اکسید هد

عربشاهی: پرسپولیس هوشمندانه برابر ذوب آهن پیروز شدند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 517 ] - سه شنبه, 4 خرداد 1400

عربشاهی: پرسپولیس هوشمندانه برابر ذوب آهن پیروز شدند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره برد سرخپوشان برابر ذوب آهن توضیحاتی را بیان کرد. ضیا عربشاهی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفت و گویی، درباره برد سرخپوشان... 5 out of 5 based on 2 ratings.
عربشاهی: پرسپولیس هوشمندانه برابر ذوب آهن پیروز شدند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره برد سرخپوشان برابر ذوب آهن توضیحاتی را بیان کرد. ضیا عربشاهی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفت و گویی، درباره برد سرخپوشان...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره برد سرخپوشان برابر ذوب آهن توضیحاتی را بیان کرد.

ضیا عربشاهی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفت و گویی، درباره برد سرخپوشان برابر ذوب آهن اظهار کرد: بازی حساسی بود و تیم ذوب آهن یکی از نامزد های سقوط به لیگ دسته یک است، به همین علت  این تیم اصفهانی با برنامه وارد زمین مسابقه شد. در آن طرف، سرخپوشان هم در کورس قهرمانی با سپاهان قرار داشتند و نمی خواستند از قهرمانی دور شوند.

عربشاهی گفت: بازی در نیمه دوم جذاب بود و ذوب آهن هم قصد داشت در ضد حملات به گل برسد، اما پرسپولیسی ها در دفاع و هافبک هوشمندانه عمل کردند و نگذاشتند حریف اصفهانی به گل تساوی دست یابد. به هر حال سرخپوشان 3 امتیاز بازی را گرفتند و از کورس قهرمانی دور نماندند و قهرمان لیگ در هفته های آخر مشخص می شود.

او ادامه داد: تیم ذوب آهن در درجه اول  قصد داشت جلوی پرسپولیس خودنمایی کرده  و از حیثیت فوتبال اصفهان دفاع کند. همچنین این تیم اصفهانی خودش را در پرتگاه می بیند و به همین علت برای کسب یک امتیاز به زمین مسابقه نیامده بود. ذوبی ها قصد داشتند در درجه اول گل نخورند و بعد از آن بتوانند گل بزنند.

عربشاهی: تیم پرسپولیس قصد داشت با کسب امتیازات کامل اصفهان را ترک کند و به پیروزی دست یابد. حسینی در نیمه اول چیدمان هوشمندانه ای برای  تیم ذوب آهن در نظر گرفت و فضا های کناری و عمق دفاع تیم خود را بسته بود و با یک مهاجم بازی می کرد و همین موضوع باعث شد که پرسپولیس با مشکل مواجه شود. گردش توپ و مالکیت توپ پرسپولیس خوب بود، اما سرخپوشان همچنان در زدن ضربات آخر بی دقت هستند  و از اشتباهات فردی هم  یک گل  از حریف اصفهانی خود دریافت کردند.

پیشکسوت پرسپولیس گفت:  تیم پرسپولیس می توانست در همان نیمه اول گل تساوی را به ثمر برساند، اما مهاجمان در زدن ضربات آخر بی دقت بودند. عالیشاه پاس زیبایی برای آل کثیر ارسال کرد و اگر این بازیکن کمی باهوش تر عمل می کرد، در نهایت می توانست گل بزند. سرخپوشان  با تعویض های صورت گرفته  در نیمه دوم برای زدن گل تساوی و حتی برد وارد زمین مسابقه شدند.

او افزود: تعویض های پرسپولیس در خط حمله  مثمر ثمر بودند و عالیشاه یک خط به عقب آمد و سرخپوشان  با 2 مهاجم بازی کردند. سرخپوشان به خوبی توپ را به گردش در آوردند و فشار بر روی بازیکنان ذوب آهن آوردند و در نهایت شهریار مغانلو روی پاس ارسالی نوراللهی توانست گل مساوی را بزند. گل دوم پرسپولیس هم از طریق پاس ارسالی به ثمر رسید. به هر حال سرخپوشان در نیمه دوم عالی بازی کردند و با تقسیم توپ و ارسال از جناحین  با ضربات سر به گل رسیدند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان سوپرجام می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن