اکسید هد

مغانلو، زننده سریع ترین گل یار تعویضی لیگ ایران؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1179 ] - سه شنبه, 4 خرداد 1400

مغانلو، زننده سریع ترین گل یار تعویضی لیگ ایران؟

مهاجم پرسپولیس پس از ورود به زمین در بازی مقابل ذوب آهن توانست دروازه رقیب را باز کند. به گزارش ایسنا، یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس دیشب (دوشنبه) در حالی که... 5 out of 5 based on 4 ratings.
مغانلو، زننده سریع ترین گل یار تعویضی لیگ ایران؟

مهاجم پرسپولیس پس از ورود به زمین در بازی مقابل ذوب آهن توانست دروازه رقیب را باز کند. به گزارش ایسنا، یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس دیشب (دوشنبه) در حالی که...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم پرسپولیس پس از ورود به زمین در بازی مقابل ذوب آهن توانست دروازه رقیب را باز کند.

به گزارش ایسنا، یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس دیشب (دوشنبه) در حالی که بازی تیمش با ذوب آهن گره خورده بود و تا دقیقه 69 با یک گل از این تیم اصفهانی عقب بود با تعویض هایی که انجام داد توانست نتیجه بازی را تغییر دهد و با نتیجه 2 بر یک بازی را با برتری به پایان برساند.

شهریار مغانلو یکی از تعویض های طلایی گل محمدی بود که به زمان کوتاهی برای باز کردن گره بازی نیاز داشت و در دقیقه 69 گل تساوی سرخ پوشان را به ثمر رساند تا استارت پیروزی پرسپولیس در این بازی زده شود. این گل اما یک نکته آماری دارد که مربوط به بازه زمانی ورود مغانلو تا گل زنی اش می شود.

مغانلو در دقیقه 66 و 27 ثانیه وارد زمین شد و در دقیقه 68 و 7 ثانیه توانست گلش را به ثمر برساند تا برای گل زنی فقط به 100 ثانیه زمان نیاز داشته باشد. البته در بازه زمانی 100 ثانیه ای بین ورود او تا زمان گل زنی اش، بازی دو بار متوقف شد و در مجموع تنها 27 ثانیه از 100 ثانیه بازی جریان داشت.

آمار در مورد سریع ترین گل های تاریخ لیگ های ایران وجود دارد و می توان از گل ثانیه 10 غلام رضا رضایی با پیراهن پرسپولیس در دیدار مقابل فجر سپاسی به عنوان سریع ترین گل تاریخ لیگ برتر نام برد. با این حال درباره سریع ترین گل های تاریخ لیگ توسط بازیکنان تعویضی هیچ آمار دقیقی وجود ندارد ولی در هر صورت اگر گل مغانلو سریع ترین گل این بخش نباشد، جزو فهرست سریع ترین گل ها قرار می گیرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان سوپرجام می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن