اکسید هد

مالیات خاطرات خوش برانکو؛ 11 میلیارد تومان!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 874 ] - جمعه, 7 خرداد 1400
مالیات خاطرات خوش برانکو؛ 11 میلیارد تومان!

باشگاه پرسپولیس برای تسویه حساب مالیاتی سرمربی سابق خود باید حدود 11 میلیارد تومان هزینه کند. پس از تسویه حساب باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ و دستیاران...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس برای تسویه حساب مالیاتی سرمربی سابق خود باید حدود 11 میلیارد تومان هزینه کند.

پس از تسویه حساب باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش، این مربی کروات از پرسپولیس خواست که با توجه به مفاد قرارداد، مالیات دستمزد او توسط باشگاه پرداخت شود و برگه تسویه حساب به دستش برسد. از این رو مدیران پرسپولیس در آخرین مذاکرات خود با سرمربی کروات، به او قول دادند که به زودی مشکل مالیاتی او را حال کنند اما میزان بدهی مالیاتی برانکو چقدر است؟

بر اساس اطلاعاتی که منابعی در باشگاه پرسپولیس در اختیار ایسنا قرار دادند، در آبان ماه سال ١٣٩٩، اداره مالیات بدهی حدود ٣ میلیارد تومانی را که مربوط به دستمزد برانکو بود به باشگاه پرسپولیس اعلام می کند، نکته جالب اینجاست که به خاطر پرداخت نشدن بدهی مالیاتی طی حدود چهار سال حضور برانکو در پرسپولیس، به اصل بدهی حدود ٣ میلیارد و 5٠٠ میلیون هم جریمه اضافه شده بود؛ یعنی تا پیش از اینکه برانکو یک میلیون و ١5٠ هزار یوروی پایانی قراردادش را - که در اواسط سال ٩٩ پرداخت شد- گ بگیرد، حدود 6 میلیارد و 5٠٠ میلیون تومان بدهی مالیاتی داشت.

از قرار معلوم طی چهار سال حضور این مربی کروات در ایران، هر زمانی که نیاز به خروج از کشور داشت، پرسپولیسی ها مبلغ اندکی را به عنوان علی الحساب پرداخت می کردند تا مشکلی برای خروج برانکو ایجاد نشود اما هیچگاه مالیات قرارداد او - که پرداخت آن بر عهده باشگاه بود - تسویه نشده است.

این 6 میلیارد و 5٠٠ میلیون تومان صرفا مربوط به دریافتی های برانکو تا پایان سال ١٣٩٨ است و بابت دریافت یک میلیون و ١5٠ هزار یورویی که در سال ١٣٩٩ دریافت کرده باید مجدداً مالیات پرداخت شود.

بر اساس قوانین مالیاتی به پرداختی آخر پرسپولیس به برانکو، حدود ١٧٢ هزار و 5٠٠ یورو با نرخ رسمی بانک مرکزی در سال ٩٩ مالیات تعلق می گیرد. این یعنی پرسپولیسی ها برای این مبلغ هم حدود 4 میلیارد و 5٠٠ میلیون تومان باید مالیات بدهند.

البته باشگاه پرسپولیس امید زیادی دارد که بخشی از جرایم دیرکرد مالیات برانکو از سوی اداره مالیات بخشیده شود که در غیر این صورت سرخ ها باید برای تسویه حساب مالیاتی برانکو حدود 11 میلیارد تومان پرداخت کنند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن