اکسید هد

پشت پرده اتفاقات رختکن ذوب چه بود؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1926 ] - چهارشنبه, 5 خرداد 1400

پشت پرده اتفاقات رختکن ذوب چه بود؟

اتفاقات قبل از بازی با ذوب آهن این مساله را ثابت کرد که رقبای پرسپولیس می دانند در زمین حریف شاگردان یحیی نمی شوند و به خاطر همین رو به انجام کارهای غیراخلاقی... 5 out of 5 based on 5 ratings.
پشت پرده اتفاقات رختکن ذوب چه بود؟

اتفاقات قبل از بازی با ذوب آهن این مساله را ثابت کرد که رقبای پرسپولیس می دانند در زمین حریف شاگردان یحیی نمی شوند و به خاطر همین رو به انجام کارهای غیراخلاقی...

ارتش سرخ دات كام :

اتفاقات قبل از بازی با ذوب آهن این مساله را ثابت کرد که رقبای پرسپولیس می دانند در زمین حریف شاگردان یحیی نمی شوند و به خاطر همین رو به انجام کارهای غیراخلاقی و کثیف مثل پرتاب نارنجک به اتوبوس و دیگر موارد می آورند.

یکی از تاکتیک های اصلی و مهم رقبای پرسپولیس برای اینکه پرسپولیس را از کورس قهرمانی خارج کنند این است که بازیکنان را به هر نحوی شده محروم کنند. در ماجرای محرومیت سیدجلال حسینی به خاطر اتفاقات بازی با سپاهان این مساله برای همه روشن شد که خیلی ها در فدراسیون فوتبال منتظر این هستند تا کوچک ترین حرکتی از بازیکنان پرسپولیس ببینند و آنها را محروم کنند تا راه برای قهرمانی تیم محبوب شان در این فصل از لیگ برتر همواره شود.

وقتی ماجرای محرومیت سیدجلال حسینی را که حکمش در کمتر از 10 روز صادر شد با سکوت عجیب کمیته انضباطی و کمیته اخلاق در ماجرای بزن بزن بازیکنان استقلال و هواداران شان در فرودگاه مقایسه می کنیم به این نتیجه می رسیم که واقعاً اراده ای برای محروم کردن بازیکنان پرسپولیس با هر بهانه وجود دارد.

نکته عجیب ماجرا اینجاست که حتی برای رسیدن به این مقصود حاضر هستند که دعواهای سوری با پرسپولیسی ها راه بیندازند و حتی حاضر هستند یکی، دو بازیکن از تیم خودشان محروم شود، اما در آن طرف ماجرا چند بازیکن پرسپولیس هم به دام محرومیت بیفتند. حالا وظیفه پرسپولیسی ها این است که به بهترین شکل ممکن جلوی این برنامه ریزی را بگیرند و آن هم این است که به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی وارد این بازی ها نشوند و تن به درگیری های ساختگی رقبا و موارد حاشیه ای ندهند.

در جدیدترین مورد و پس از اینکه هواداران منتسب به سپاهان با نارنجک به اتوبوس پرسپولیس حمله کردند برای اینکه آن مساله تحت شعاع قرار بگیرد بعد از بازی با ذوب آهن فیلمی از محمدحسین کنعانی زادگان در فضای مجازی منتشر شد که این مساله را به مخاطب القا می کند که کنعانی زادگان به رختکن ذوب آهن رفته تا با بازیکنان این تیم درگیری داشته باشد، اما ماجرا کاملا خلاف این مساله است و چیز دیگری را به ما می گوید.

واقعیت این است که پس از بازی پرسپولیس و ذوب آهن کنعانی زادگان با یکی، دو بازیکن جنوبی ذوب آهن خوش و بش می کند و همراه آن ها تا رختکن ذوب آهن می رود، پس از اینکه چند لحظه ای در رختکن ذوب آهن می ماند یکی از بازیکنان ذوب آهن به او پرخاش می کند که چرا در طول بازی روی او خطا کرده و مصدوم شده.

کنعانی زادگان وقتی این فضا را می بیند سریع از رختکن بیرون می آید تا درگیری و البته حاشیه خاصی رخ ندهد. هنگام خروج کنعانی زادگان از رختکن کرد یکی، دو ذوب آهنی با صدای بلند داد و فریاد می زنند تا فضا را متشنج کنند، اما کنعانی زادگان به قول معروف دم به تله نمی دهد.

نکته جالب اینجاست که هم ناظر بازی و هم فرمانده میدانی بازی تاکید کردند که هیچ درگیری بین کنعانی زادگان و ذوب آهنی ها نبوده و مساله چیز دیگری بوده است، اما چیزی که عوامل برخی تیم ها در فضای مجازی القاء می کنند این است که کنعانی زادگان با ذوب آهنی ها درگیر شده تا شاید به همین بهانه بتوانند باعث محرومیت کنعانی زادگان شوند.

این موضوع کاملا ثابت می کند که درخصوص کنعانی زادگان پس از آن همه اتفاق عجیب و غریب در اصفهان، توطئه در حال شکل گیری است تا شاید بتوان با استناد به آن مدافع پرسپولیس قربانی جدید این افراد باشد.

واقعیت این است که در شرایط فعلی که برخی تیم ها و برخی عوامل آنها منتظر کوچک ترین بهانه هستند تا پرسپولیس را به حاشیه بکشانند و برای این تیم و بازیکنانش محرومیت بسازند، بازیکنان و اعضای کادر فنی خیلی باید مراقب باشند تا وارد بازی کثیف این افراد نشوند.

همان طور که در ابتدای مطلب عنوان شد رقبای پرسپولیس خوب می داند که واقعا در زمین حریف تیم یحیی نمی شود و به خاطر همین علنا و بدون هیچ ترسی رو به کارهای حاشیه ای و استفاده از عوامل بیرونی برای نتیجه نگرفتن پرسپولیس آوردند. در این شرایط حواس همه باید جمع باشد تا خدایی نکرده ناخواسته وارد این بازی نشوند.

بازیکنان و اعضای کادرفنی پرسپولیس باید این نکته را در نظر داشته باشند که در این 7 بازی پایانی لیگ هیچ حرکتی انجام ندهند تا هیچ آتویی دست تیم های دیگر و برخی افراد در فدراسیون فوتبال داده نشود تا این افراد برای ضربه زدن به پرسپولیس و محرومیت تراشی بهانه داشته باشند.

در ماجرای محرومیت سیدجلال حسینی همه دیدیم که کمیته انضباطی فقط با استناد به چند عکس و فیلم سیدجلال را یک جلسه محروم کرد و حتی حاضر نشد دفاعیات کاپیتان پرسپولیس را بشنود، این یعنی برخی افراد کاملا آمادگی این را دارند که بدون هیچ دلیل خاصی و یا بدون وجود هیچ سند و مدرکی بازیکنان و اعضای کادرفنی پرسپولیس را محروم کنند.

این وسط بازیکنان برخی پست ها که در آن کمبود نفر احساس می شود باید بیشتر حواس شان را جمع کنند تا ناخواسته باعث محرومیت خود و البته ضربه به پرسپولیس نشوند.

این 7 بازی پایانی با توجه به شرایط حال حاضر جدول بسیار حساس است و اگر پرسپولیسی ها پنجمین قهرمانی پیاپی را می خواهند باید بدون توجه به حواشی فقط تمرکزشان روی بازی باشد تا بتوانند با رقبای داخل و خارج از زمین مقابله کنند و در نهایت آخر فصل جام قهرمانی را بالای سر ببرند. این بزرگ ترین و اولین هدف مشترک همه پرسپولیسی ها در هفته های آینده است که برای رسیدن به آن باید از حواشی دوری کرد و وارد بازی های از پیش تعیین شده برخی ها هم نشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • محمدرضا از اهواز معززی اصلانی
    محمدرضا از اهواز معززی اصلانی :
    پرسپولیس در کنار این میبایست در حین بازی هم بازیکنان جواب شانتاژبازیهای بازیکنان اجیرشده سپاهان در تیمهای دیگر را ندهند و حواسشون باشه؛چون سپاهان با قدرت مافیایی پوپولیسمی اش که از سفره ملت دزدیه اند(فولاد مبارکه که واقعا مبارکه سپاهانی ها شده) حتما در ادامه لیگ بازیکنانی را خریداری خواهد کرد چون متخصص خریدن بازیکن و داورها هستند.... یادمان نرود که حتی در استادیوم تبریز گروهشان چطوری هواداران و بازیکنان تراکتور را گمراه کردن و خبر دروغ 2-2 را پخش کردن.... اما ما پرسپولیسیم و حالا حالا ها قهرمان واقعی هستیم

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن