اکسید هد

پیوس: عبدی همانی بود که انتظار داشتیم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 817 ] - شنبه, 8 خرداد 1400

پیوس: عبدی همانی بود که انتظار داشتیم

مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد این تیم با پیروزی در بازی با ذوب آهن نشان داد که کماکان بخت نخست قهرمانی در لیگ برتر است. فرشاد پیوس می گوید بازی با ذو... 5 out of 5 based on 3 ratings.
پیوس: عبدی همانی بود که انتظار داشتیم

مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد این تیم با پیروزی در بازی با ذوب آهن نشان داد که کماکان بخت نخست قهرمانی در لیگ برتر است. فرشاد پیوس می گوید بازی با ذو...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد این تیم با پیروزی در بازی با ذوب آهن نشان داد که کماکان بخت نخست قهرمانی در لیگ برتر است.
فرشاد پیوس می گوید بازی با ذوب آهن به غیر از پیروزی یک پیامد خوب دیگر هم برای ما داشت و آن برگشت عبدی به روزهای خوب بود. 4 گل در دوبازی نشان داد او به روزهای خوبش برگشته است.
پیوس در ادامه به تعویض های خوب یحیی و بازی خوانی او اشاره می کند و می گوید یحیی به خوبی نیمه مربیان را برنده شد. مهاجم سابق پرسپولیس به حضور کریم باقری هم در تیم ملی اشاره دارد و می گوید این بهترین تصمیم بود چراکه کریم می تواند به تیم ملی کمک کند همانطور که به پرسپولیس کمک می کند. این بهترین اتفاق بود. پیوس در ادامه می گوید تیم ملی می تواند در بحرین به مرحله بعدی انتخابی جام جهانی صعود کند چون ما از سایر تیم های گروه بهتر هستیم.

*بازی با ذوب آهن را چطور دیدید ؟
بازی خوبی بود پرسپولیس در هر دونیمه خوب بازی کرد فقط با این تفاوت که در نیمه اول از موقعیت هایش خوب استفاده نکرد و با یک اشتباه دروازه اش باز شد. اما درنیمه دوم پرسپولیس به خودش آمد و ضمن اینکه توپ و میدان را در دست داشت و با چند تعویض خوب موفق شد به گل برسد و به قولی از موقعیت هایش به خوبی استفاده کرد.

*نکته مهم بازی تعویض آل کثیر در بین دو نیمه بود شما هم با کار گل محمدی موافق بودید ؟
ببینید یک مربی بهتر از هرکسی به وضعیت تیمش اشراف دارد و باید به تصمیمش احترام بگذاریم. من هم فکر می کنم آل کثیر نیمه اول خوب نبود و نتوانست انتظارات را بر آورده کند. برای همین یحیی او را بیرون کشید و  عبدی را به زمین آورد که به خوبی هم جواب داد. یک زمانی شما باید به این صورت به تیم شوک دهید.

*عبدی در بازی جام حذفی 2 گل زد و در این بازی هم 2 گل زد که یکی از آن ها قبول شد فکر نمی کنید عبدی متحول شده ؟
عبدی یک مدت خودش نبود و باید بگویم آنقدر که در فضای مجازی بود در زمین فوتبال نبود. نیمکت نشینی ها و حضور آل کثیر و مغانلو باعث شد به خودش بیاید و در ادامه زمانی که دید جایگاهش را از دست داده است تلاشش را بیشتر کرد تا بتواند به ترکیب برگردد و در دوبازی پشت سر هم 4 گل بزند. برای همین عقیده دارم  او به خودش آمد و به همان عبدی که انتظار داشتیم تبدیل شد. من فکر می کنم گل اول او هم سالم بود و کمک داور به اشتباه آفساید اعلام کرد.

*مغانلو را چطور دیدید؟
شهریار بازیکن خیلی خوبی است. او در آسیا فوق العاده بود و حالا در لیگ هم موفق شد گل بزند. حضور او در زمین در نیمه دوم یکی دیگر از تعویض های خوب یحیی بود. مغانلو هم خوب سر می زند و هم با پا خوب بازی می کند. او توان خط حمله را بیشتر کرده است.

*اشاره به تعویض های یحیی داشتید . برای همین می توان گفت یحیی نیمه مربیان را برنده شد ؟
ببینید مربی تیم حریف سال ها دستیار یحیی بود و برای همین او شناخت خوبی از تفکفرات حسینی داشت. برای همین یحیی در نیمه دوم که به نیمه مربیان معروف است توانست بازی خوانی خوبی از بازی ذوب آهن داشته باشد و با چند تعویض خوب نبض بازی را دردست بگیرد و به گل و به پیروزی برسد. پس می توان گفت یحیی نیمه مربیان را برنده از زمین بیرون آمد.

*پس به خط حمله پرسپولیس نمره قبولی می دهید ؟
صد درصد همینطور است. مهاجمان پرسپولیس روز خوبی را پشت سرگذاشتند و نشان دادند که بسیار آماده هستند. باور کنید اگر پرسپولیس مغانلو و آل کثیر را نیم فصل اول در اختیار داشت الان با چند اختلاف امتیاز بالاتر از سایر تیم ها  در صدر جدول بود.

*شانس قهرمانی پرسپولیس با وجود سپاهان و استقلال چقدر است ؟
پرسپولیس و سپاهان تا حد زیادی حساب خودشان را از دیگر مدعیان جدا کرده اند و باید یکی از آنها را قهرمان پایان فصل دانست.  با این حال تجربه و میل به قهرمانی در پرسپولیس کفه ترازو را به نفع شاگردان یحیی گل محمدی می کند. آنها تجربه بالایی دارند و قطعا می دانند به چه شکل باید دیدارهای بعدی را تا هدف دنبال کنند و به نظرم شانس آنها بیشتر است. پرسپولیس در بازی با ذوب آهن نشان داد که در بهترین فرم خودش است و قهرمانی دور از دسترس نیست .

*کریم باقری به عنوان مربی و مدیر به تیم ملی دعوت شد حضور او در تیم ملی را چطور ارزیابی می کنید ؟
حضور کریم باقری در کنار تیم ملی در موقعیت کنونی هم اتفاق بزرگی بود.   از نظر فوتبالی کریم باقری قطعا یک پشتوانه بزرگ برای تیم ملی خواهد بود و او نیازی به تعریف هیچ کدام از ما ندارد. اسم و تجربه و سابقه کریم یک وزنه است و خیلی امیدوارم که در این موقعیت سخت بتواند به تیم ملی کمک کند. او سال ها است در پرسپولیس بهترین عملکرد را داشته و فضای همدلی و رفاقت را در پرسپولیس ایجاد کرده است. او در موفقیت های تیم قطعا نقشی تاثیرگذار داشت. من از شنیدن این خبر واقعا خوشحال شدم. با بودن  باقری از بابت مسائل روحی روانی تیم هم خیال ما تا حدود بسیار زیادی راحت می شود.

*فکر می کنید تیم ملی بتواند در بحرین جواز صعود بگیرد ؟
تیم ما برتر از حریفان است ولی اصلا نباید حریفان را دست کم گرفت و باید به آنها احترام گذاشت. فوتبال فراز و نشیب دارد و همیشه شما روی دور بردن نیستید. من فکر میکنم با اتحاد و همدلی می توانیم صعود کنیم. هم من هیچ شکی به اراده و توان بالای تیم ملی و بچه ها ندارم. ما از عراق و بحرین با اختلاف بالاتر و برتر هستیم و به همین دلیل صعود دور از دسترس نیست.

*اما ما برای صعود به چهار پیروزی نیاز داریم؟

به عقیده من همه چیز به تیم ملی خودمان بستگی دارد و بچه ها باید با ذهنیت برنده وارد زمین شوند. با تمام مشکلاتی که در فوتبال کشور می بینیم، با تمام اتفاقات و بحران های بدی که اتفاق افتاده، همه باید حمایت کنند تا این مرحله را پشت سر بگذاریم. الان وقت انتقاد، حاشیه و جنجال نیست. ما باید به جام جهانی برویم و این به نفع همه است. کادر فنی، خود بازیکنان که قطعا بالاترین هدفشان بازی کردن در جام جهانی است، رسانه ها، باشگاه ها و اهالی فوتبال. همه از موفقیت تیم ملی علاوه بر خوشحال شدن نفع می بریم چون حال فوتبالمان بهتر می شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • علی پیروندی
    علی پیروندی :
    افراد بی طرف و تمام کسانیکه در باره حضور کریم در تیم ملی ازشون نظر خواهی کردن آنرا مثبت و مفید ارزیابی کردن و بی شک مفید و مثبت هم خواهد بود اما اسقلایهای لی انصاف و بی منطق تعصب باشگاهی هم به تیم ملی سرایت دادن فکر میکنند انتخاب فرد برای کمک به تیم ملی نوبتی و یا سهمیه ای است نه شایستگی و مفید فایده خلیشان اعتراض دارند به اینکه وحید هاشمیان یک پرسپولیسی است پس بجای کریم باقری باید یه استقلالی انتخاب میشد عدم نتیجه گیری استقلال در چند ساله اخیر و موفقیتهای بی نطیر پرسپولیس کاملا خیلی از آنها دیوانه کرده است میخوان ناتوانی و ضعفشون را با جاروجنجال و حاشیه سازی بپوشانن چون در زمین چمن حرفی برای گفتن ندارن لابد انتظار داشتن بجای کریم باقری حنیف عمران زاده انتخاب می شد????????????

نظرسنجی

پرسپولیس برابر مس رفسنجان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن