کرمانی مقدم: چرا پرسپولیس باید همیشه در اصفهان دچار مشکل شود؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 592 ] - سه شنبه, 4 خرداد 1400

کرمانی مقدم: چرا پرسپولیس باید همیشه در اصفهان دچار مشکل شود؟

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یحیی گل محمدی مقابل ذوب آهن هم با تعویض های فوق العاده توانست بازی را از حریف بگیرد. مرتضی کرمانی مقدم در گفت وگویی درب... 5 out of 5 based on 3 ratings.
کرمانی مقدم: چرا پرسپولیس باید همیشه در اصفهان دچار مشکل شود؟

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یحیی گل محمدی مقابل ذوب آهن هم با تعویض های فوق العاده توانست بازی را از حریف بگیرد. مرتضی کرمانی مقدم در گفت وگویی درب...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یحیی گل محمدی مقابل ذوب آهن هم با تعویض های فوق العاده توانست بازی را از حریف بگیرد.

مرتضی کرمانی مقدم در گفت وگویی درباره برتری 2 بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل ذوب آهن اصفهان در دیدار معوقه هفته بیست و یکم لیگ برتر اظهار داشت: واقعاً از این بازی پرسپولیس لذت بردم. این تیم از ابتدای مسابقه برای برد به زمین آمده بود. هرچند مساوی به درد ذوب آهن نمی خورد اما این تیم هم با احتیاط بازی می کرد. پرسپولیس پس از گلی که در نیمه اول خورد در نیمه دوم فوتبالی شناور، عالی و روبه جلو بازی کرد و مستحق این برد بود.

وی درباره تعویض های طلایی یحیی گل محمدی و گلزنی شهریار مغانلو و مهدی عبدی که به عنوان نفرات ذخیره به زمین آمدند، توضیح داد: تعویض های گل محمدی بیشتر مواقع جواب داده و مقابل ذوب آهن هم تعویض های فو ق العاده ای انجام داد. با ورود به موقع نفرات تعویضی توانست بازی را از حریف بگیرد. در هر دو نیمه پرسپولیس با عملکرد خوب خود دفاع ذوب آهن را باز کرد و به حدی از کناره ها توپ روی دروازه حریف فرستاد که در نهایت از این طریق به دو گل رسید.

پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: ذوب آهن پس از رساندن گل اول بازی قصد داشت از این گل محافظت کند اما پرسپولیس در نیمه دوم اجازه نداد این تیم تا وسط زمین هم بیاید. یکی از بهترین بازی های فصلش را انجام داد و حتی در دیدار مقابل ذوب آهن عملکردی بهتر از تمام مسابقات این تیم در لیگ قهرمانان دیدیم. به یحیی گل محمدی، کادر فنی و بازیکنان هم که مستحق این برد بودند تبریک می گویم.

کرمانی مقدم درباره پرتاب نارنجک به سمت اتوبوس های پرسپولیس قبل از مسابقه گفت: دیگر مسابقات پرسپولیس با تیم های اصفهانی را در این شهر برگزار نکرده و آن را در جای دیگری برگزار کنند. مگر امکان دارد در این شهر پرسپولیس این همه مشکل داشته باشد؟ در بازی با سپاهان آن شرایط پیش آمد. دیروز هم قبل از بازی با ذوب آهن چنین مسائلی را دیدیم.

وی افزود: البته من فکر می کنم سپاهانی ها و ذوب آهنی ها با هم هستند. همانگونه که ذوب آهن در این مسابقه دنبال پیروزی بود، سپاهان هم نمی خواست سه امتیاز مسابقه به پرسپولیس برسد. دست های پشت پرده ای که همیشه وجود دارد در اصفهان هم بود. باید مسئولان این شهر فکری کنند و اگر می خواهند  تیم شان قهرمان شود مثل سال های گذشته که در زمین  و با استحقاق خودشان به قهرمانی رسیدند امسال هم به همین شکل جلو بروند.

پیشکسوت پرسپولیس اضافه کرد: اگر هواداران اصفهانی هم کاری انجام می دهند باید خود سپاهانی ها جلوی این مسائل را بگیرند و اجازه ندهند چنین اتفاقاتی بیفتد. این کارهای غیر ورزشی به هیچ وجه درست نیست.

کرمانی مقدم درباره اشتباه بد حامد لک در نیمه اول که سبب به ثمر رسیدن گل ذوب آهن شد، خاطرنشان کرد: نمی توان لک را روی گل ذوب آهن مقصر دانست زیرا کامیابی نیا به شکلی به وی پاس داد که تحت فشار قرار گرفت. حامد هم دفع توپ خوبی نداشت. به هر حال در فوتبال این مسائل پیش می آید. لک در این فصل هم در آسیا و هم در رقابت های داخلی خیلی خوب و حرفه ای کار کرده است.

وی درباره اینکه لک با وجود عملکرد خوبش در این فصل 6 کارت زرد دریافت کرده است، گفت: این تعداد کارت زرد برای یک دروازه بان زیاد است اما شاید در برخی بازی ها به دلیل تحت فشار بودن عصبی شده است. لک به حدی باتجربه است که اگر به وی تذکر بدهند دیگر چنین اتفاقاتی نمی افتد.

هافبک اسبق پرسپولیس درباره شانس این تیم برای رسیدن به پنجمین قهرمانی متوالی عنوان کرد: با فوتبالی که در بازی های اخیر پرسپولیس به ویژه دیدار با ذوب آهن دیدم، شک نکنید امسال هم این تیم قهرمان می شود. حتی در روزهایی که 3-2 بازیکن خود را در اختیار ندارد، نفرات جایگزین عالی هستند و با زحمت خود خیلی خوب کار می کنند. مثل 2 سال قبل نیست که پرسپولیس با 14 بازیکن بازی کند. امسال این تیم نیمکتی قوی دارد و همین در اختیار داشتن نفرات خوب پرسپولیس را به مدعی اصلی قهرمانی تبدیل می کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن