اکسید هد

صدری: پرتاب نارنجک را پیگیری می کنیم

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 1110 ] - دوشنبه, 3 خرداد 1400

صدری: پرتاب نارنجک را پیگیری می کنیم

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس گفت: اگر اتفاقی برای یکی از بازیکنان ما می افتاد قطعاً هواداران مان ما را نمی بخشیدند. مجید صدری در گفت و گویی درباره اتفاقات پیش از ... 4 out of 5 based on 5 ratings.
صدری: پرتاب نارنجک را پیگیری می کنیم

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس گفت: اگر اتفاقی برای یکی از بازیکنان ما می افتاد قطعاً هواداران مان ما را نمی بخشیدند. مجید صدری در گفت و گویی درباره اتفاقات پیش از ...

ارتش سرخ دات كام :

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس گفت: اگر اتفاقی برای یکی از بازیکنان ما می افتاد قطعاً هواداران مان ما را نمی بخشیدند.

مجید صدری در گفت و گویی درباره اتفاقات پیش از دیدار تیم های ذوب آهن و پرسپولیس و حمله به اتوبوس سرخپوشان با نارنجک، اظهار داشت: قطعاً این اتفاق کار اشتباهی بوده است. نمی دانیم دیگر باید چه کار کنیم! اگر اتفاقی برای بازیکنان ما می افتاد قطعاً هواداران ما را نمی بخشیدند. به طور حتم این اتفاق را از طریق مراجع ذی صلاح پیگیری خواهیم کرد.

وی در واکنش به این پرسش که به نظر می رسد این اتفاقات مرتبط با حواشی دیدار با سپاهان بوده است، گفت: از این موضوع خبر ندارم اما قطعاً آن را پیگیری خواهیم کرد.

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس در مورد استرس و ترس بازیکنان این تیم در اتوبوس خاطرنشان کرد: بله، این اتفاق افتاده بود اما خدا را شکر با پیروزی مقابل ذوب آهن این استرس هم برطرف شد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • جمشید آذرکیا
  جمشید آذرکیا :
  آقای صدری مجرم هویداست کیه کسی که پشت تمام معضلات فدراسیون قبلی کسی که همواره در سایه کسی که همیشه ساکت است?
 • علی پیروندی
  علی پیروندی :
  ببینید احمقهای کور دل تا چه حد کینه موفقیتهای پرسپولیس را در دل دارند حتی قصد جان آنها کردن کمیته انصباطی بیاد چند بازیکن پرسپولیسرا جریمه و مجروم کند بگید چرا اتوبوستون چپ نکرده!!!
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  باید دور ازجان تیتر بزنن اتوبوس چپ کرد و چندنفر بمیرن تا اینا فکری بکنن.آخه تصور کنید نارنجک کنار ماشینی هم حرکت کنه بترکه انسان کنترلش رو از دست میده خدابهشون رحم کرده.نارنجک رو زدن اتوبوس..تحت هیچ شرایطی کوتاه نیاید.این دیگه مسئله امنیاز و فوتبال نیست.جان انسان در میانه..جلوی سیاسی کاری بایستید و از حق تیم دفاع کنید.
 • علی پیروندی
  علی پیروندی :
  باشگاه سپاهان بیانیه داده در جای از بیانیه اشاره کرده اقدامی مشکوک !!! یعنی چه مشکوک؟عبارت مشکوک معمولا جای بکار میرود یعنی اتفاق افتاده توسط خود حادثه دیده انجام شده است !!! یعنی خود بازیکنان و عوامل باشگاه پرسپولیس میخواستن برای خود فاجعه بوجود بیارورند!!!؟ دربیانه حادثه را محکوم کرده اما عبارت مشکوک شیطنت احمقانه و عدم صداقت آنها میرساند

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن