اکسید هد

عبدی؛ بازیکنی که نیمکت نشینی خرابش نکرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 619 ] - سه شنبه, 4 خرداد 1400

عبدی؛ بازیکنی که نیمکت نشینی خرابش نکرد

مهدی عبدی شب گذشته یکی از ارکان موفقیت تیم پرسپولیس در بازی با ذوب آهن بود؛ او ابتدا یک گل زد که داور قبول نکرد و در ادامه گلی زد که منجر به برتری تیم پرسپولی... 5 out of 5 based on 2 ratings.
عبدی؛ بازیکنی که نیمکت نشینی خرابش نکرد

مهدی عبدی شب گذشته یکی از ارکان موفقیت تیم پرسپولیس در بازی با ذوب آهن بود؛ او ابتدا یک گل زد که داور قبول نکرد و در ادامه گلی زد که منجر به برتری تیم پرسپولی...

ارتش سرخ دات كام :

مهدی عبدی شب گذشته یکی از ارکان موفقیت تیم پرسپولیس در بازی با ذوب آهن بود؛ او ابتدا یک گل زد که داور قبول نکرد و در ادامه گلی زد که منجر به برتری تیم پرسپولیس شد.  

این مهاجم که با قبولی در تست فنی پرسپولیس پیراهن این تیم را برتن کرد دیشب و در استادیوم فولاد شهر در حالی نمایش چشم نوازی در برابر ذوب آهن داشت که هفته هاست نیمکت نشین است و حتی در همین بازی هم به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شد؛ اما انگار که یکی از مهره های اصلی تیم در فصل جاری بوده. پر امید و با انگیزه بازی کرد همان طور که کادر فنی از او طلب کرده بود و در نهایت زمینه ساز پیروزی تیمش در این بازی سخت شد. از آن جهت سخت که میزبان هم برای ماندن در جمع تیم های لیگ برتری به دنبال پیروزی در این دیدار بود و گل نخست را به ثمر رساند.

در تیم های بزرگ بازیکن وقتی به روی نیمکت می رود از نظر روحی و روانی و حتی فنی دچار چالش می شود و ممکن است در بازگشت به میدان نیاز به زمان داشته باشد که خود را پیدا کند اما مهدی عبدی اصلا این چنین نبود. البته او در بازی با شاهین بندرعامری هم در ترکیب ثابت تیمش به میدان رفت اما این فصل در بیشتر بازی های لیگ برتر نیمکت نشین بود و اگر هم وارد میدان شد به عنوان بازیکن تعویضی بود. بدون شک ادله های یحیی گل محمدی برای نیمکت نشینی مهدی عبدی به عنوان بازیکنی که هم در دربی گل زده و هم در دیدار نهایی لیگ قهرمانان آسیا قابل احترام است و مهدی عبدی با احترام به این ادله هم به خود کمک کرد و هم به تیم پرسپولیس. او با این طرز تفکر بدون شک در آینده ای نزدیک به نیمکت نشینی اش پایان خواهد داد و تبدیل به یکی از مهره های کلیدی فوتبال ایران خواهد شد و موقعیت های بهتری را تجربه خواهد کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

تیم ملی موفق به صعود از گروه خود می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن