اکسید هد

باشگاه برای بازیکنان درخواست کتبی فرستاد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1457 ] - شنبه, 8 خرداد 1400

باشگاه برای بازیکنان درخواست کتبی فرستاد

هر چند 7 بازی به پایان فصل لیگ برتر باقی مانده اما هر وقت از کوران مسابقات لیگ خارج شویم، بحث تمدید قرارداد بازیکنانی که قراردادشان در پایان فصل با پرسپولیس ب... 5 out of 5 based on 3 ratings.
باشگاه برای بازیکنان درخواست کتبی فرستاد

هر چند 7 بازی به پایان فصل لیگ برتر باقی مانده اما هر وقت از کوران مسابقات لیگ خارج شویم، بحث تمدید قرارداد بازیکنانی که قراردادشان در پایان فصل با پرسپولیس ب...

ارتش سرخ دات كام :

 هر چند 7 بازی به پایان فصل لیگ برتر باقی مانده اما هر وقت از کوران مسابقات لیگ خارج شویم، بحث تمدید قرارداد بازیکنانی که قراردادشان در پایان فصل با پرسپولیس به پایان خواهد رسید، پیش کشیده می شود.

تعداد بازیکنانی که آخر فصل آزاد خواهند شد،کم نیست و از حدود دو ماه قبل رسانه ها در این باره به باشگاه پرسپولیس هشدار داده بودند که اگر قرار است ثبات فصول اخیر ادامه داشته باشد، و البته باشگاه هم از زمان حضور تیم در هند اقدامات مقدماتی اش را در همین خصوص آغاز کرده بود اما حالا به نظر می رسد اقدامات باشگاه در این باره وارد فاز تازه ای شده است.

یکی از اهداف باشگاه پرسپولیس تمدید با بازیکنانی است که در پایان فصل قراردادشان به اتمام خواهد رسید؛ احمد نوراللهی، محمدحسین کنعانی زادگان، امید عالیشاه و مهدی شیری، چهار بازیکنی هستند که برای لیگ بیست و یکم قراردادی با پرسپولیس ندارند. نوراللهی و کنعانی که پیشنهاداتی از قطر را در جیب خود می بینند، اکنون در اردوی تیم ملی هستند و به همین خاطر امکان تمدید قرارداد با آنها نیست اما دو بازیکن دیگر با دعوت دوباره باشگاه پرسپولیس مواجه شده اند.

احتمال دارد در روزهای آینده باشگاه پرسپولیس مراحل مذاکره با عالیشاه و شیری را انجام دهد تا این دو در پرسپولیس ماندنی شوند. عالیشاه از لیگ سیزدهم در پرسپولیس حضور دارد و به جز یک دوره کوتاه سربازی، همیشه پیراهن قرمزها را برتن داشته و کاپیتان دوم این تیم محسوب می شود.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در مورد تمدید قرارداد بازیکنان در آخرین اظهار نظرگفت: «در ماه های گذشته در این مورد صحبت کرده ایم و به بازیکنانی که قراردادشان به اتمام رسیده، به صورت مکتوب اعلام کردیم که به دفتر باشگاه بیایند تا مذاکرات را به شکل جدی دنبال کنیم. همچنین پیگیری حضوری، تلفنی و حتی ارسال پیام از طریق پیام رسان ها را هم داشتیم. بازیکنان ما، عاشق پیراهن پرسپولیس هستند و این عشق و علاقه را در زمین بازی ثابت کرده اند. به همین دو، سه بازی گذشته مان که نگاه کنید، این موضوع را درک می کنید که کسب برد در این شرایط مقابل تیم های مدعی و تیم های در خطر سقوط بسیار سخت است. با همین تعصبی که به پیراهن پرسپولیس وجود دارد، مذاکرات را با بازیکنان ادامه می دهیم تا ببینیم چه نتیجه ای حاصل می شود. قصد داریم بهترین پیشنهاد را بدهیم و مذاکرات مثبتی با بازیکنانی که قراردادشان به اتمام رسیده، داشته باشیم. برای ما، حفظ تیم کنونی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در این مدت نیز، نمی خواستیم تمرکز بازیکنان به هم بریزد.»

اخیراً مهدی شیری در مصاحبه ای در این خصوص گفته بود «تا ببینیم چه پیش می آید» اما عالیشاه هیچ واکنشی به این ماجرا نشان نداده است. در واقع مطابق انتظار، بازیکنان هیچ واکنشی نسبت به این موضوع مهم نشان نخواهند داد و موضع شان را شفاف نخواهند کرد و احتمالاً این ماجرا تا لحظات آخر فصل نقل و انتقالات ادامه خواهد داشت هر چند با اقدام اخیر باشگاه پرسپولیس احتمالاً مذاکرات بین بازیکنان مزبور و باشگاه به شکلی که جزئیاتش رسانه ای نشود، ادامه خواهد یافت و ماجرا آنقدر کش می آید که نتیجه اش زمانی که خود بازیکنان می خواهند مشخص می شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان سوپرجام می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن