اکسید هد

پنجعلی: از زمین و زمان به پرسپولیس حمله می کنند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 622 ] - سه شنبه, 4 خرداد 1400

پنجعلی: از زمین و زمان به پرسپولیس حمله می کنند

محمد پنجعلی کاپیتان اسبق تیم ملی و پرسپولیس گفت: با وجود اینکه عده ای از زمین و زمان به پرسپولیس حمله می کنند اما به یاری خدا و کوری چشم دشمنان امسال هم قهرما... 5 out of 5 based on 3 ratings.
پنجعلی: از زمین و زمان به پرسپولیس حمله می کنند

محمد پنجعلی کاپیتان اسبق تیم ملی و پرسپولیس گفت: با وجود اینکه عده ای از زمین و زمان به پرسپولیس حمله می کنند اما به یاری خدا و کوری چشم دشمنان امسال هم قهرما...

ارتش سرخ دات كام :

محمد پنجعلی کاپیتان اسبق تیم ملی و پرسپولیس گفت: با وجود اینکه عده ای از زمین و زمان به پرسپولیس حمله می کنند اما به یاری خدا و کوری چشم دشمنان امسال هم قهرمان می شویم تا نقشه های آنهایی که چشم دیدن پرسپولیس را ندارند خراب شود.

محمد پنجعلی که سال ها در قلب دفاع پرسپولیس انجام وظیفه می کرد و جام های متعددی را با این تیم کسب کرد در گفتگویی ضمن محکوم کردن حملات ناجوانمردانه به پرسپولیس گفت: پرسپولیس رفته در اصفهان با ذوب آهن بازی کند اما متاسفانه عده ای  با نارنجک به کاروان تیم حمله می کنند. من واقعا نمی فهمم معنی این کارها چیست و چرا برای اینکه اجازه ندهند پرسپولیس قهرمان شود حتی حاضر هستند جان مربیان و بازیکنان تیم را به خطر بیندازند.

پنجعلی افزود: اتفاقاً بازیکنان پرسپولیس مصمم هستند که به کوری چشم دشمنان برای پنجمین بار جام قهرمانی را بالای سر خواهند برد تا آنهایی که چشم دیدن این تیم را ندارند نتوانند به اهداف خود دست پیدا کند.

کاپیتان پرسپولیس در دهه 60 ادامه داد: بازی پرسپولیس مقابل ذوب آهن بسیار حرفه ای بود و با وجود اینکه دو بازیکن ما را محروم کرده بودند اما سرخپوشان 90 دقیقه جنگیدند و اجازه ندادند که حاشیه ها گریبان تیم را بگیرد و باید به همه بچه ها خسته نباشید گفت.

وی گفت: این درست است که حامد لک با اشتباه خود باعث شد پرسپولیس گل بخورد اما پس از این اشتباه عملکرد خوبی داشت و سعی کرد آن را جبران کند. من خوشحالم که پرسپولیس در شرایط فنی و روحی روانی بسیار خوبی به سر می برد و انشاالله که امسال نیز دوباره جام قهرمانی را بالای سر خواهیم برد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن