اکسید هد

خدایی: سیدجلال الگویم است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1396 ] - شنبه, 8 خرداد 1400

خدایی: سیدجلال الگویم است

بازیکن جوان پرسپولیس امیدوار است مسیر رشد و کسب تجربه اش در این تیم به خوبی ادامه دار باشد و بتواند مهره موثر و خوبی برای این تیم باشد. علی خدایی در گفت و گوی... 5 out of 5 based on 3 ratings.
خدایی: سیدجلال الگویم است

بازیکن جوان پرسپولیس امیدوار است مسیر رشد و کسب تجربه اش در این تیم به خوبی ادامه دار باشد و بتواند مهره موثر و خوبی برای این تیم باشد. علی خدایی در گفت و گوی...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن جوان پرسپولیس امیدوار است مسیر رشد و کسب تجربه اش در این تیم به خوبی ادامه دار باشد و بتواند مهره موثر و خوبی برای این تیم باشد.

علی خدایی در گفت و گویی در مورد شرایط پرسپولیس اظهار داشت: خوشبختانه برد خوبی را در اصفهان کسب کردیم و تیم روند فوق العاده اش در نتیجه گیری را همچنان ادامه داد تا یک گام دیگر برای کسب قهرمانی در لیگ برتر رو به جلو برداریم.

این جوان جویای نام پرسپولیس که اولین بازی رسمی اش در این تیم را برابر شاهین بندرعامری به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت با اشاره به این دیدار و حضورش در ترکیب پرسپولیس تاکید کرد: بازی خوبی بود که تجربه خوبی برای من محسوب می شد. البته قبل از حضور در بازی در زمین کمی هیجان داشتم اما صحبت بزرگ ترهای تیم و کادرفنی کمک زیادی به من کرد تا بتوانم برای اولین بار در بازی رسمی شرایط خوبی داشته باشم و نظر مثبت کادرفنی را به خودم جلب کنم.

بازیکن جوان سرخ ها در ادامه گفت: از کادر فنی و بزرگ ترهای تیم تشکر می کنم که در تیم هوایم را دارم و این موضوع به من کمک کرد تا بتوانم خودم را با شرایط موجود وفق دهم.

او در مورد کارنامه خود قبل از حضور در تیم بزرگسالان پرسپولیس تصریح کرد: من از تیم زیر 13 ساله  های پرسپولیس فوتبالم را آغاز کردم و در تمام رده های تا جوانان کاپیتان پرسپولیس بودم. بعد برای خدمت سربازی به  تیم نیروی زمینی رفتم و پس از آن با نظر کادر فنی پرسپولیس  به تیم بزرگسالان اضافه شدم. در بازی های اخیر تیم در لیگ قهرمانان آسیا با نظر کادر فنی در هند تیم را همراهی کردم که حضور در آن تورنمنت به من کمک کرد تا تجربیات خوبی را به دست بیاورم و به عنوان جوان ترین عضو تیم با 20 سال سن، کنار بزرگان پرسپولیس باشم.

خدایی با اشاره به این که سیدجلال حسینی را به عنوان الگوی ورزشی و فنی و اخلاقی اش می داند گفت: آقا سیدجلال حامی خوبی برای همه ما به خصوص جوان ترهای تیم است و من ایشان را به عنوان الگوی فنی و اخلاقی ام می دانم و امیدوارم روزی بتوانم مثل او در پرسپولیس بازیکن بزرگی شوم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

تیم ملی موفق به صعود از گروه خود می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن