اکسید هد

بیانیه باشگاه پرسپولیس در مورد اتفاقات اخیر

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 833 ] - سه شنبه, 4 خرداد 1400

بیانیه باشگاه پرسپولیس در مورد اتفاقات اخیر

باشگاه پرسپولیس در مورد اتفاقات رخ داده روز گذشته در اصفهان بیانیه ای را منتشر کرد. باشگاه با انتشار بیانیه ای، اتفاقاتی که روز گذشته در  اصفهان رقم خورد... 5 out of 5 based on 2 ratings.
بیانیه باشگاه پرسپولیس در مورد اتفاقات اخیر

باشگاه پرسپولیس در مورد اتفاقات رخ داده روز گذشته در اصفهان بیانیه ای را منتشر کرد. باشگاه با انتشار بیانیه ای، اتفاقاتی که روز گذشته در  اصفهان رقم خورد...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس در مورد اتفاقات رخ داده روز گذشته در اصفهان بیانیه ای را منتشر کرد.

باشگاه با انتشار بیانیه ای، اتفاقاتی که روز گذشته در  اصفهان رقم خورد را محکوم کرد.

در این بیانیه آمده: «به خاطر اتفاقات اخیر پیرامون پرسپولیس از فدراسیون فوتبال و تمامی ارگان های تصمیم ساز می خواهیم وارد عمل شوند و این بار با بررسی همه جوانب و همچنین احکام قاطع، دست افرادی که پشت پرده اتفاقات بوده و درصدد آسیب رساندن به جامعه ورزش و خصوصا باشگاه پرسپولیس هستند، را کوتاه کنند.»

در بخشی دیگری آمده: «باشگاه پرسپولیس از ابتدای فصل نشان داده آرامش و حفظ شئون اخلاقی را در دستور کار دارد و با هرگونه اغتشاش، درگیری، تجمعات غیرقانونی، شایعه پراکنی و رفتارهای دور از شأن و شئون ورزش پهلوانی صددرصد مخالف است. باشگاه پرسپولیس هرگز موافق رفتارهای خشونت آمیز نبوده و خواستار برخورد شدید با خاطیان است. ما اعتقاد داریم رفتار این چنینی نه تنها باعث آسیب به فوتبال می گردد بلکه وجهه فوتبال ایران را در سطح بین المللی مخدوش می سازد.»

بیانیه پرسپولیس این طور خاتمه می یابد: «تمام حقوق این باشگاه در اتفاقات اخیر مورد پیگیری دقیق قضایی قرار می گیرد و امیدواریم قانون در قبال بی مسئولیتی عده ای که خارج از زمین فوتبال به دنبال کسب امتیاز و قهرمانی هستند، از سوی نهادهای تصمیم ساز در داخل فدراسیون و همچنین مراجع حقوقی معتبر به شدیدترین شکل ممکن اجرا شود.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • علی پیروندی
    علی پیروندی :
    بد تر از همه در بیانه باشگاه سپاهان اشاره شده به اقدام مشکوک که برای بنده طرفدار قابل هضم نیست باید باشگاه پرسپولیس از مراجع ذیصلاح و سپاهان بخواد منطورشان از اقدام مشکوک چیست این یعنی باشگاه پرسپولیس خودش این عمل زشت و خطرناک انجام داده است!!!

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان سوپرجام می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن