حیدری: خطرناک تر از نارنجک هم نمی تواند جلوی پرسپولیس را بگیرد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 814 ] - پنجشنبه, 6 خرداد 1400

حیدری: خطرناک تر از نارنجک هم نمی تواند جلوی پرسپولیس را بگیرد

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص دیدار با ذوب آهن گفت: در نیمه دوم تعویض های گل محمدی روند بازی را به سود پرسپولیس تغییر داد و از کناره ها به ذوب آهن ضربه زدند. سپهر ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
حیدری: خطرناک تر از نارنجک هم نمی تواند جلوی پرسپولیس را بگیرد

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص دیدار با ذوب آهن گفت: در نیمه دوم تعویض های گل محمدی روند بازی را به سود پرسپولیس تغییر داد و از کناره ها به ذوب آهن ضربه زدند. سپهر ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص دیدار با ذوب آهن گفت: در نیمه دوم تعویض های گل محمدی روند بازی را به سود پرسپولیس تغییر داد و از کناره ها به ذوب آهن ضربه زدند.

سپهر حیدری بازیکن اسبق تیم های فوتبال پرسپولیس و ذوب آهن در گفت وگویی در خصوص دیدار این دو تیم اظهار داشت: سرمربیان دو تیم شناخت خوبی از هم داشتند و این کار را پیچیده کرده بود. حسینی می دانست پرسپولیس در کناره ها کار های تاکتیکی را به خوبی انجام می دهد و آن منطقه را به خوبی بسته بود.

وی ادامه داد: در نیمه دوم تعویض های یحیی روند بازی را به سود پرسپولیس تغییر داد و از کناره ها به ذوب آهن ضربه زدند. دو مهاجم سرزن به بازی آمدند و با دو ضربه سر کار را تمام کردند. بُردن ذوب آهن در فولادشهر کار هر تیمی نیست و این گام بلندی برای قهرمانی پنجم سرخ پوشان بود.

حیدری درباره تاثیر اتفاقات قبل از بازی (برخورد نارنجک به اتوبوس سرخ پوشان) بر روحیه تیمی پرسپولیسی ها گفت: قطعاً هر تیمی در این شرایط دچار استرس می شود، اما بچه ها با تمرکز بالایی وارد زمین شدند و حتی خطرناک تر از نارنجک هم نمی تواند جلوی آنها را بگیرد. پرسپولیس به سرعت در حال پیشروی به سمت جام است و مطمئنم یک هفته قبل از پایان لیگ قهرمانیم.

مدافع سابق سرخ پوشان در رابطه با شرایط مهدی عبدی (مهاجم جوان این تیم) و وحید امیری (که در پست دفاع چپ بازی می کند) گفت: عبدی شرایط سختی را پشت سر گذاشت و با تلاش، تمرکز و تمرین زیاد توانست به این فرم برسد. این هنر کادر فنی و قابلیت های خود عبدی بود که توانستند این شرایط را مدیریت کنند. وحید بازیکن باکیفیت و باتعصبی است. او قابلیت فنی بالایی دارد و در پست های زیادی می تواند بازی کند.

سپهر حیدری که سال ها با لباس ذوب آهن در سطح اول فوتبال ایران بازی کرده است در خصوص شرایط گاندو ها گفت: انتهای جدول اصلاً جایگاه مناسبی برای ذوب آهن نیست و به این تیم دوست داشتنی نمی آید. امیدوارم تیم سابقم شرایط مناسبی پیدا کرده و در لیگ برتر بماند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محمدرضا از اهواز معززی اصلانی
    محمدرضا از اهواز معززی اصلانی :
    نابینا کردن هوادار؛ نارنجک زدن ؛ توهین و سروصدا جلو هتل در شب قبل از بازی؛ جانبداری کمیته انضباطی و .... هر چی هم باشند و اصلا یک بازیکن بغیر از داور هم به دو تیم زردآبی از این به بعد بدهند باز هم پرسپولیس به کوری چشم همه لاتهای سپاهانی و نادانهای دیگر تیمها(نه هواداران واقعی این تیمها) قهرمان است شک نکنید.... من به فکر قهرمانی های سالهای بعد هستم ... همین تیم را نگه داریم(نه از لحاظ نفرات و اسمها بلکه شخصیت محکم قهرمانی تیم) حالا حالا ها قهرمانیم

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن