گل محمدی: به قصد کشتن ما نارنجک زدند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 918 ] - سه شنبه, 4 خرداد 1400

گل محمدی: به قصد کشتن ما نارنجک زدند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اتفاقات وحشتناکی که برای بازیکنان تیمش در راه رسیدن به ورزشگاه رخ داده بود گفت: وقتی صحنه را دیدم پاهایم می لرزید و قصد... 5 out of 5 based on 6 ratings.
گل محمدی: به قصد کشتن ما نارنجک زدند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اتفاقات وحشتناکی که برای بازیکنان تیمش در راه رسیدن به ورزشگاه رخ داده بود گفت: وقتی صحنه را دیدم پاهایم می لرزید و قصد...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اتفاقات وحشتناکی که برای بازیکنان تیمش در راه رسیدن به ورزشگاه رخ داده بود گفت: وقتی صحنه را دیدم پاهایم می لرزید و قصد نداشتیم به میدان برویم.

یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پس از پیروزی دو بر یک تیمش مقابل ذوب آهن حاضر شد اما با توجه به اینکه دوربین های صدا و سیما در سالن حضور داشتند، حاضر به صحبت کردن نشد و آنجا را ترک کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنان نسبت به رفتار برخی مجریان صدا و سیما علیه این تیم ناراحت است تا اینگونه اعتراض خود را نشان دهد.

گل محمدی اما در میکسدزون ورزشگاه فولادشهر با خبرنگاران گفتگو کرد و گفت: قبل از ورود به ورزشگاه اتفاق خیلی بدی برای ما افتاد و متاسفانه مورد هجوم قرار گرفتیم. خدا رحم کرد که اتوبوس ما چپ نشد. صحنه خیلی وحشتناکی بود و فکر می کنم به قصد کُشت این کار را کردند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: نارنجک های پرتابی در حد جنگی بود. با استرس خیلی زیادی وارد زمین شدیم و حتی نمی خواستیم وارد بازی شویم اما به احترام فوتبال، هوادارانی که پای تلویزیون بودند و افرادی که برای برگزاری مسابقه زحمت می کشند بازی کردیم.

گل محمدی در پایان گفت: تصمیم گیری درباره بازی کردن را به اختیار بچه ها گذاشتم و آنها هم تصمیم گرفتند بازی کنند. من در اتوبوس بچه ها نبودم و در اتوبوس پشتی بودم. وقتی صحنه را دیدم و از اتوبوس پیاده شدیم، پاهایم می لرزید.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن