حسینی: پرسپولیس دو تعویضی کرد که بازیکنان توانمندی بودند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1058 ] - دوشنبه, 3 خرداد 1400
حسینی: پرسپولیس دو تعویضی کرد که بازیکنان توانمندی بودند

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت:در نیمه اول پرفشار بازی کردیم، در نیمه دوم حریف فشار آورد ولی ما توانستیم بازی را کنترل کنیم اما آنها با دو تعویض بازیکنا...

ارتش سرخ دات كام :
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت:در نیمه اول پرفشار بازی کردیم، در نیمه دوم حریف فشار آورد ولی ما توانستیم بازی را کنترل کنیم اما آنها با دو تعویض بازیکنانی را آوردند که در محوطه جریمه بسیار توانمند هستند و به گل هم رسیدند.

مجتبی حسینی بعد از شکست 2 بر یک مقابل پرسپولیس در نشست خبری اظهار داشت: بازی برای ما با توجه به دو هفته پرفشاری که داشتیم سخت شد.  4 بازی داشتیم که سه بازی آن با تیم هایی مثل استقلال و پرسپولیس بود فشار مضاعفی به تیم ما وارد شد.

وی افزود: می دانستیم باید مقابل پرسپولیس پرفشار بازی کنیم. در نیمه اول پرفشار بازی کردیم، در نیمه دوم حریف فشار آورد ولی ما توانستیم بازی را کنترل کنیم اما آنها با دو تعویض بازیکنانی را آوردند که در محوطه جریمه بسیار توانمند هستند و به گل هم رسیدند. بازیکنان ما هم نتوانستند مثل نیمه اول پرفشار بازی کنند. نیمه دوم بازی خوبی برای ما نبود. بازی در اختیار حریف بود. سعی کردیم  در 7-8 دقیقه آخر با بازی مستقیم فشار بیارویم که نتوانستیم. آنها از داشته هایشان به بهترین شکل استفاده کردند و برد را به آنها تبریک می گویم.بازیکنان در این دو هفته فشار زیادی را تحمل کردند و امیدوارم بتوانیم در ادامه راه با برنامه ریزی و کار بهتر نتایج بهتری بگیریم.

سرمربی ذوب آهن در مورد اینکه دو گل شبیه بهم دریافت کردید، گفت: بله دو گل شبیه به هم خوردیم. جالب است که روی این قضیه هم کار کرده بودیم  از دقیقه 60 به بعد می دانستیم  حریف چطور بازی می کند و بازیکنان فرصت طلبی روی هوا هستند و اضافه می شوند به تیم اما بازیکنان ما در خط دفاع یارهایشان را گم کردند. بلافاصله تعداد دفاع وسط هایمان را به سه نفر رساندیم ولی بازهم یارهایشان را گم کردند. دو گل شبیه بهم خوردیم و این پرفشار بودن مسابقات تیم  ما را اذیت کرد.

به گزارش فارس، دادفر مدیر رسانه ای تیم ذوب آهن هم در پایان نشست خبری گفت: پیش از حضور در ورزشگاه اتفاق ناخوشایندی برای اتوبوس پرسپولیس رخ داد که به عنوان باشگاه ذوب آهن آن را محکوم می کنیم. در قاموس باشگاه ذوب آهن و هواداران ما و دیگر تیم همشهری ما  چنین مسایلی نیست. این مسایل محکوم است متاسفانه وقتی اختلافات پیش می آید برخی می خواهند از آب گل الود ماهی بگیرند.دلشان می خواهد این مسایل را بهم ربط بدهند.

وی ادامه داد: از شب گذشته دو تیم در یک هتل بودند و  هواداران دو تیم مقابل هتل بودند هیچ مشکلی نبود و دو تیم باهم به ورزشگاه آمدند. حادثه ای که برای پرسپولیس در اتوبان رخ داد نه ربطی به باشگاه ما داشت و نه به دیگران. امیدواریم که دیگر از این دست اتفاق ها در اصفهان رخ ندهد چه هدفمند و برنامه ریزی شده و چه اتفاقی .


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن