اکسید هد

محمدخانی: پرسپولیس قهرمانی پنجم را هم می آورد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 462 ] - شنبه, 8 خرداد 1400

محمدخانی: پرسپولیس قهرمانی پنجم را هم می آورد

 ناصر محمدخانی، مهاجم سابق پرسپولیس و تیم ملی در خصوص شرایط سرخپوشان و رقابت حساس شان با سپاهان برای قهرمانی با ما نقطه نظرات خود را بیان کرده است.  ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
محمدخانی: پرسپولیس قهرمانی پنجم را هم می آورد

 ناصر محمدخانی، مهاجم سابق پرسپولیس و تیم ملی در خصوص شرایط سرخپوشان و رقابت حساس شان با سپاهان برای قهرمانی با ما نقطه نظرات خود را بیان کرده است.  ...

ارتش سرخ دات كام :

 ناصر محمدخانی، مهاجم سابق پرسپولیس و تیم ملی در خصوص شرایط سرخپوشان و رقابت حساس شان با سپاهان برای قهرمانی با ما نقطه نظرات خود را بیان کرده است.
 
*بعضی از پیشکسوتان نسبت به بعضی از بازی های سپاهان و نتایجش مقابل رقبایش انتقادات شدیدی را مطرح ساخته اند.
من اینطور جواب شما را می دهم که سپاهان مقابل مس رفسنجان و آلومینیوم اراک با نتایجی پر گل آنها را شکست داد، با این وجود من اتهامی به سپاهان نمی زنم چون معتقدم خودشان می دانند و خدای خودشان از همین رو من اتهام نمی زنم و همه چیز را به وجدان بازیکنان واگذار می کنم. از سوی دیگر ما نباید کاری به بازی های سپاهان داشته باشیم و کار خودمان را انجام دهیم. پرسپولیس باید بازی به بازی پیش برود و در هر بازی هم سه امتیاز را کسب کند. قطعاً در چنین شرایطی اگر سرخپوشان بازی های خودشان را ببرند بالاخره سپاهان هم امتیاز از دست می دهد و دوباره پرسپولیس به تنهایی در صدر قرار می گیرد.

*استقلال هم هنوز شانسی دارد؟
من معتقدم استقلال شانس خیلی کمی برای قهرمانی لیگ دارد و بیشترین شانس اش در لیگ برتر برای عنوان سومی و کسب سهمیه است.

*در حالی از شرایط پرسپولیس برای قهرمانی حرف می زنید که سپاهان هنوز به لحاظ تفاضل و گل زده نسبت به پرسپولیس شرایط بهتری دارد!
هنوز بازی های نسبتاً زیادی باقی مانده و ما اگر خودمان باشیم و بازی هایمان را ببریم کارمان به تفاضل گل و گل شماری بیشتر نخواهد کشید. از همین رو با توجه به قدرت تیم مان و کادر فنی خوبی که بالای سر پرسپولیس قراردارند و عالی تیم را هدایت می کنند، اطمینان دارم و به خلاقیت و حضور متعدد بازیکنان خیلی خوشبین هستم.

*پرسپولیس بازی های سختی مانند بازی با فولاد را پیش رو دارد که در اهواز کار برای امتیاز گرفتن سرخپوشان سخت و دشوار است؟
نه من چنین نظری ندارم و اتفاقاً معتقدم که پرسپولیس مقابل رقیبان قدر و قدرتمند بهتر بازی می کند و آنها را شکست خواهد داد. پرسپولیس امسال خصوصاً در نیم فصل خیلی خوب بازیکن گرفته و تقویت شده است. از همین رو من به تیم پرسپولیس با پتانسیل بالای فنی اش خیلی امیدوارم.

*در رابطه با تعدد دعوت بازیکنان پرسپولیس به تیم ملی چه نظری دارید؟
من فکر می کنم جدا از بازیکنانی که دعوت شده اند، بازیکنانی مانند حامد لک و شهریار مغانلو و یکی دو بازیکن دیگر هم بودند که استحقاق دعوت شدن به تیم ملی را داشتند و در بازی های حساس می توانستند در تیم ملی به خوبی ایفای نقش کنند.

*در رابطه با زوج خط حمله پرسپولیس، بهترین زوج خط حمله را چه بازیکنانی می دانید؟
عبدی بازیکن خوبی است و آینده بسیار خوبی را پیش رو دارد چه بسا که گل های حساسی هم برای پرسپولیس در بازی های لیگ قهرمانان زده است اما با این وجود، من حضور عیسی و شهریار مغانلو را برای خط حمله مناسب تر می دانم.

*در خصوص آرای داده شده و احکامی که از سوی کمیته انضباطی علیه پرسپولیس صادر شد، چه نظری دارید؟
من فکر می کنم بعد از اینکه استقلالی ها در نتیجه عقب افتادند، از خدایشان بود که اتفاقی رخ دهد و بازی به جنجال کشیده شود. به همین دلیل در نیمکت شان آن درگیری پیش آمد و متأسفانه گریبان پرسپولیس را هم گرفت، که با بزرگی آقا کریم خاتمه پیدا کرد و کار به جاهای باریکی نکشید. جدا از اینها من درباره اتفاقات اصفهان هم بسیار ناراحتم و معتقدم وقتی آنقدر پرسپولیس را در اصفهان اذیت می کنند و حریفش نمی شوند و آنطور از سوی باشگاه سپاهان اقدامات سازمان یافته علیه پرسپولیس طراحی می کنند تا به تیم ضربه روحی وارد کنند، چرا کمیته انضباطی با باشگاه سپاهان برخورد نمی کند و همه چیز با گفتن این چند جمله که خاطیان نارنجک انداز دستگیر شده اند تمام می شود.

*در خصوص حریف آسیایی پرسپولیس، تاجیکستان چه نظری دارید؟
تیم تاجیکستانی در مرحله گروهی خوب کار کرد و الهلال و سایر حریفانش را شکست داد اما این تیم حریف پرسپولیس نمی شود چون حد و اندازه فوتبال تاجیکستان در حد ایران و نایب قهرمان آسیا نیست و من مانند مسابقات داخلی که خیلی به قهرمانی پنجم پرسپولیس امیدوارم به مسابقات آسیایی و ان شاءالله قهرمانی پرسپولیس هم در آن رقابت ها خیلی خوشبینم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان سوپرجام می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن