اکسید هد

مسائل مدیریتی تیم ملی هم بر عهده باقری است

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 883 ] - سه شنبه, 4 خرداد 1400

مسائل مدیریتی تیم ملی هم بر عهده باقری است

رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد علاوه بر مباحث فنی، کریم باقری مسائل مدیریتی تیم ملی را هم بر عهده خواهد داشت. در حالی که سایت باشگاه پرسپولیس اعلام کرده بود ک... 5 out of 5 based on 1 ratings.
مسائل مدیریتی تیم ملی هم بر عهده باقری است

رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد علاوه بر مباحث فنی، کریم باقری مسائل مدیریتی تیم ملی را هم بر عهده خواهد داشت. در حالی که سایت باشگاه پرسپولیس اعلام کرده بود ک...

ارتش سرخ دات كام :

رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد علاوه بر مباحث فنی، کریم باقری مسائل مدیریتی تیم ملی را هم بر عهده خواهد داشت.

در حالی که سایت باشگاه پرسپولیس اعلام کرده بود کریم باقری به عنوان مربی و به صورت موقت به کادر فنی تیم ملی ایران اضافه می شود، فدراسیون فوتبال تاکید کرد علاوه بر مسائل فنی، موضوعات مدیریتی هم بر عهده باقری خواهد بود.

سایت فدراسیون فوتبال در این ارتباط نوشت: «در جلسه برگزار شده ریاست فدراسیون با کاپیتان سابق تیم ملی ایران، توافق شد که باقری برای اردوی پیش رو و چهار بازی حساس تیم ملی به کادر فنی ملحق شود.

شهاب الدین عزیزی خادم در رابطه با این توافق گفت: آقای باقری از سرمایه های فوتبال ایران است و قرار شده در این چهار بازی علاوه بر حضور در کادر فنی، موضوعات مدیریتی را نیز برعهده داشته باشد تا تیم ملی بدون دغدغه از این مرحله سربلند بیرون بیاید.

رییس فدراسیون فوتبال افزود: همه امکانات برای حضور پرقدرت تیم ملی در بازی های بحرین فراهم شده است و هیچ عاملی نمی تواند تمرکز تیم ملی برای صعود را برهم بزند.»

چند هفته پیش و در پی انتخاب مجتبی خورشیدی به عنوان سرپرست تیم ملی فوتبال ایران، انتقادات گسترده ای از فدراسیون فوتبال صورت گرفته بود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • علی پیروندی
    علی پیروندی :
    جالب است عزیزی خادم گفته همه امکانات برای حضور قدرتمند تیم ملی فراهم است کدام امکانات!!!؟ درحالیکه تیم عراق وبحرین خیلی وقته است اردو هستند و با اوکراین و.. تو این هفته بازی تدارکاتی برگزار کردند تیم ما تازه دارن جمع میشن ده روز دیگر بازی دارند تیم هنوز نصفشون به اردو وارد نشدن بدون بازی تدارکاتی میخوان 4الی 5 روز برن کیش بدتر از همه ساعت برگزاری بازی تیم است که در هوای سوزان بحرین ساعت 5ونیم زیر آفتاب برگزار میشه فدراسیون هیچ اقدامی برای تغییر ساعت بازی انجام نداده آقای خادم با چه رویی میگه تمام امکانات برای حضور قدرتمند تیم فراهم است!!!؟

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن