اکسید هد

ادامه مذاکره پرسپولیس با کارگزار و اسپانسر

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1119 ] - شنبه, 8 خرداد 1400

ادامه مذاکره پرسپولیس با کارگزار و اسپانسر

باشگاه پرسپولیس چراغ سبز خود را برای ادامه همکاری و تمدید قرارداد با کارگزار فعلی را نشان داده است. در شرایطی که طی ماه های اخیر اختلافاتی میان باشگاه پرسپولی... 5 out of 5 based on 2 ratings.
ادامه مذاکره پرسپولیس با کارگزار و اسپانسر

باشگاه پرسپولیس چراغ سبز خود را برای ادامه همکاری و تمدید قرارداد با کارگزار فعلی را نشان داده است. در شرایطی که طی ماه های اخیر اختلافاتی میان باشگاه پرسپولی...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس چراغ سبز خود را برای ادامه همکاری و تمدید قرارداد با کارگزار فعلی را نشان داده است.

در شرایطی که طی ماه های اخیر اختلافاتی میان باشگاه پرسپولیس و کارگزار این باشگاه شکل گرفته بود و احتمال پایان همکاری طرفین وجود داشت، گفته می شود باشگاه مکاتبات خود را برای تمدید این همکاری به کارگزار ارائه داده است.

دامنه اختلاف طرفین به شیوه پرداخت و البته کسوراتی که به واسطه مالیات در نظر گرفته می شود افزایش یافته بود و در چند مرحله نیز از سوی باشگاه پرسپولیس تهدید به فسخ قرارداد شده بود. با این حال اکنون و در شرایطی که تنها چند روز به پایان همکاری طرفین باقی مانده و کارگزار نیز به تعهدات خود در قبال پرداختی ها به باشگاه متعهد مانده، باشگاه پرسپولیس مکاتباتی برای اطلاع از شیوه دوباره همکاری بین طرفین صورت داده است.

مشکلات اقتصادی و عدم حضور بنگاه های مالی در بحث اسپانسرینگ باشگاه باعث شده تا اکنون در گام اول پرسپولیسی ‍ها به دنبال توافق و مذاکره با کارگزار کنونی خود باشند و البته تلاش و رایزنی برای دستیابی به منابع دیگر و تغییر احتمالی در شیوه همکاری کنونی با کارگزار نیز در دستور کار آنها قرار دارد.

همکاری فعلی پرسپولیس و کارگزار خردادماه به پایان خواهد رسید و این در حالیست که همچنان دیدارهای زیادی از لیگ قهرمانان، لیگ برتر، سوپر جام و لیگ برتر باقی مانده و سرخ ها نمی خواهند در روزهای پایانی فصل به دردسر مالی بخورند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس قهرمان سوپرجام می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50
ذوب آهن
ذوب آهن
1 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
دوشنبه, 3 خرداد 1400 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن