اکسید هد

مغانلو: فکر کردیم وارد میدان مین شدیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 856 ] - سه شنبه, 4 خرداد 1400

مغانلو: فکر کردیم وارد میدان مین شدیم

شهریار مغانلو علیرغم مصدومیتی که داشت در فرصت 47 ثانیه ای که به دست آورد گل تیمش مقابل ذوب آهن را به ثمر رساند. پرسپولیس با هدایت یحیی گل محمدی یکبار دیگر با ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
مغانلو: فکر کردیم وارد میدان مین شدیم

شهریار مغانلو علیرغم مصدومیتی که داشت در فرصت 47 ثانیه ای که به دست آورد گل تیمش مقابل ذوب آهن را به ثمر رساند. پرسپولیس با هدایت یحیی گل محمدی یکبار دیگر با ...

ارتش سرخ دات كام :

شهریار مغانلو علیرغم مصدومیتی که داشت در فرصت 47 ثانیه ای که به دست آورد گل تیمش مقابل ذوب آهن را به ثمر رساند.

پرسپولیس با هدایت یحیی گل محمدی یکبار دیگر با کامبک مقابل رقبا به بردی ارزشمند دست یافت. وقتی اسدبیگی در نیمه اول ذوب آهن و شاگردان مجتبی حسینی را برنده راهی رختکن کرد، یحیی گل محمدی با تعویض های خود ورق را برگرداند و توانست سه امتیاز ارزشمند برای کورس ادامه دار با سپاهان کسب کند.

*اول درباره مصدومیتت بگو. شرایطت به چه شکل است؟
از نظر مصدومیت که خدا را شکر شرایطم نسبت به روزهای اول خیلی بهتر است. اما برای اینکه به آمادگی صد درصد برسم نیاز به زمان بیشتری دارم و در این مدت تلاش خواهم کرد زیر نظر کادرپزشکی روند درمانی مناسبی را دنبال کنم و بتوانم با آمادگی مطلوب در اختیار کادرفنی و هواداران باشم.

*اینطور که مشخص بود قادر به حضور در بازی با ذوب آهن نیستی اما در نهایت در آن حضور یافتی.
خب راستش شرایط خوبی برای حضور در بازی نداشتم و آقای گل محمدی نیز ترجیح دادند که بازی نکنم. اما شرایط به شکلی پیش رفت که نیاز بود کمک کنم و با نظر آقای یحیی وارد زمین شدم. خوشحالم که توانستم در حد انتظار کار کنم و این را لطف و دعای خانواده ام و هوادارانی که دلگرمی بزرگی هستند تا فارغ از مشکلات و مصدومیت تلاش کنیم، می دانم.

*به نظر می رسید بعد از گلی که زدی مصدومیتت تشدید شده باشد.
وقتی سه گام برداشتم تا ضربه را بزنم آن پرش باعث شد مصدومیتم در ادامه مسابقه اذیت کند. در ادامه بازی سوزش شدیدی از ناحیه مصدومیت داشتم اما وقتی پای مسوولیت در میان باشد باید همه چیز را به جان بخری و امیدوارم عملکردم موردرضایت کادرفنی و هواداران قرار گرفته باشد. مهم نیست و این مصدومیت خوب می شود و من هم به اندازه هواداران بابت این برد خوشحالم و مسلما در ادامه مسیر به ما کمک زیادی خواهد کرد.

*مشخص شده چه زمانی به شرایط آرمانی بدنی و پایان مصدومیت خواهی رسید؟
انشاالله هر چه زودتر. خب تعطیلی 10 روزه لیگ هم کمک زیادی خواهد کرد و باید طی این مدت زیر نظر کادرپزشکی و ریکاوری مناسب، مصدومیت را پشت سر بگذارم. مشکلی نیست و انشاالله خیلی زود شرایط خوب خواهد شد.

*برای حضور در تیم ملی هم انگیزه زیادی داشتی اما به نظر می رسد کمی دیر به پرسپولیس آمدی.
ابتدا باید بگویم که برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم. اما این را بگویم که پرسپولیس تیم بزرگی است و من هم از انتخابم برای حضور در پرتغال و تیم سانتاکلارا ناراضی نیستم. به نظرم آن انتخاب کمک زیادی به من کرد تا از نظر کیفی و تجربه شرایط بهتری کسب کنم. مسلما این انتخاب در روند بازی و شرایطم تاثیرگذار بوده است. من تلاش کردم به تیم ملی برسم و این قطعا آرزوی من است اما اکنون آرزویم موفقیت تک تک بچه ها و صعود از این مرحله است. مسلما این اتفاق باعث خوشحالی همه ما خواهد شد و به فوتبال مان هم کمک خواهد کرد. امیدوارم تیم ملی بتواند به جام جهانی صعود کند. وقت زیاد است و انشاالله به وقتش! الان فقط برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم همه انرژی مثبت بفرستند تا بتوانیم از این مرحله سخت عبور کنیم.

*درباره اتفاقات قبل از بازی با ذوب آهن و نارنجک به اتوبوس تان هم بگو. آقایحیی که می گفت خیلی ترسیده و اتفاقات عجیبی بوده.
واقعا خیلی ترسناک بود و انشاالله قسمت هیچکس نشود در آن موقعیت قرار بگیرد. ببینید یک تیم برای بازی آماده حضور در استادیوم می شود و ناگهان این اتفاق تمرکز همه را بهم می ریزد. مسلما اتفاقات قشنگی نیست. اصلا فوتبال را چه به نارنجک و ترکاندن شیشه اتوبوس؟ باور کنید یک لحظه فکر کردیم وارد میدان مین شده ایم و چپ و راست اتوبوس را با نارنجک می زدند و در آن شرایط اگر اتفاق بدی رقم می خورد و اتوبوس چپ می کرد چه کسی جواب می داد؟ خدا به ما و خانواده های مان رحم کرد که اتفاق بدتری نیفتاد. نباید فوتبال را به این شکل زشت کرد. دلخوشی میلیون ها نفر در ایران به همین فوتبال است و نیازی نیست به این شکل زشت شود.

*از زمان حضور در زمین و گلزنی ات 47 ثانیه گذشت. فکر می کردی که بتوانی گل بزنی و آیا یحیی به تو چه گفت؟
من مهاجم هستم و وظیفه من گلزنی است. چه 47 ثانیه و چه 90 دقیقه و 120 دقیقه. در تمام بازی ها با انگیزه گلزنی وارد زمین می شوم و قرار بود بازی نکنم اما شرایط به شکلی پیش رفت که نیاز بود. آقای یحیی پرسید می توانی که گفتم بله و خدا هم کمک کرد. البته از پاس احمد (نوراللهی) نگویم که ماشاالله به این پاس و بزنم به تخته. همه چیز آن درست و به اندازه بود و حیف بود گل نشود.

*شانس قهرمانی تان چطور پیش می رود؟
ما الان فقط روی بازی های خودمان تمرکز کرده ایم و بازی به بازی جلو خواهیم رفت و اگر لیاقت داشته باشیم به هدفی که به دنبال آن هستیم خواهیم رسید. کاری به تیم های دیگر نداریم و این هدف تیمی ماست که برای برد به زمین در هر بازی وارد می شویم و امیدوارم در پایان بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن