اکسید هد

حقیقت: حال عمومی پیروانی خوب است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1000 ] - سه شنبه, 4 خرداد 1400

حقیقت: حال عمومی پیروانی خوب است

پزشک تیم پرسپولیس گفت: حال عمومی پیروانی خوب است و مشکل جدی در این زمینه وجود ندارد. دکتر علیرضا حقیقت در گفت وگویی، اظهار داشت: خوشحالیم که چند بازی سنگین و ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
حقیقت: حال عمومی پیروانی خوب است

پزشک تیم پرسپولیس گفت: حال عمومی پیروانی خوب است و مشکل جدی در این زمینه وجود ندارد. دکتر علیرضا حقیقت در گفت وگویی، اظهار داشت: خوشحالیم که چند بازی سنگین و ...

ارتش سرخ دات كام :

پزشک تیم پرسپولیس گفت: حال عمومی پیروانی خوب است و مشکل جدی در این زمینه وجود ندارد.

دکتر علیرضا حقیقت در گفت وگویی، اظهار داشت: خوشحالیم که چند بازی سنگین و مهم را با موفقیت پشت سر گذاشتیم. در این مدت چند بازیکن با مصدومیت هایی مواجه شدند که با تلاش و غیرت خودشان و برنامه کادر پزشکی برای بازی های تیم آماده شدند تا به پرسپولیس کمک کنند. خوشبختانه بعد از بازی دیشب مصدومی نداشتیم.

او درباره اتفاقی که روز گذشته برای اتوبوس های تیم افتاد و تاثیر آن روی شرایط جسمانی و روانی اعضای تیم اظهار کرد: متاسفانه بر اثر آن حادثه استرس بسیار شدیدی به بازیکنان و کادر فنی وارد شد به حدی که بعضی افراد واقعا ترسیده بودند و اینکه بازیکنان یک ساعت بعد از آن اتفاق و با وجود آن شرایط سخت به زمین رفتند نشان دهنده غیرت و بزرگی این تیم است.

حقیقت همچنین درباره حال عمومی افشین پیروانی گفت: ایشان بخاطر اینکه مدیریت کاروان را بر عهده داشت طبیعتاً فشار بیشتری را متحمل شد و بعد از آن حمله از ناحیه قفسه سینه درد شدیدی احساس می کرد. اقدامات اولیه برای ایشان بلافاصله انجام شد.

پزشک پرسپولیس ادامه داد: برای اطمینان بیشتر اقدامات تخصصی تر قلب و عروقی را شب گذشته و امروز انجام دادیم و خوشبختانه مورد جدی وجود ندارد و ایشان با دستور پزشک باید استراحت کرده و تا ویزیت بعدی داروهای خود را مصرف کنند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

تیم ملی موفق به صعود از گروه خود می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن