اعضای تیم برای به حداقل رسیدن آسیب های احتمالی، بخشی از مسیر را در اتوبوس و روی صندلی ها نیم خیز بودند.

در جریان برخورد مواد انفجاری به اتوبوس ها بر اثر شوک ناشی از انفجار و کور شدن دید راننده به دلیل دود حاصله، یکی از اتوبوسها درحال منحرف شدن از مسیر خود بود که با هوشیاری راننده شرایط تحت کنترل قرار گرفت که در غیر این صورت فاجعه ای غیر قابل تصور روی داده بود. خطری که دیگر خودروهای عبوری را هم تهدید می کرد.

این اتفاق در شرایطی روی داد که جامعه فوتبال ایران هنوز خاطره حمله سنگین و خودروی حامل مدیران باشگاه پرسپولیس در اصفهان و در سال 1382 را فراموش نکرده است و اتفاقی که برای سرباز احمدی به دلیل برخورد چنین مواد منفجره ای حادث شد نیز فراموش شدنی نیست.

به محض رسیدن اتوبوس حامل سرخپوشان به ورزشگاه، منصور قنبرزاده سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، حسین زرگر ناظر داوری، سهیل مهدی، رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ و ناظر بازی و حسین شریفی، سرپرست دپارتمان روابط عمومی فدراسیون فوتبال، از نزدیک همه چیز را مشاهده کرده و در جریان این اتفاقات قرار گرفتند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • abbas mousavi
  abbas mousavi :
  خدا جون خودت میدونی سالهاست بخاطر فوتبال چیزی ازت نخواستم کمک کن تیم محبوبمان که مستحق برد هم مست،
 • abbas mousavi
  abbas mousavi :
  ممنونم از خدا و بعدش تلاش خوب یحیی و تیم عزیزم
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  حمله تروریستی در ورزش ایران
 • احمدرضا آریا
  احمدرضا آریا :
  لعنت و نفرین به وحشی های سپاهانی ????

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن