نعیم آبادی: تبانی در دو بازی سپاهان با مس و آلومینیوم را جدی می دانم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1950 ] - پنجشنبه, 6 خرداد 1400

نعیم آبادی: تبانی در دو بازی سپاهان با مس و آلومینیوم را جدی می دانم

 سعید نعیم آبادی مدافع راست اسبق تیم پرسپولیس در گفت و گویی نقطه نظرات خودش را راجع به شرایط این تیم، شانسش برای قهرمانی و البته اتفاقات تلخ اصفهان مطرح ... 5 out of 5 based on 10 ratings.
نعیم آبادی: تبانی در دو بازی سپاهان با مس و آلومینیوم را جدی می دانم

 سعید نعیم آبادی مدافع راست اسبق تیم پرسپولیس در گفت و گویی نقطه نظرات خودش را راجع به شرایط این تیم، شانسش برای قهرمانی و البته اتفاقات تلخ اصفهان مطرح ...

ارتش سرخ دات كام :

 سعید نعیم آبادی مدافع راست اسبق تیم پرسپولیس در گفت و گویی نقطه نظرات خودش را راجع به شرایط این تیم، شانسش برای قهرمانی و البته اتفاقات تلخ اصفهان مطرح می سازد.
 
*در خصوص نتایج اخیر مدعیان اصلی قهرمانی چه نظری دارید؟
 مدعیان اصلی قهرمانی پرسپولیس و سپاهان هستند که البته در این بین استقلال هم 10 تا 20 درصد شانس قهرمانی دارد و نمی توان این تیم را کاملاً بدون شانس دانست، اما به هر حال شانس استقلال برای قهرمانی شاید یک سوم تیم های پرسپولیس و سپاهان باشد. در نتایج اخیر هم مرا یک نکته آزار داد؛ نکته ای که کار جوانمردانه ای نبود و من در دو بازی به نظرم فیرپلی رعایت نشد و تبانی در آنها وجود داشت، البته من مربی مس رفسنجان را مبرا از مسأله تبانی می دانم اما این موضوع را در مورد بازیکنان منتفی نمی دانم چون عملکرد بازیکنان مس رفسنجان و آلومینیوم اراک مقابل سپاهان عجیب و به نوعی تبانی بود. اصلاً چطور ممکن است تیمی آن تعداد گل در یک بازی دریافت کند و مدافعش مقابل سپاهان پاس های عرضی در محوطه هجده قدم بدهد یا آنقدر ضعیف تر نسبت به بازی های قبلی اش عمل کند؟

*در خصوص حمله نارنجکی به اتوبوس پرسپولیس که در اصفهان پیش از بازی مقابل ذوب آهن رخ داد چه نظری دارید؟
 شک نکنید حمله نارنجکی هم اقدام سازمان یافته از سوی هواداران سپاهان علیه پرسپولیس بوده است. پلیس اصفهان هم در بازی سپاهان مقابل پرسپولیس و پس از آن اتفاقات پیش از بازی مقابل ذوب آهن خوب کار نکرد و عملکرد ضعیفی داشت.

*شانس پرسپولیس و سپاهان را برای قهرمانی چند درصد می دانید؟
 اگر بحث تفاضل و گل زده بیشتر در کار نبود من حتماً شانس پرسپولیس را برای قهرمانی بیشتر می دانستم اما الان شانس دو تیم مدعی برای قهرمان تقریباً برابر است، با این وجود و به دلیل شخصیت قهرمانی و وجود بازیکنان تراز اول همچنین نظم و انسجام تیمی، من شانس پرسپولیس را برای قهرمامی بیشتر می دانم و معتقدم دوستان هر کاری انجام دهند باز هم پرسپولیس قهرمان خواهد شد.

*تکلیف قهرمان لیگ چه زمانی مشخص می شود؟
 با شرایط فشرده ای که در بازی ها پیش آمده فکر می کنم احتمالاً دو، سه هفته آخر لیگ تکلیف قهرمان مشخص خواهد شد.

*در خصوص لیست اخیر تیم ملی چه نظری دارید؟
 فکر می کنم چند بازیکن دیگر می توانستند به تیم ملی دعوت شوند که این مسأله در انتخابات سرمربی تیم ملی دیده نشد، مثلاً حامد لک جز اشتباهی که در دیدار مقابل ذوب آهن مرتکب شد هیچ اشتباه فاحش دیگری در بازی های پرسپولیس نداشته، از همین رو من معتقدم لک شایسته دعوت به تیم ملی بود و مثلاً در مقام قیاس نسبت به اخباری برای حضور در لیست  تیم ملی شایسته تر از دروازه بان تراکتور بود.

*در رابطه با احکام کمیته انضباطی و محرومیت سیدجلال، فرجی و... که صدای هواداران پرسپولیس را درآورد چه نظری دارید؟
 همه کار می کنند تا پرسپولیس قهرمان نشود اما با درایت یحیی  و کادر فنی اش و بازیکنان بسیار خوب و تیم تقویت شده ای که آقا یحیی در اختیار دارد من شانس قهرمانی در همه جام ها را برای پرسپولیس قائل هستم چون با تیم کامل فعلی یحیی هر نتیجه و جامی را می تواند کسب کند.

*در خصوص فرجی چه نظری دارید؟
 فرجی بازیکن خوبی است که زیر نظر یحیی در پدیده کار کرده و سرمربی پرسپولیس با شناخت کامل او را به پرسپولیس آورده؛ بازیکنی که در چهار پست دفاع هم می تواند بازی کند هرچند معتقدم فرجی برای حضور در دفاع کناری نسبت به دفاع میانی می تواند بهتر کار کند.

*حرف آخر؟
 اتفاقات اصفهان دل هر هوادار فوتبالی را به درد آورد. به نظرم پرتاب نارنجک اقدام فرد یا افراد عادی نبود و اقدامی تشکیلات یافته از سوی هواداران سپاهان برای ضربه زدن به مدعی قهرمانی قبل از بازی مقابل ذوب آهن بود که البته این سنگ شان هم به تیر نخورد و به هدف اصابت نکرد و پرسپولیس با بردی شیرین مقابل ذوب آهن جواب اقدام بسیار زشت شان را داد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محمدرضا از اهواز معززی اصلانی
    محمدرضا از اهواز معززی اصلانی :
    متاسفانه در کشور عزیزمان اکثریت مردم (به گواه آماربیش از 50درصد ) پرسپولیسی هستند و همیشه هم ظلم به همین جمعیت وارد میشود؛چطور یک تیم مث سپاه ان باید هر کار کند از زدن هوادار پرسپولیس در جلو چشم همه تا کور کردن هوادار در آزادی و سرباز بی گناه در اصفهان ؛ اما آب از آب تکان نخورد؛ این نشان میدهد این تیم مانند استق لال مصونیت قانونی دارد چون فرودگاه بین المللی یک کشور را به آشوب کشیدن اما دریغ از یک تذکر یا یک اشاره از سوی کمیته عنضباطی که امثال جاویدانی نابکار درآن هستند؛ دل ما هواداران خون است اما صددرصد اگر تبانی های دیگری مانند دیگر تیمهای صنعتی رخ ندهد قانونا و حقا و از روی کارشناسی فقط پرسپولیس مستحق قهرمانی است و بس....

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن