اکسید هد

پنجعلی: به جای جذب خارجی ها دنبال کشف ستاره ها باشیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 673 ] - چهارشنبه, 5 خرداد 1400
پنجعلی: به جای جذب خارجی ها دنبال کشف ستاره ها باشیم

پیشکسوت فوتبال گفت: در حال حاضر فوتبال ما به معنی واقعی کلمه خصوصی و حرفه ای نیست که بخواهیم بازیکن و مربی خارجی با هزینه های گزاف بخریم. محمد پنجعلی در مورد ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت فوتبال گفت: در حال حاضر فوتبال ما به معنی واقعی کلمه خصوصی و حرفه ای نیست که بخواهیم بازیکن و مربی خارجی با هزینه های گزاف بخریم.

محمد پنجعلی در مورد لغو قانون منع جذب بازیکنان و مربیان خارجی در فوتبال ایران، اظهار داشت: هیچکس با جذب بازیکن و مربی خارجی به صورت اصولی مخالف نیست اما به شرط آنکه باشگاه های ما ابتدا درآمدزایی داشته باشند و خصوصی شده باشند. در حال حاضر هزینه باشگاه ها از جیب بیت المال است. شما ببینید وقتی یونتوس رونالدو را جذب کرد چند برابر هزینه های خرید این بازیکن از طریق فروش پیراهن و تبلیغات جبران شد. در حال حاضر فوتبال ما به معنی واقعی کلمه خصوصی و حرفه ای نیست که بخواهیم بازیکن و مربی خارجی با هزینه های گزاف بخریم.

وی افزود: از سویی دیگر ایران کشوری است که بازیکنان مستعد زیادی دارد و اگر بستر برای سازندگی بازیکنان فراهم باشد می توانیم بازیکنان خوبی را به باشگاه های خوب خارجی ترانسفر کنیم. در حال حاضر نیز این بازیکنان مان به تیم های اروپایی منتقل می شوند. اگر باشگاه های ما حرفه ای عمل کنند به جای خرید بازیکنان خارجی می توانند از فروش و انتقال بازیکنان مستعد ایرانی درآمدزایی هم داشته باشند.

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: می توان به جای اینکه پول مان را صرف خرید بازیکنان خارجی کنیم این پول را صرف سازندگی و بستر سازی مناسب در فوتبال کنیم در آنصورت هم فوتبال مان رشد و پیشرفت می کند و هم درآمدزایی داریم و بازیکنان و استعدادهای زیادی را کشف خواهیم کرد. این همه بازیکن و مربی خارجی به فوتبال ایران آمدند چه مشکلی از فوتبال مان حل کردند؟ بازیکن و مربی خارجی سراغ دارم که برای فوتبال به ایران آمدند و دیگر حاضر نیستند به کشورشان برگردند! حالا نام شان را بیان نمی کنم.

این کارشناس فوتبال تاکید کرد: اگر به جای جذب بازیکنان خارجی به سازندگی بازیکنان توجه کنیم قطعا فوتبال مان در سطح ملی هم رشد و پیشرفت می کند. بعد از قهرمانی تیم ملی با علی پروین در پکن که به خاطره ها پیوسته دیگر تیم ملی قهرمان نشده است و در فوتبال ملی هم درجا زده ایم. بنابراین بهتر است به بازیکنان ایرانی بها بدهیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان سوپرجام می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن